NA ŻYWO: WALKI OTWARCIA 'WARSZAWSKA GRANDA vol.58'

'Warszawska Granda' to cykliczna impreza w której zobaczycie Państwo walki na różnym poziomie sportowym. Pokaz najwyższych umiejętności ubarwi komentarz redaktora portalu, a cała gala dostępna będzie w systemie PPV. Link do relacji TUTAJ >>>

Podczas 58 edycji zaprezentują się zawodnicy w formule K-1, dzięki podziałowi na grupu A,B,C dojdzie do naprawdę wyrównanych starć . Patronat sprawuje Polski Związek Kickboxingu. Relację na otwartym kanale rozpoczniemy studiem i wywiadami oraz pierwszymi walkami uż w najbliższą niezielę od godziny 8:30, aby następnie po zaproszeniu organizatora przenieść się na salę z zakupionym biletem/biletami TUTAJ >>>

'WARSZAWSKA GRANDA vol.58' (21.03.2021) Torwar

1 walka w klasie 'B' kategoria 70kg
Karolina Szpakowska (KSW Alien Łódź) vs. Liwia Borowy (Academia Gorila Warszawa)
2 walka w klasie 'C' Junior kategoria 60kg
Zhor Simonyan (Gladiator Siedlce) vs. Eryk Rembelski (Aligatores FC)
3 walka w klasie 'C' Junior kategoria 71kg
Edmon Nahapetyan (Spartans Zielonka) vs. Szymon Jakubowski (Alpha Fight Club Suwałki)
4 walka w klasie 'C' kategoria 81kg
Ernest Dargiewicz (Alpha Fight Club Suwałki) vs. Kacper Śmiałek (Fight Point Biała Podlaska)
5 walka w klasie 'C' kategoria 81kg
Krystian Maciej Przykuta (Gimnazjon Wyszków) vs. Mateusz Gradowski (Hunter Kickboxing Łomża)
6 walka w klasie 'B' kategoria 81kg
Krzysztof Wąs (Sidorenko Boxing Łomianki) vs. Adrian Rzatkowski (Alpha Fight Club Suwałki)
7 walka w klasie 'C' kategoria 67kg
Szymon Rutkowski (Klincz Kielce) vs. Szymon Przybylski (Gimnazjon Wyszków)
8 walka w klasie 'B' kategoria 56kg
Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka) vs. Anita Kropidłowska (Fighter Wrocław)
9 walka w klasie 'B' kategoria 60kg
Zuzanna Kusiak (Wiśniewski Kick-boxing) vs. Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
10 walka w klasie 'B' kategoria 67kg
Iwo Kołodziej (Aligatores  FC Warszawa) vs. Szymon Prajsnar (Spartan Knurów)
11 walka w klasie 'A' kategoria 71kg
Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław) vs. Szymon Dembowski (Alpha Fight Club Suwałki)
12 walka w klasie 'C' kategoria 70kg
Roksana Sobczyk (KSW Alien Łódź) vs. Marta Janikowska (Pretorium Poznań)
13 walka w klasie 'B' Junior kategoria 67kg
Filip Suder (Szkoła Walki Prime Wieliczka) vs. Maksym Voitiuk (Spartan Knurów)
14 walka w klasie 'C' Junior kategoria 48kg
Roksana Rzeźnicka (Wiśniewski Kick-boxing) vs. Agata Durczyńska (Pretorium Poznań)
15 walka w klasie 'C' Junior kategoria 67kg
Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) vs. Jakub Niewiadomski (Academia Gorila Warszawa)
16 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Daniel Chwieduk (Alpha Fight Club Suwałki) vs. Sylwester Socha (K1 Grudziądz)
17 walka w klasie 'A' kategoria 57kg
Piotr Fijałkowski (Academia Gorila Żyrardów) vs. Stanisław Urbanowicz (Pretorium Poznań)
18 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Patryk Czartoryski  (Academia Gorila Ostrów Mazowiecki) vs. Mateusz Binięda (Fighter Wrocław)
19 walka w klasie 'C' kategoria 86kg
Mamikon Nikoghosyan (Gladiator Siedlce) vs. Michał Zielewicz (Aligatorser FC Warszawa)
20 walka w klasie 'A' Junior kategoria 67kg
Viacheslav Lenskyi (TroianFightTeam Kraków) vs. Michał Cewiński (Legia Fight Club Warszawa)
21 walka w klasie 'B' kategoria +91kg
Artur Urbańczyk (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs. Michał Piecuch (Gladiators Bełchatów)
22 walka w klasie 'C' Junior kategoria 60kg
Damian Banasik (Klincz Kielce) vs. Damian Smaka (Thor Ełk)
23 walka w klasie 'C' kategoria 81kg
Marcel Kuzyk  (LZS Scorpion) vs. Bartłomiej Żelezik (Klincz Kielce)
24 walka w klasie 'C' Junior kategoria 75kg
Patryk Bielewicz (Fight Academy Ostrołęka) vs. Kamil Prokopiak (Fighter Wrocław)
25 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Bartłomiej Horbiwiec (Fight Point Biała Podlaska) vs. Dariusz Kowalski (Waleczna Lubelszczyzna)
26 walka w klasie 'A' Junior kategoria 56kg
Julia Tomczyńska (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs. Wiktoria Przybylska (Pretorium Poznań)
27 walka w klasie 'A' kategoria 63,5kg
Konrad Kamiński (Legia Fight Club) vs. Gabriel Sikora (Pretorium Poznań)
28 walka w klasie 'A' kategoria 81kg
Matvii Korziuk (TroianFightTeam Kraków) vs. Maciej Karpiński (KO Gym Muay Thai Wrocław)
29 walka w klasie 'A' kategoria 60kg
Kolesnyk Roman (Aligatores FC) vs. Kamil Poniedziałek (Pretorium Poznań)
30 walka w klasie 'B' kategoria 86kg
Dawid Uzarczyk (Gladiators Bełchatów) vs. Michał Wodecki (Fight Gym Lublin)
31 walka w klasie 'C' Junior kategoria 67kg
Oskar Toporek (Klincz Kielce) vs. Fabian Szczepanik (Gladiators Bełchatów)
32 walka w klasie 'A' kategoria 63,5kg
Adrian Dziubałtowski (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs. Karol May (Kohorta Poznań)
33 walka w klasie 'B' kategoria 75kg
Piotr Herman (Spartan Knurów) vs. Mateusz Wójtowicz (Waleczna Lubelszczyzna)
34 walka w klasie 'C' Junior kategoria 67kg
Kacper Bieliński (LZS Scorpion Krępice) vs. Kacper Piłat (Klincz Kielce)
35 walka w klasie 'C' Kadet kategoria 51kg
Marcin Cichocki (Uniq Fight Club) vs. Aleks Mróz (Thor Ełk)
36 walka w klasie 'B' kategoria 75kg
Adrian Paszkowski (Legia Fight Club) vs. Krystian Blezień (4Fight Dębica)
37 walka w klasie 'C' Kadet kategoria 56kg
Krzysztof Króliczek (Uniq Fight Club) vs. Aleksander Cybula (Thor Ełk)
38 walka w klasie 'A' kategoria 67kg
Sylwester Piątkiewicz (Tom Center Piotrów Trybunalski) vs. Dariusz Ferdor (Fight Point Biała Podlaska.)
39 walka w klasie 'C' kategoria +91kg
Piotr Olszewski (Kaiser Sports Olsztyn) vs. Łukasz Kobryń (Fighter Wrocław)
40 walka w klasie 'B' kategoria 71kg
Miłosz Śliwiński (KO Gym Muay Thai Wrocław) vs. Rafał Korszniewicz (Fight Gym Lublin)
41 walka w klasie 'C' kategoria 86kg
Krzysztof Kurpet (Gladiators Bełchatów) vs. Michał Bieszczak (4Fight Dębica)
42 walka w klasie 'C' Junior kategoria +91kg
Jan Pelak (Kaiser Sports Olsztyn) vs. Jakub Sakowski (Gladiatore Siedlce)
43 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Lars Czarny (KO Gym Muay Thai Wrocław) vs. Jakub Gajos (Waleczna Lubelszczyzna)
44 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Miłosz Hruświcki (Alpha Fight Club Suwałki) vs. Kuba Kania (4Fight Dębica)
45 walka w klasie 'A' kategoria 75kg
Tomasz Lasota (Tom Center Piotrków Trybunalski) vs. Patryk Krawczyński (Sagat Opole)
46 walka w klasie 'C' kategoria +91kg
Patryk Siedlecki (Spartans Zielonka) vs. Krzysztof Sobolewski (KO Gym Muay Thai Wrocław)
47 walka w klasie 'A' kategoria 67kg
Daniel Fabiszewski (Uniq Fight Club) vs. Michał Krupa (Fight Gym Lublin)
48 walka w klasie 'C' kategoria 71kg
Rafał Kotowicz (Ragnarok Białystok) vs. Piotr Jezuit (4Fight Dębica)
49 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Dawid Madro (4Fight Dębica) vs. Wiktor Rumowski (Academia Gorila Warszawa)
50 walka w klasie 'C' Junior kategoria 57kg
Piotr Cybulski (Kaiser Sports Olsztyn) vs. Łukasz Kolasa (Sagat Opole)
51 walka w klasie 'C' kategoria 75kg
Adrian Klim (Ragnarok Białystok) vs. Paweł Bogusz (Waleczna Lubelszczyzna)
52 walka w klasie 'B' kategoria 71kg
Gerard Ciba (4Fight Dębica) vs. Kamil Andrzejczuk (Academia Gorila Warszawa)
53 walka w klasie 'A' kategoria 60kg
Michał Gwaj (Ragnarok Białystok) vs. Jakub Posłwoski (Klincz Kielce)
54 walka w klasie 'C' kategoria 86kg
Paweł Biliński (Rosmak Muaythai) vs. Michał Jurkiewicz (Legia Fight Club)
55 walka w klasie 'C' kategoria 81kg
Krzysztof Chud (Red Lion Międzyrzecz Podlaski) vs. Paweł Malinowski (Waleczna Lubelszczyzna)
56 walka w klasie 'C' Junior kategoria 57kg
Wiktor Salwa (Klincz Kielce) vs. Sebastian Domerecki (Sagat Opole)
57 walka w klasie 'C' Junior kategoria 86kg
Karol Budziński (DFC Płock) vs. Jakub Stachowiak  (LZS Scorpion)
58 walka w klasie 'C' kategoria 78kg
Beniamin Niechciał (Klincz Kielce) vs. Piotr Domonik (Waleczna Lubelszczyzna)
59 walka w klasie 'C' kategoria 71kg
Grzegorz Mielnik (Fighter Wrocław) vs. Michał Chrzastowski (4Fight Dębica)
60 walka w klasie 'C' kategoria 71kg
David Diachenko (MAWT Warszawa) vs. Kamil Sekulski (DFC Płock)
61 walka w klasie 'C' kategoria 91kg
Maciej Zasacki (Copacabana Warszawa) vs. Artur Kurasiewicz (SSW Husarz)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.