FOTORELACJA: OD AMATORSKIEJ POTYCZKI DO ZAWODOWEJ GALI

Zapraszamy na fotorelację z pierwszego dnia święta kickboxingu w Kaliszu. Zaczęliśmy w wersji Open, by przejść do właściwego turnieju - Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Full Contact a zakończyliśmy zawodową walką o pas Mistrza w formule Full Contact kategorii 57kg. Czas podsumować występy, które, choć bez kibiców, ale z dopingiem kolegów z drużyny, co można było usłyszeć w bezpośredniej relacji. W rozwinięciu kilka akcji zatrzymanych w kadrze oraz wyniki.

Zapraszamy na fotorelację z pierwszego dnia święta kickboxingu w Kaliszu. Zaczęliśmy w wersji Open, by przejść do właściwego turnieju - Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Full Contact a zakończyliśmy zawodową walką o pas Mistrza w formule Full Contact kategorii 57kg. - program mistrzostw w artykule TUTAJ >>>

Czas podsumować występy, które, choć bez kibiców, ale z dopingiem kolegów z drużyny, co można było usłyszeć w bezpośredniej relacj TUTAJ >>>i. Prezentujemy kilka akcji zatrzymanych w kadrze oraz wyniki.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu Full Contact (12-13.12.2020) Kalisz - wyniki walk z soboty 12 grudnia:

Walka 1
Młodzieżowiec w kategorii (-71kg)
Paweł Sikora (UKS Sanda Płock) vs Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) DQ1
Walka 2
Młodzieżowiec w kategorii (-71kg)
Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) vs Marcel Augustynowicz (Klub Sportów Walki Włocławek) TKO1
Walka 3
Młodzieżowiec w kategorii (-71kg)
Jakub Walczak (KS Ziętek Team Kalisz) vs Mateusz Janda (KKS Sporty Walki Poznań) PKT 0-3
Walka 4
Młodzieżowiec w kategorii (-71kg)
Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki) vs Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate) PKT 0-3
Walka 5
Młodzieżowiec w kategorii (-75kg)
Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Mateusz Perwenis (Klub Sportów Walki Włocławek) WO
Walka 6
Młodzieżowiec w kategorii (-75kg)
Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin) vs Mateusz Piekarski (KS Ziętek Team Kalisz) PKT 3-0
Walka 7
Młodzieżowiec w kategorii (-75kg)
Łukasz Olejniczak (Łaski Klub Sztuk Walki) vs Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) PKT 0-3
Walka 8Młodzieżowiec w kategorii (-86kg)
Rafał Dobies (LKS Puncher Płock) vs Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
PKT 0-3
Walka 9
Młodzieżowiec w kategorii (-86kg)
Radosław Mittelstädt (KKS Sporty Walki Poznań) vs Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) PKT 0-3
Walka 10
Młodzieżowiec w kategorii (-81kg)
Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów) vs Mikołaj Sowiński (KKS Sporty Walki Poznań) PKT 2-1
Walka 11
Młodzieżowiec w kategorii (-81kg)
Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik) vs Szymon Szulc (Klub Sportów Walki Włocławek) RSC2
Walka 12
Młodzieżowiec w kategorii (-63.5kg)
Norbert Cierpka (Center Team Odolanów) vs Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) PKT 0-3
Walka 13
Młodziczka w kategorii (-60kg)
Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) vs Justyna Krosta (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków) PKT 3-0
Walka 14
Młodzieżowiec w kategorii (-60kg)
Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin) vs Jakub Gil (UKS Sanda Płock) TKO2
Walka 15
Młodziczka w kategorii (-56kg)
Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki) PKT 3-0
Walka 16
Młodziczka w kategorii (-52kg)
Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate) vs Olga Pachciarek (KS Ziętek Team Kalisz) AB1
Walka 17
Finał full-contact Młodziczka w kategorii (-48kg)
Sylwia Lewandowska (KKS Sporty Walki Poznań) vs Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate) PKT 2-1
Walka 18
Finał full-contact Młodziczka w kategorii (-70kg)
Laura Zgolińska (KKS Sporty Walki Poznań) vs Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) PKT 0-3
Walka 19
Finał full-contact Młodzieżowiec w kategorii (-91kg)
Maciej Wielgosz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki) PKT 0-3
Walka 20
Finał full-contact Młodzieżowiec w kategorii (-60kg)
Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) vs Piotr Ryjewski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin) PKT 3-0
Walka 21
Finał full-contact Młodziczka w kategorii (-56kg)
Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań) vs Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) PKT 3-0
Walka 22
Finał full-contact Młodziczka w kategorii (-52kg)
Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz) vs Julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate) PKT 1-2

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.