NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA - PIĘŚCIARSKIE PODSUMOWANIE ROKU

Po nocnych trudach, czas na kolejne pojedynki - tym razem, niejako na podsumowanie roku, w przedświąteczną niedzielę na Warszawskim Torwarze zobaczymy cały przekrój pięściarskiego Mazowsza, do którego dołączyli reprezentanci klubów z całego kraju. Na kibiców czeka pokaz umiejętności w sumie ponad setki zawodników i zawodniczek.

Zawody odbywają się bez udziału publiczności,inicjatywę Pawła Michalika można wesprzeć cegiełką i obejrzeć Warszawską Grandę w systemie PPV >>>, a po zalogowaniu na stronie www.ppv24.pl zobaczycie - poza trwającymi do późnych godzin wieczornych walkami - zapis wcześniejszych pojedynków. Wszyscy, którzy wykupują dostęp, mogą wracać do materiału jeszcze przez pierwszy tydzień stycznia nowego 2021 roku. Zachęcamy do korzystania z tej formy wsparcia i promocji pęściarstwa.

Rozpiska walk poniżej, a aktualizacja z wynikami na stronie TUTAJ >>>

54 Warszawska Granda na Pięści (20/12/2020) Torwar, Łazienkowska 6a

1 walka w kategorii -60kg/57kg Seniorki 3×2min.
Aleksandra Wiechetek (Knockout Bielany) vs Katarzyna Smoługa (MKB Team)
2 walka w kategorii -64kg Seniorka/Juniorka 3×2min.
Maria Peresada (MKB Team) vs Maja Gotowicka (Legia Fight Club)
3 walka w kategorii Młodzik/Adept -48kg 3×1min.
Mateusz Wierciński (Fenix Fight Club) vs Brajan Majewski (Sportowy Żyrardów)
4 walka w kategorii Adept/Młodzik -44kg 3×1min.
Michał Rusiecki (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Dawid Kusio (Sportowy Żyrardów)
5 walka w kategorii Adept/Młodzik -70kg 3×1min.
Rafał Marcinek (X-Fight Piaseczno) vs Jakub Kliński (WKB Start Włocławek)
6 walka w kategorii Senior -57kg 3×2min.
Talantbek Bolotbekov (Legia Fight Club) vs Grzegorz Ilcewicz (Streetfighters Słubice)
7 walka w kategorii Senior -81kg
Eryk Tur (X-Fight Piaseczno) vs Kamil Więckowski (Academia Gorilla Skierniewice)
8 walka w kategorii Senior -81kg 3×2min.
Paweł Trypuć (Chorten Boxing Production) vs Krzysztof Chud (KS Redlion Międzyrzec Podlaski)
9 walka w kategorii Senior +91kg 3×2min.
Kamil Przychodzki (Legia Fight Club) vs Konrad Kowalski (X-Fight Piaseczno)
10 walka w kategorii Senior -75kg 3×2min.
Paweł Róg (Iryda Mielec) vs Egor Glebov (Legia Fight Club)
11 walka w kategorii Senior -75kg 3×2min.
Hubert Kwapisz (Legia Fight Club) vs Dominik Śledź (KS Redlion Międzyrzec Podlaski)
12 walka w kategorii Senior -81kg
Damian Szczerbin (Streetfighters Słubice) vs Sylwester Skuza (Legia Fight Club)
13 walka w kategorii Senior -81kg 3×2min.
Jakub Sawicki (Warszawska Szkoła Boksu) vs Sylwester Perkowski (Cristal Białystok)
14 walka w kategorii Senior -69kg 3×2min.
Daniel Roszkowski (Cristal Białystok) vs Konrad Cegliński (Żoliborska Szkoła Boksu)
15 walka w kategorii Senior -69kg 3×2min.
Dominik Roszkowski (Cristal Białystok) vs Cezary Foks (Akademia Gorilla Skierniewice)
16 walka w kategorii Adept -56kg 3×2min.
Antoni Turek (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Maks Karazina (Spartans Promotions)
17 walka w kategorii Senior -57kg 3×2min.
Aslan Kardanov (Legia Fight Club) vs Tomasz Gołos (Sparta Gym Warszawa)
18 walka w kategorii Adept -59kg 3×1min.
Dawid Malanka (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Jakub Sumiła (Ciechanowski Klub Bokserski)

Walki w ramach Turnieju 'Droga do Green Belt Challenge' dla Młodzików i Kadetów
19 walka w kategorii Kadet/Junior -55kg 3×2min.
Gracjan Bałutowski (Iryda Mielec) vs Kacper Makarewicz (Underground Biała)
20 walka w kategorii Młodzik -57kg 3×1,5min.
Jakub Słoniewski (KS Red Gloves) vs Aleksander Lutek (MKS  Pilica Białobrzegi)
21 walka w kategorii Kadet/Junior -60kg 3×2min.
Fabian Krawczyk (Legia Fight Club) vs Maks Romaniuk (MKS  Pilica Białobrzegi)
22 walka w kategorii Młodzik/Kadet -62kg 3×2min.
Kacper Bączyk (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Szymon Szczygielski (Spartans Promotions)
23 walka w kategorii Kadet -66kg 3×2min.
Hubert Kęcki (UOLKA Ostrów Mazowiecka) vs Kamil Sulej (Spartans Promotions)
24 walka w kategorii Junior -64kg/Kadet 63kg 3×2min.
Rubik Yeghoyan (Spartans Promotion) vs Piotr Jaskulski (Szkoła Walki Kime)
25 walka w kategorii Kadet -63kg 3×2min.
Alan Stanos (Iryda Mielec) vs Kacper Sasowski (Legia Fight Club)
26 walka w kategorii Kadet/Junior -75kg 3×2min.
Davyd Paniutin (Legia Fight Club) vs Filip Dusza (Iryda Mielec)
27 walka w kategorii Kadet/Młodzik -70kg 3×2min.
Jakub Jankowski (Uniq Fight Club) vs Tigran Yeghoyan (Spartans Promotion)
28 walka w kategorii Junior -69kg 3×2min.
Ivan Muliarenko (Szkoła Walki Kime) vs Jegor Pozniak (Academia Gorilla Skierniewice)
29 walka w kategorii Junior -70kg 3×2min.
Hakob Yeghoyan (Spartans Promotions) vs Nikodem Fręch (Pro Gym)
30 walka w kategorii Kadet -80kg
Edmon Nahapetyan (Spartans Promotions) vs Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka)

Dalszy ciąg walk 54 Warszawskiej Grandy
31 walka w kategorii Senior -63kg 3×2min.
Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) vs Igor Pryga (Uniq Fight Club)
32 walka w kategorii Senior -63kg 3×2min.
Piotr Brzywczy (Legia Fight Club) vs Jakub Dąbrowicz (Pro Gym)
33 walka w kategorii Senior -63kg 3×2min.
Łukasz Kozakiewicz (Akademia Lwa) vs Damian Semeniuk (KS Redlion Międzyrzec Podlaski)
34 walka w kategorii Senior -63kg 3×2min.
Mateusz Konaszczyc (Legia Fight Club) vs Rafał Bąk (KS Redlion Międzyrzec Podlaski)
35 walka w kategorii Adept -68kg 3×1min.
Olaf Nowak (Legia Fight Club) vs Mateusz Welenc (Ciechanowski Klub Bokserski)
36 walka w kategorii Senior -69kg 3×2min.
Wojciech Pietrzak (KB Legia Warszawa) vs Szymon Brząkała (Legia Fight Club)
37 walka w kategorii Senior -69kg 3×2min.
Mohammad Haidar Faiaz (SFC24) vs Sebastian Kołakowski (Ciechanowski Klub Bokserski)
38 walka w kategorii Junior -75kg 3×2min.
Mateusz Niedziela (SFC24) vs Mateusz Urbański (Ciechanowski Klub Bokserski)
39 walka w kategorii Senior -75kg 3×2min.
Ihor Haborak (Akademia Lwa Bemowo) vs Michał Golański (MKB Team)
40 walka w kategorii Senior -75kg 3×2min.
Władysław Sarnowski (Uniq Fight Club) vs Khumoyoun Murodullayeav (Legia Fight Club)
41 walka w kategorii Senior -Junior 75kg 3×2min.
Maksym Halahan (Legia Fight Club) vs Michał Gajewski (Spartans Promotion)
42 walka w kategorii Kadet -70kg
Filip Garstka (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Dawid Kolasa (Legia Fight Club)
43 walka w kategorii Senior -81kg
Mateusz Dorosiński (KB Legia Warszawa) vs Hubert Piątkowski (Legia Fight Club)
44 walka w kategorii Senior -81kg
Konrad Kwietniewski (Uniq Fight Club) vs Rafał Mielcarz (UOLKA Ostrów Mazowiecka)
45 walka w kategorii Senior -81kg
Dariusz Wawrzeńczuk (Legia Fight Club) vs Dominik Świątek
46 walka w kategorii Senior -81kg
Bartosz Demiańczuk (Legia Fight Club) vs Paweł Semeniuk (Underground Biała Podlaska)
47 walka w kategorii Senior -81kg
Paweł Bogusz (Elita Gym) vs Krzysztof Wąs (Sidorenko Boxing Łomianki)
48 walka w kategorii Adept -80kg 3×1min.
Brajan Banasiak (Ciechanowski Klub Bokserski) vs Igor Dmowski (Legia Fight Club)
49 walka w kategorii Senior -91kg
Damian Kozłowski (KB Legia Warszawa) vs Szymon Filipiuk (Underground Boxing Club)
50 walka w kategorii -91kg 3×2min.
Rafał Kulas (Streetfighters Słubice) vs Dawid Łoziński (Elita Gym)
51 walka w kategorii Junior +91kg 3×2min.
Maciej Lewicki (Cristal Białystok) vs Krystian Jacuk (Streetfight Słubice)
52 walka w kategorii Senior -91kg 3×2min.
Wiktor Waszczuk (KS Redlion Międzyrzec Podlaski) vs Mikołaj Kaczor
53 walka w kategorii Senior +91kg
Włodzimierz Jezierski (Legia Fight Club) vs Sławomir Morawski (Underground Biała Podlaska)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.