PREZYDENT UFC: WOLAŁBYM, ŻEBY McGREGOR SKONCENTROWAŁ SIĘ NA MMA

Conor McGregor znów chce walczyć w boksie zawodowym, a na cel wybrał kolejną legendą boksu, jest nim Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Niezbyt przychylnym okiem patrzy na to wszystko Dana White, prezydent federacji UFC, której gwiazdą jest wspomniany Irlandczyk.

Obu zawodników łączy osoba menadżera Audie Attara. Ale interesy promotorów "Pac-Mana" oraz White'a są sprzeczne. Dlatego szef UFC wolałby, żeby jego pupilek skoncentrował się na MMA. Sławny "Notorious" za dziesięć dni podczas gali UFC 257 spotka się znów z Dustinem Poirierem.

- Opcjami są Spence czy Crawford, ale najpierw chciałbym spotkać się z McGregorem - mówi wprost Pacquiao.

- Wolałbym żeby Conor skoncentrował się na tym, co może jeszcze zrobić w UFC. Czy byłby to rewanż z Chabibem Nurmagomiedowem, czy zawalczy z kimś innym o tytuł, lepiej aby koncentrował się na tym, a nie znów na boksie. Bo w MMA Conor jest najlepszy na świecie, a te walki bokserskie zawsze będą na niego czekały. On nie będzie przecież młodszy, to jego najlepszy czas w MMA i UFC - nie ukrywa White.

- Dustin Poirier to bardzo dobry zawodnik, ale wciąż półkę niżej ode mnie. Znokautuję go w ciągu pierwszej minuty - zapowiada przed UFC 257 zmotywowany McGregor.

Przypomnijmy, że wojownik z Dublina w jedynej dotąd oficjalnej walce bokserskiej przegrał przez TKO w dziesiątej rundzie z Floydem Mayweatherem Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.