LIGA KICKBOXINGU - RUSZA SEZON 2021

Pamiętamy to co działo się w minionym roku podczas Ligi Kickboxingu >>>, ale nasza pamięć sięga głębiej - nowy sezon 2021 uświetni pamięć o polakach walczących o naszą przyszłość - tak jak Wy obecnie walczycie o swoją. Powodzenia na macie życia. Zgłoszenia trwają na stronie PZKB>>> do 10 maja do godziny 12:00, a liczba miejsc ograniczona do 100 zawodników formuły Kick Light (Kadet młodszy i starszy oraz Junior i Senior). Zgłoszenia w kategorii dzieci (do 10 roku życia) mailowo: uksgladiator@gmail.com - na ten adres, a także pod numer 503-523-883 można kierowac zapytania dotyczące zawodów.

Zawody organizowane są przez klub z Bińczowa (UKS Gladiator) przy wsparciu Gminy Grybów i Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pod patronatem honorowym Polskiego Związeku Kickboxingu i Senatora RP Wiktora Durlak. Dołączyli także nowi partnerzy: Positive Ways, Wymiensilnik.pl, Sport Masters, Czarny Rycerz.

Wszystkie tegoroczne edycje Grybowskiej Ligi Kickboxingu odbędą się ku czci Stanisława Leszyc Przywary żołnierza Armii Krajowej, który walczył i poległ na terenie Gminy Grybów.

Grybowska Liga Kickboxingu (16.05.2021) ul. Kościuszki 18, Grybów - DOJAZD >>>
08:00 – 09:30 – waga i weryfikacja
10:00 – konferencja techniczna
10:15 – rozpoczęcie rywalizacji sportowej
12:30 – 13:00 przerwa obiadowa

1 walka w kategorii -60kg
Julia Niewiadomska (GLADIATOR) vs. Klara Sebastova (Taekwondo Karvina)
2 walka w kategorii -70kg
Joanna Mucha (GLADIATOR) vs. Zuzanna Ligas (FHNS)
3 walka w kategorii -18kg
Bartosz Mazgaj (GLADIATOR) vs. Krzysztof Gruca (GLADIATOR)
4 walka w kategorii -28kg
Kacper Fałowski (GLADIATOR) vs. Gabriel Gruca (GLADIATOR)
5 walka w kategorii -30kg
Mateusz Romanek (GLADIATOR) vs. Jakub Zając (GLADIATOR)
6 walka w kategorii -24kg
Emilia Bernasiewicz (GLADIATOR) vs. Joanna Krzeszowska (GLADIATOR)
7 walka w kategorii -32kg
Alan Karwas (HALNY) vs. Ksawery Mastalski (GLADIATOR)
8 walka w kategorii -37kg
Sebastaian Gajda (DIAMENT PSTRĄGOWA) vs. Nikodem Stachoń (HALNY)
9 walka w kategorii -47kg
Michał Różany (FHNS) vs. Matyas Pastrnak (Taekwondo Karvina)
10 walka w kategorii +47kg
Maciej Wysopal (GLADIATOR) vs. Filip Korzuch (HALNY)
11 walka w kategorii -32kg
Karol Niewiadomski (GLADIATOR) vs. ZW. Walki 7 ()
12 walka w kategorii -37kg
Maksymilian Kostrzewa (GLADIATOR) vs. ZW. Walki 8 ()
13 walka w kategorii -42kg
Sarlota Mansikova (Taekwondo Karvina) vs. Zuzanna Łatka (FHNS)
14 walka w kategorii -57kg
Hubert Gruca (GLADIATOR) vs. Miłosz Dąbrowa (HALNY)
15 walka w kategorii -50kg
Emilia Borkowska (GLADIATOR) vs. Wiktoria Gruca (FHNS)
16 walka w kategorii -74kg
Radosław Biel (GLADIATOR) vs. Marcin Dobosz (FHNS)
17 walka w kategorii -42kg
Julia Kostrzewa (GLADIATOR) vs. ZW Walki 13 ()
18 walka w kategorii -89kg
Adrian Migacz (GLADIATOR) vs. Miłosz Leśniak (FHNS)
19 walka w kategorii -50kg
Agnieszka Gaborek (GLADIATOR) vs. Zuzanna Zagórska (DIAMENT PSTRĄGOW)
20 walka w kategorii -74kg
ZW walki 16 () vs. Jakub Kamiński (FHNS)
21 walka w kategorii -89kg
ZW walki 18 () vs. Przemysław Tobiasz (FHNS)
22 walka w kategorii 70kg
Karolina Dziedzic (DIAMENT PSTRĄGOWA) vs. Justyna Salamon (FHNS)
23 walka w kategorii -79kg
Jakub Tvardek (Taekwondo Karvina) vs. Kamil Kasprzak (FHNS)

Grybowska Liga Kickboxingu Binczarowa Kwiatkowski Amadeusz

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.