ZAPOWIEDŹ: BOXING DAY 4

W Gliwicach nie czekają na największe imprezy pięściarskie - chociażby wtedy, kiedy to raz w roku z całego świata przyjeżdżają kobiety, aby rywalizować na gliwickich ringach o miano Międzynarodowej Mistrzyni Śląska w Boksie. Tutaj praca trwa cały rok, a najlepszym przykładem są właśnie takie turnieje. Zapraszamy na czwartą edycje Boxing Day.

Walki Ring A
1 walka w kategorii 40kg Młodzik
Igor Soczówka (KS Górnik Sosnowiec) vs. Maciej Surdel (GUKS Carbo Gliwice)
2 walka w kategorii 57kg Młodzik
Krzysztof Laskowski (GUKS Carbo Gliwice) vs. Karol Kevin (OKB Odra Opole)
3 walka w kategorii 60kg Senior
KateYina Frkalová (BAIL CLUB VÍTKOVICE) vs. Anna Knapik (GUKS Carbo Gliwice)
4 walka w kategorii 66kg Kadet
Patrycja Gubańska (Sporty Walki Gostyń) vs. Aleksandra Cyrek (BKS Jastrzębie)
5 walka w kategorii 46kg Kadet
Maxmilian Plachetka (Czech Republic) vs. Sebastian Kawulok (GUKS Carbo Gliwice)
6 walka w kategorii 50kg Kadet
Kacper Słomka (KS Górnik Sosnowiec) vs. Robin Tokar (BOXING KING CLUB OSTRAVA)
7 walka w kategorii 66kg Kadet
Oliver Chundzyński (GUKS Carbo Gliwice) vs. Konrad Nanowski (Boks Lubin)
8 walka w kategorii 54kg Kadet
Matúš Janí ek (BEST BOXING CLUB) vs. Mario Rafael (BOXING KING CLUB OSTRAVA)
9 walka w kategorii 70kg Kadet
Dominik Mazij (Boks Lubin) vs. Jakub Stępniak (GUKS Carbo Gliwice)
10 walka w kategorii 57kg Kadet
Jakub Targiel (MOSM Tychy) vs. Mike Drużga (MD Boxing Club Strzelin)
11 walka w kategorii 57kg Kadet
Kacper Kołodziejczyk (GUKS Carbo Gliwice) vs. Daniel Czop (CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza)
12 walka w kategorii 60kg Kadet
Kamil Syc (TS Czarni - Góral Żywiec) vs. Jacek Targiel (MOSM Tychy)
13 walka w kategorii 75kg Kadet
Mateusz Lupa (GUKS Carbo Gliwice) vs. Jakuba Jasiński (Kaczor Boks Team Wałbrzych)
14 walka w kategorii 69kg Junior
Julia Michałek (UKS Śląsk Ruda Ślaska) vs. Emily Rybarova (BEST BOXING CLUB)
15 walka w kategorii +80kg Kadet
Tomasz Klimczak (GUKS Carbo Gliwice) vs. Dawid Świętek (Bytomska Akademia Boksu)
16 walka w kategorii +80kg Kadet
Seweryn Bonciun (Bytomska Akademia Boksu) vs. Patryk Pasierbek (BKB Beskidy Bielsko-Biała)
17 walka w kategorii 60kg Junior
Tamara Kubalová (BEST BOXING CLUB) vs. Kinga Rewińska (GUKS Carbo Gliwice)
18 walka w kategorii 54kg Junior
Dušan Bobek (Boxing Akademy Trnava) vs. Konrad Trojok (TS Czarni - Góral Żywiec )
19 walka w kategorii 64kg Junior
Kamil Kopyto (TS Czarni - Góral Żywiec ) vs. Gracjan Ziniewicz (Kaczor Boks Team Wałbrzych)
20 walka w kategorii 69kg Junior
Oliwier Krawczyk (GUKS Carbo Gliwice) vs. Wiktor Lustig (OKB Odra Opole)
21 walka w kategorii 75kg Junior
Artur Stężycki (Sporty Walki Gostyń) vs. JindYich Jane ka (BC Kometa Brno)
22 walka w kategorii +91kg Junior
Samiro Jaśkowiak (GUKS Carbo Gliwice) vs. Kacper Wiśniowski (GUKS Carbo Gliwice)
23 walka w kategorii 64kg Senior
Tomasz Skoczylas (KS Start Częstochowa) vs. Wiktor Ozdoba (GUKS Carbo Gliwice)
24 walka w kategorii 69kg Senior
Denis Mądry (Boks Zgorzelec) vs. Mikołaj Mańka (Sporty Walki Gostyń)

Walki Ringu B 
1 walka w kategorii 46kg Młodzik
Kamil Dudziński (KS Górnik Sosnowiec) vs. Tomáš OndYej (Czech Republic)
2 walka w kategorii 80kg Młodzik
Karol Krzystała (BKS Jastrzębie) vs. Jakub Ištanek (BOXING KING CLUB OSTRAVA)
3 walka w kategorii 90kg Młodzik
Patryk Kluska (KS Start Częstochowa) vs. Mikołaj Mikołajczyk (CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza)
4 walka w kategorii +91kg Senior
Jakub Poroszewsk (KS Start Częstochowa) vs. Marcin Izdebski (UKS Śląsk Ruda Ślaska)
5 walka w kategorii 50kg Kadet
Aleksandra Bernaś (Kaczor Boks Team Wałbrzych) vs. Maria Simka (MOSM Tychy)
6 walka w kategorii 60kg Kadet
Elena Gurashvili (RED FIGHTERS Jelenia Góra) vs. Nela CihláYová (BAIL CLUB VÍTKOVICE)
7 walka w kategorii 57kg Kadet
Paweł Lurka (Kaczor Boks Team Wałbrzych) vs. Mario Kroš en (BAIL CLUB VÍTKOVICE)
8 walka w kategorii 57kg Kadet
Matej Cicmanec (BEST BOXING CLUB) vs. Bartosz Dudziński (KS Górnik Sosnowiec)
9 walka w kategorii 60kg Kadet
Alan Nadolski (Sporty Walki Gostyń) vs. Ladislav Fráter (BAIL CLUB VÍTKOVICE)
10 walka w kategorii 63kg Kadet
Nikodem Gogol (Bytomska Akademia Boksu) vs. Igor Pyrka (CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza)
11 walka w kategorii 63kg Kadet
Natan Kierzek (Sporty Walki Gostyń) vs. Alex Zelka (BEST BOXING CLUB)
12 walka w kategorii 80+kg Kadet
Olivier Kierszniok (Bytomska Akademia Boksu) vs. Kacper Karczewski (Kaczor Boks Team Wałbrzych)
13 walka w kategorii 60kg Junior
Mari Gurashvili (Red Fighters Jelenia Góra) vs. Paulina Wróbel (MOSM Tychy)
14 walka w kategorii 56kg Junior
Mateusz Wiatr (MOSM Tychy) vs. Łukasz Dudziński (KS Górnik Sosnowiec)
15 walka w kategorii 80kg Młodzik
Mateusz Szelagiewicz (Dąbrowski Klub Bokserski) vs. Jakub Olszewski (BKS Jastrzębie)
16 walka w kategorii 64kg Junior
Dawid Kula (OKB Odra Opole ) vs. Marcel Hoffman (KS Górnik Sosnowiec)
17 walka w kategorii 75kg Junior
Jan Samuel VrzaH (BOXING KING CLUB OSTRAVA) vs. Dawid Procki (Sporty Walki Gostyń)
18 walka w kategorii 52kg Kadet
Marek Węglowski (Bytomska Akademia Boksu) vs. Antoni Musial (Dąbrowski Klub Bokserski)
19 walka w kategorii 66kg Kadet
Pavol Fleischhacker (BCP Nove Mesto) vs. Stanisław Szpot (RMKS Rybnik)
20 walka w kategorii 54kg Kadet
Kuba Pawłowski (Dąbrowski Klub Bokserski) vs. Michał Fajczyk (Sporty Walki Gostyń)
21 walka w kategorii 56kg Senior
Anna Olczak (Akademia Walki Warszawa) vs. Monika Wójcik (Boks Zgorzelec)
22 walka w kategorii 75kg Junior
Christophe Szpot (RMKS Rybnik) vs. Michal Hájek (BC Kometa Brno)
23 walka w kategorii 69kg Senior
Martin Mach (BC ŠUMPERK) vs. Dawid Lis (BKS Sokół Gliwice)
24 walka w kategorii 69kg Senior
Erik Breittenbacher (BAIL CLUB VÍTKOVICE) vs. Patryk Chmielewski (Kaczor Boks Team Wałbrzych)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.