ROBERT RADOMSKI CHCE WALKI Z NARUSZCZKĄ

Redakcja, Informacja własna

2020-10-08

Robert Radomski ostatni raz walczył prawie cztery lata temu, poukładał swoje sprawy i chciałby wrócić do klatki. Obrał sobie już nawet cel, bo w mediach społecznościowych zwrócił się do prezesa FEN, oferując swoje usługi w walce z Marcinem Naruszczką.

- Jeśli kiedykolwiek będziesz szukał przeciwnika dla Marcina Naruszczki, to jestem gotowy. - Zwrócił się bezpośrednio do Pawła Jóźwiaka poprzez media spłecznościowe.

Sceptyczny jest trener Mirosław Okniński, który napisał w komentarzu na propozycję, że jego zawodnik to wyższa półka, a Radomski najpierw musi coś wygrać po dłuższej przerwie, zanim zasłuży na taką walkę.

Robert Radomski kilka ostatnich walk toczył w największej polskiej organizacji KSW. Dwie ostatnie walki przegrywał z Davidem Zawadą i Rafałem Moksem, wcześniej jednak pokonał Mateusza Piskorza., który po tej walce poszedł pod skrzydła trenera Oknińskiego. Naruszczka w FEN walczył już cztery razy, dwa razy wygrywał, raz przegrywał i zanotował jeden remis. Na ostatniej gali w Ostródzie, efektownie znokautował Marko Radakovica.