POLSKO - POLSKO STARCIE DO KRWI OSTATNIEJ

Już w listopadzie do klatki ACA powróci Adam Pałasz. Jego rywalem będzie niepokonany od 2014 roku Wojciech Buliński. Na gali ACA 114 zobaczymy polsko-polski pojedynek w wadze ciężkiej, w którym nokaut będzie wisiał w powietrzu od pierwszych sekund. W ostatnich latach obaj zawodnicy wszystkie walki wygrywali lub przegrywali przed czasem.

Wojciech Buliński (15-2) zadebiutuje w listopadzie w klatce ACA. Polak związał się z organizacją już prawie rok temu. Plany jego występu na gali w pierwszej połowie roku pokrzyżował lockdown. Buliński pozostaje niepokonany od 2014 roku, a dziesięć walk które stoczył od tego czasu wygrywał już w pierwszej rundzie! Kolejne duże wyzwanie przez Adamem Pałaszem.

Przyszedłem do ACA, żeby bić się z najlepszymi - deklarował po przegranej podczas ACA 109 Adam Pałasz (5-1). W sierpniu Dmitry Poberezhets rozbił Pałasza już w pierwszej rundzie i tym samym Polak dopisał pierwszą porażkę  w swoim zawodowym rekordzie. Zawodnik Rio Grappling Club Wrocław po walce przyznał, że to była dla niego cenna lekcja i nauczka. Pojedynek na ACA 114 może przesądzić o jego być albo nie być w organizacji.

Polsko-polskie starcie na karcie ACA 114 to kolejny pojedynek wagi ciężkiej. W listopadzie do klatki powróci też Daniel Omielańczuk. Najlepszy polski ciężki zawalczy o pas mistrzowskie organizacji z Amerykaninem, Tonym Johnsonem. Gala w systemie PPV odbędzie się w czwartek, 26 listopada, w Łodzi.

ACA 114 - Gala PPV Łódź

ACA 114 (26.11.2020) Łódź - tylko PPV

Walka wieczoru

Daniel Omielańczuk (24-9-1) vs Tony Johnson (13-5-1)

 

Bartosz Leśko (9-1-2) vs Mattia Schiavolin (15-3-3)

Adam Pałasz (5-1) vs Wojciech Buliński (15-2)

Vazha Tsiptauri (9-1-1-)  vs Tomas Deak (20-10-1)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.