FOTORELACJA: CZAS NA PÓŁFINAŁ MMP 2020

Walki półfinałowe rozpoczęliśmy od prezentacji sprawiedliwych ringu, którzy dbając o zdrowie głównych aktorów widowiska, z którego oglądaliście już zdjęcia, a teraz na początek fotorelacji jedna z walecznych drużyn. W rozwinięciu komplet wyników drugiego dnia zmagań i trochę zamrożonych szklanym okiem aparatu ujęć tych wybrzmiałych emocji.

Walki półfinałowe rozpoczęliśmy od prezentacji sprawiedliwych ringu TUTAJ >>>, którzy dbając o zdrowie głównych aktorów widowiska, z którego oglądaliście już zdjęcia, a teraz na początek fotorelacji jedna z walecznych drużyn.

Prezentujemy komplet wyników drugiego dnia zmagań podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Full Contact  - no i oczywiście trochę zamrożonych szklanym okiem aparatu, ujęć tych wybrzmiałych emocji. To jak wyglądał pierwszy dzień możecie obejrzeć TUTAJ >>>

Walka 23 młodzieżowców w kategorii (-71kg)
Paweł Sikora (UKS Sanda Płock) vs Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra) WO
Walka 24 młodzieżowców w kategorii (-71kg)
Mateusz Janda (KKS Sporty Walki Poznań) vs Kamil Sekuła (Oświęcimski Klub Karate) PKT 3 - 0
Walka 25 młodzieżowców w kategorii (-75kg)
Kacper Walczak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin) vs Mateusz Perwenis (Klub Sportów Walki Włocławek) TKO2
Walka 26 młodzieżowców w kategorii (-75kg)
Tymoteusz Szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin) vs Mateusz Swięty (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) PKT 3 - 0
Walka 27 młodzieżowców w kategorii (-86kg)
Dawid Zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz) vs Miłosz Grabowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) PKT 2 - 1
Walka 28 młodzieżowców w kategorii (-86kg)
Wojciech Strzemieczny (KS Ziętek Team Kalisz) vs Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) AB3
Walka 29 młodzieżowców w kategorii (-81kg)
Jakub Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz) vs Hubert Remin (SKT Tiger Dzierżoniów) PKT 1 - 2
Walka 30 młodzieżowców w kategorii (-81kg)
Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań) vs Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik) KO3
Walka 31 młodzieżowców w kategorii (-63.5kg)
Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań) vs Sebastian Dusza (KS Ziętek Team Kalisz) KO1
Walka 32 młodzieżowców w kategorii (-63.5kg)
Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz) vs Marcin Niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) PKT 0 - 3
Walka 33 młodziczek w kategorii (-60kg)
Marta Pyra (KKS Sporty Walki Poznań) vs Magdalena Szeląg (LZS Poprawa Siedlików) PKT 3 - 0
Walka 34 młodziczek w kategorii (-60kg)
Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz) vs Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) PKT 3 - 0
Walka 35 młodzieżowców w kategorii (-67kg)
Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock) vs Łukasz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin) PKT 1 - 2
Walka 36 młodzieżowców w kategorii (-67kg)
Hubert Kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno) vs Maksymilian Kamiński (KKS Sporty Walki Poznań) WO
Walka 37 młodzieżowców w kategorii (+91kg)
Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Christian Kurzaj (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) WO
Walka 38 młodzieżowców w kategorii (+91kg)
Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu) vs Szymon Szlak (Klub Sportowy Husaria Wieruszów) TKO3

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.