MŁODZIEŻOWE MISRZOSTWA POLSKI 2020 KALISZ

W trudnym okresie prawdziwi fighterzy wzmacniają hard ducha i sprawdzają swe wytrenowane organizmy w bezpośrednich konfrontacjach, choć bez publiczności to dzięki transmisji wirtualnie każdy będzie mógł zasiąść i śledzić zmagania w dniach 12-13 grudnia. Realizacja dzięki Tylko Sport.net Work TELEVISION na stronie www.tylkosport.net i branżowym portalu www.sporty-walki.org na kanale Youtube i na stronie Polskiego Związku Kickboxingu. Transmisja będzie dostępna także w sieciach tv kablowej na ścianie wschodniej w Twoja Regionalna TV.

Już w pierwszym dniu tj. 12 grudnia 2020 kibice obejrzą na gali finałowej zawodową walkę w kick boxingu formule full contact pomiędzy Robertem Niedźwiedzkim (Zietek Team Kalisz) kontra Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek Starogard Gdański) walka odbędzie się na dystansie pięciu rund po 2 min. Oficjalna ceremonia ważenia będzie mieć miejsce w czasie ważenia uczestników odbywających się w tych dniach Młodzieżowych mistrzostw Polski, na których poraz pierwszy do zdobycia będzie mistrzowski pas dla Młodzieżowego Mistrza Polski w kickboxingu full contakt. W tym samym terminie odbędzie się również Otwarty Turniej Full Contact Seniorów.
Organizatorem zawodów jest 'Klub Sportowy ZIĘTEK Team'. Współorganizatorzy: Polski Związek Kickboxingu, Miasto Kalisz. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Krystian Kinastowski Prezydent Miasta Kalisza.

Program zawodów:

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu Full Contact (12-13.12.2020) Kalisz, ul. Łódzka 19/29

12.12.2020 (sobota)
godz. 08:00-10:00 - Przyjazd ekip, ważenie i zakwaterowanie zawodników
godz. 10:30 - losowanie i konferencja techniczna.
godz. 14:00 - walki eliminacyjne

13.12.2020 (niedziela)
godz. 11:00 - walki półfinałowe
godz. 17:00 - Oficjalne otwarcie Turnieju i walki finałowe

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dofinansowane z budżetu Miasta Kalisza

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu Full Contact

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.