AFN: KAMIL SZYMUSZOWSKI vs JACEK BEDNORZ

Kamil Szymuszowski (17-7) skrzyżuje rękawice z Jackiem Bednorzem (6-6) na gali Armia Fight Night Special Edition!

Już 8 maja Jacek Bednorz, którego umiejętności sportowe mogliśmy podziwiać od pierwszych gal powróci do klatki Armia Fight Night aby przywitać debiutującego w organizacji Kamila Szymuszowskiego. Bednorz we wrześniu 2017 roku w widowiskowy sposób rozprawił się z Nikodemem Ziemeckim. Kolejną wygraną dopisał sobie w kwietniu 2018 kończąc Macieja Roszkowskiego już w pierwszej rundzie pojedynku. Równie szybko zakończył starcie z Vadimem Ulichem podczs gali AFN 3 we wrześniu tego samego roku. Maciej Mackiewicz także musiał uznać wyższość Bednorza na gali z numerem 6, która miała miejsce w czerwcu 2019 roku. Reprezentant MMAsakra Gym ewidentnie jest fanem kończenia swoich walk w błyskawicznym tempie. Ostatnim razem jednak, gdy oglądaliśmy Bednorza w akcji na AFN 7 musiał uznać wyższość jednego z braci Oleksiejczuków – Cezarego. Miało to miejsce w październiku 2019 roku.

Kamil Szymuszowski do tej pory był znany z występów między innymi dla organizacji KSW. Po nieudanej przygodzie w kategorii lekkiej, gdzie przegrał z Grzegorzem Szulakowskim i Arturem Sowińskim, Zgierzanin powrócił do wagi półśredniej i podczas Wieczoru Walk SWD 4 widowiskowo rozprawił się Marcinem Pawłowskim (5-2) rozbijając go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. W swojej karierze „Szymek” pokonywał takich zawodników jak Daniel Skibiński, Tomasz Romanowski, Maciej Jewtuszko, David Zavada czy Mindaugas Verzbickas. Po raz ostatni mogliśmy obserwować go w akcji w lipcu zeszłego roku. Podczas gali KSW 53 skrzyżował rękawice z reprezentantem Czerwonego Smoka – Michałem Pietrzakiem. Pojedynek ten przegrał w pierwszej rundzie.

Obaj Panowie w swoich ostatnich pojedynkach musieli uznać wyższość swoich rywali.
O tym, który z nich powróci na zwycięski tory przekonamy się już 8 maja!

O gali Armia Fight Night Special Edition

Kolejna - specjalna edycja gali Armia Fight Night odbędzie się 8 maja. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Co organizacja przygotowała dla swoich kibiców na specjalną edycję? O tym dowiemy się już wkrótce. Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.