GRANDA - SIŁA RÓŻNORODNOŚCI

UWAGA: MECZE PRZENIESIONY NA MAJ!

Warszawska Granda na stałe wpisała się już w rywalizację sportową z miejscem, gdzie sprawdzają się początkujący, zaawansowani, a także aktywni reprezentanci najlepszych polskich klubów. Zapraszamy na pięćdziesiątą dziewiątą edycję, która rozrosła się już do dwóch dni rywalizacji na ringu przy Łazienkowskiej 6a. 

Jak zwykle możemy liczyć, że ponad setka zawodników zamelduje się na pięćdziesiątą dziewiątą edycję Warszawskiej Grandy. Trzy klasy umiejętności i zróżnicowany poziom sportowy, ale walki bardzo wyrównane - tego można się zawsze spodziewać w pięściarskiej, poświątecznej rywalizacji.

Walki 59. Warszawskiej Grandy na Pięści (10-11.04.2021) - dzięki transmisji możecie śledzić na żywo z Torwaru przy Łazienkowskiej 6a - przekaz rozpoczniemy o 17:00 w sobote 10 kwietnia, a na kolejny dzień po wykupieniu cegiełki można obejrzeć wszystko od godziny 10:00, kiedy to wystarują walki kobiet, seniorów, juniorów, kadetów i młodzików, a zakończymy koneserami pięściarstwa, tak jak to już jest w zwyczaju 'Grandy' zaprezentowuje się każdy, bo każdy znajdzie zawodnika na podobnym poziomie - efektem naprawdę ciekawe pojedynki. Wszystko do obejrzenia w systemie PPV >>>.
Zapisy trwają do końca tygodnia na stronie www.granda.orzel-syrenka.pl

Program 59. Warszawskiej Grandy na Pięści (10-11.04.2021) Klub Legia Fight Club, ul. Łazienkowska 6a

10.04.2021 (sobota)
godz. 17:00 - walki towarzyskie
Mecz Legia Fight Club vs. Street Fighters Słubice

11.04.2021 (niedziela)
godz. 10:00 - start walk 'Warszawskiej Grandy na Pięści'

Na poczekaniu prezentujemy pojedynki 'Koneserów pięściarstwa' z poprzedniej edycji, ale wkrótce będą dostępne kolejne. Całość do obejrzenia na stronie w systemie PPV >>>. Zestawienie walk dostępne będą na stronie w dniu zawodów TUTAJ >>>.

Warszawska Granda na pięści - spotkanie aktywnie trenujących boks i koneserów pięściarstwa

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.