TYMEX BOXING NIGHT 14

Znamy pierwsze zestawienia gali Tymex Boxing Night 14, która odbędzie się 21 Listopada w Szydłowcu. W karcie wal znalazł swoje miejsce Tomasz 'Zadyma' Gromadzki. To mistrz Polski, uczestnik walk na gołe pięści Gromda, autor najkrwawszego pojedynku w tym roku oraz jeden z najtwardszych pięściarzy w Polsce.

'Zadyma' zmierzy się z niepokonanym zawodnikiem z Niemiec, Sahanem Aybayem (10-0), który na ostatniej gali brutalnie znokautował swojego przeciwnika już w trzeciej rundzie. Pojedynek zapowiada iście ciekawą konfrontację, gwarantującą dużo emocji i zakończenie walki przed czasem.

W walce wieczoru zobaczymy międzynarodowego mistrza Polski wagi lekkiej, Damiana Wrzesińskiego (20-1-2). Po spektakularnym nokaucie na wenezuelskim kajmanie na gali TYMEX Boxing Night 12, Wrzos dał jasny przekaz, że należy do światowej czołówki w swojej dywizji wagowej. Kolejna walka to już ostatni stopień do długo wyczekiwanego starcia o tytuł Mistrza Europy.

Na gali boksować będzie również czołowy pięściarz Łukasz Maciec (25-3-1), uzdolniony i waleczny Stanisław Gibadło (4-0) oraz powracający po dotkliwej porażce Oskar Kapczyński (3-1).

Gala TYMEX Boxing Night 14 odbędzie się 21 listopada. Transmitowana będzie na żywo TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.