RAFAL LEWOŃ POWRACA W RODZINNE STRONY

Już 19 czerwca 2021 roku o godzinie 19:00 na dziesiątej, jubileuszowej RUNDA X DWM Fight Night w walce wieczoru w oktagonie podejmie rękawicę 38-letni Białogardzianin, Rafał “Kaszana” Lewoń (15-10), który doświadczenie zdobywała m.in. w M-1 Global, ACB, FEN czy Babilon MMA.

"Kaszana” powrócił do klatki FEN po prawie sześciu latach. 12 z 14 stoczonych pojedynków zakończył przed czasem. W FEN zadebiutował podczas 8 edycji w wygranej przez poddanie Michała Golasińskiego. W taki sam sposób zakończyły się też jego pojedynki między innymi z Krzysztofem Pietraszkiem i Musą Jangubaevem.

Ostatnio zawodnik z Białogardu odniósł 15 zwycięstwo w zawodowej karierze MMA. Emocji dostarczył nam w  wygranej przez techniczny nokaut walce w limicie kategorii średniej z Piotrem Walawskim (8-7) podczas gali FEN 32 LOTOS Fight Night, która odbyła się 20 lutego tego roku. Lewoń po sprowadzeniu rywala do parteru najpierw wyszedł z duszenia gilotynowego by po serii krótkich ciosów w pierwszej rundzie nokautować rywala w rundzie drugiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.