WIECZÓR WALK 7: JUŻ 2 PAŹDZIERNIKA

Lokalna organizacja MMA skupiająca się na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców nie zwalnia tempa i zaprasza na swoje kolejne wydarzenie.

Kolejne walki o amatorskie pasy i kobiecy turniej w kategorii słomkowej

Po sukcesie gali Wieczór Walk 6, podczas której wyłoniono pierwszych amatorskich mistrzów, organizacja zamierza rozwijać tę koncepcję - na WW7 przyznany zostanie również pas w kategorii półśredniej, a o to trofeum powalczą przedstawiciele krakowskich klubów Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) i Wiktor Więcek (Kotwica MMA Team). W pierwszej obronie pasa wywalczonego na poprzedniej edycji zobaczymy także Barbarę Grabowską (Grappling Kraków), która zmierzy się ze swoją ostatnią pogromczynią Pauliną Wiśniewską (MMA Team Ostróda). Organizatorzy starają się stopniowo rozwijać także inne kobiece kategorie, dlatego podczas najbliższej edycji odbędzie się również turniej w kategorii słomkowej, a wśród uczestniczek znalazła się m.in. Magdalena Czaban - amatorska Mistrzyni Świata juniorek oraz amatorska Mistrzyni Europy seniorek IMMAF w wadze atomowej. Łącznie na WW7 fani MMA będą mogli obejrzeć aż 5 walk kobiet. W karcie walk znaleźli się również m.in. byli pretendenci do pasów - Sebastian Olszowy i Eryk Bałasz oraz utytułowany amator Sebastian Decowski.

Zając vs Szyba w walce wieczoru

Głównym daniem ponownie będzie walka zawodowa. W starciu wagi lekkiej zmierzą się ze sobą Marcin Zając (Kotwica MMA Team) i Adrian Szyba (Contender Kamienna Góra). Zapowiada się emocjonujące i wyrównane starcie godne miana walki wieczoru.

Oglądaj darmową transmisję na żywo i wspieraj lokalne MMA!

Wieczór Walk 7 ponownie będzie można obejrzeć za darmo w internecie na kanale youtube organizacji pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=kkgPAU8nwTg

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.