POLSKO - WARSZAWSKA GRANDA

Pierwszy dzień to przedsmak tego co zobaczymy w niedzielę. To już prawdziwe święto boksu z najczystszymi sercami do walki bez kalkulacji. Warto w tym dniu pokazać wolę i charakter, czyli to co fighterzy potrafią najbardziej.

Antoni Dołęga ps. 'Kulawy Antek', 'Znicz', 'Mały Franio' (urodzony 1 maja 1915 roku w Farfaku, zmarł w 1982 roku w Popławach-Rogalach). Jako chorąży Wojska Polskiego najdłużej ukrywający się żołnierz konspiracji antykomunistycznej. Żołnierz Armii Krajowej i Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość.

Zawody organizuje firma ORZEŁ I SYRENKA Karat Napalm Grupa
W sobotę bedzie miał miejsce mecz pomiędzy zawodnikami z Warszawy, a pięściarzami z reszty Polski. Walki we wszystkich kategoriach wiekowych.
Zapisy poprzez stronę:
www.granda.orzel-syrenka.pl
Jeżeli ktoś chce wystąpić w meczu (preferowani zawodnicy z doświadczeniem) prosimy by dopisać w formularzu w UWAGACH. Walki będą dobierane na podstawie doświadczenia tzn. na podstawie ilości pojedynków, dlatego prosimy by podawać autentyczną ilość walk, dlatego organizator zastrzega sobie prawo do wybrania poszczególnych zawodników. Dla pięściarzy "meczowych" atrakcyjne nagrody sprzętowe (rękawice bokserskie) i koszulki okolicznościowe. 

Program 57 Warszawskiej Grandy (27-28.02.2021) Torwar, Łazienkowska 6a
27.02.2021 (sobota)
godz. 19:00 - Walki meczu 'Warszawa vs. Polska'

27.02.2021 (niedziela)
godz. 10:00 - start transmisji PPV - walki turnieju.

Pierwszego dnia (27.02) na zawodach będzie TV Wschód, TV Narew i wRealu24 i Media Narodowe. Drugiego dnia będzie dostępna transmisja poprzez PPV - zachecamy do udostępniania informacji https://ppv24.pl/20210228_granda/

Pierwszego dnia planowanych jest dziesięciu walk meczorych. Drugiego, waga od godziny 7:00, a pierwsze starcia na godzine 10:00 - plannowane jest maksymalnie 50 pojedynków. W pierwszej kolejności w niedziele będą walczyć doświadczeni seniorzy, potem młodzicy, kadeci i juniorzy, zaś na końcu odbędą się walki koneserów pięściarstwa - osoby zajmujące się rekreacyjnie pięściarstwem.
Wszyscy zawodnicy POWINNI posiadać licencje zawodnicze, jak i koniecznie atestowany sprzęt (rękawice, kaski z atestem AIBA). Seniorzy walczą bez kasków, zaś koneserzy w kaskach podobnie jak i juniorzy, kadeci, młodzicy i kobiety.

Po raz kolejny zawody odbywają się pod patronatem amatorskiej federacji WBC - młodzi zawodnicy będą walczyć o atrakcyjne puchary i nagrody.
Po raz pierwszy zawody wspiera Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus www.kstrus.pl
Dzięki uprzejmości Pana Konstantego m.in. organizatorzy dotarli do rodziny Antoniego Dołęgi.

Wstęp na zawody mają jedynie zawodnicy, trenerzy, i obsługa.
Podziękowania dla wszystkich sponsorów i patronów:

StormCloud
Czwórka Polskie Radio
Batony Legal Cakes
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski
LukTrans 536-112-999 Transport Medycznyy
ringpolska.pl
Promo Print drukarnia Warszawa
sporty-walki.org
bokser.org
Media Narodowe
WREALU24
WBC Amateur

Miejmy nadzieje, że młodzi zawodnicy walczący na naszych turniejach będą w przyszłości osiągać sukcesy na miarę Mistrzostw Europy, Świata czy Igrzysk Olimpijskich.
Zapraszamy do zapisów i promocji tego co bedzie się działo na Legia Fight Club przy Łazienkowskiej, wspierając cegiełką działania znanego wszystkim organizatora i dusze GRANDY Pawła Michalika - klikajcie, kibicujcie, udostępniajcie - pokażcie że jesteście!

Polsko warszawska granda na pięści przy Łazienkowskiej na Torwarze

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.