NATE DIAZ VS. LEON EDWARDS DODANE DO KARTY WALK GALI UFC 262

Nate Diaz (20 - 12) wielokrotnie już zaskakiwał i tym razem nie jest inaczej. Jak poinformował za pośrednictwem portalu Twitter znany dziennikarz branżowy - Ariel Helwani - wywodzący się z Stockton w stanie Kalifornia młodszy z braci Diaz już 15 maja powróci do oktagonu. Jego przeciwnikiem ma być Leon Edwards (18 - 3 - 1, NC). Ich starcie, pomimo braku statusu wydarzenia wieczoru i jakiegokolwiek pasa mistrzowksiego jako stawki, zostało zakontraktowane na 5 rund.

Nate ostatrni raz walczył w listopadzie 2019 roku, kiedy to przegrał przez TKO z Jorge Masvidalem. To do tego drugiego powędrował pas "BMF', a wręczenia trofeum dokonał Dwayne "The Rock" Johnson. Wcześniej Diaz zmierzył się i przez jednogłośną decyzję sędziowską pokonał byłego mistrza wagi lekkiej, Anthony'ego Pettisa.

Z kolei Leon walczył niedawno z Belalem Muhammadem, ale walka została przerwana z powodu przypadkowego trafienia palcami w oko drugiego z nich. Wcześniej Edwards mógł poszczycić się seria 8 zwycięstw z rzędu. 

Gala UFC 262 odbędzie się 15 maja w Toyota Center w Houston, w stanie Teksas. Na trybunach ma zasiąść komplet publiczności. Główną atrakcją wieczoru będzie walka o zwakowany pas wagi lekkiej z udziałem Michaela Chandlera oraz Charlesa Oliveiry

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.