DANA WHITE: BOB ARUM TO KAWAŁ PIEPRZONEGO GNOJA

Promotor mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO), Bob Arum stwierdził trzy dni temu, że stracił na walkach Amerykanina fortunę i że nie ma zamiaru wciąż dopłacać do kariery najlepszego obecnie zawodnika grupy Top Rank. Te słowa wywołały kilka reakcji, ale żadna nie może się równać z furią Dany White'a, szefa UFC.

- Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdybym powiedział to, co on powiedział? Czy to jakiś pieprzony żart? Zostałbym zamordowany za taką gadkę. Jesteś promotorem, masz promować, to twój pieprzony problem, nie Crawforda. On nie ma się zajmować tym, jak zarobisz na nim pieniądze. Podpisałeś z nim kontrakt. Ja mam w swojej organizacji ogromny skład zawodników, największy w historii UFC. I zawodnicy nie interesują się tym, czy mam im z czego zapłacić. To mój pieprzony problem - powiedział White.

- Wyobraźcie sobie, że mówię: ''za te pieniądze, które mam zapłacić Conorowi McGregorowi, mógłbym zbudować dom w Beverly Hills''... Zamknij mordę Arum, ty cholerna łajzo. Zapłać swojemu zawodnikowi tyle, ile jesteś mu winien, rób swoją robotę. Bob Arum to kawał pieprzonego gnoja - dodał Amerykanin, którego bokserski projekt (Zuffa Boxing) miał zadebiutować w grudniu w Las Vegas, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i nie wiadomo na razie, jaki będzie kolejny ruch White'a na tym polu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.