NA ŻYWO: FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI FULL CONTACT

Zapraszamy na finałowe pojedynki Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule Full Contact (19-20.06.2021) Szczecinek, ul. Jasna 2. - DOJAZD >>>

Retransmisja z poprzednich serii pojedynków w artykule TUTAJ >>>

Zestawienie i kolejność walk na stronie PZKB >>>

Seria finałowa d godz. 12:00, kieddy to rozpocznie się oficjalne otwarcie finału Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule Full Contact, po którym wracamy o godz. 12:30 do walk

Ring A

Ring B

Walka 1 w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Gracjan Woch (KS Ziętek Team Kalisz) vs Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik) PKT 0-3
Walka 2 - ćwierćfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz) vs Oskar Gersztyn (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) PKT 3-0
Walka 3 - ćwierćfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Michał Elias (KKT Bałtyk Koszalin) vs Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF Warszawa) PKT 1-2
Walka 4 - ćwierćfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Maciej Kruk (Ożarowska Szkoła Kickboxingu) vs Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) PKT 0-3
Walka 5 - ćwierćfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Szymon Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik) PKT 0-3
Walka 6 - ćwierćfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Alan Tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Dominik Krzemiński (Quick Shot Kickboxing Częstochowa) PKT 3-0
Walka 7 - ćwierćfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice) vs Łukasz Benisz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport) PKT 3-0
Walka 8 - ćwierćfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Wiktor Trajnowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) PKT 0-3
Walka 9-ćwierćfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Cezary Aderek (X Fight Piaseczno) vs Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) PKT 1-2
Walka 10 w kategorii Junior starszy (-67kg)
Krzysztof Cegiełka (Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo) vs Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) PKT 0-3
Walka 11 w kategorii Junior starszy (-67kg)
Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) vs Fabian Radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) TKO3
Walka 12 w kategorii Junior starszy (-67kg)
Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Radosław Biel (Gladiator Binczarowa) TKO3
Walka 13 w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Mikołaj Zajączkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów) PKT 0-3
Walka 14 w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Bartosz Prusinowski (KSW Łuków) vs Hubert Matasek (KKS Sporty Walki Poznań) AB2
Walka 15 w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Krystian Szczepaniak (KS Ziętek Team Kalisz) TKO2
Walka 16 w kategorii Junior starszy (-75kg)
Szymon Rączkowski (KS Ziętek Team Kalisz) vs Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin) PKT 0-3
Walka 17 w kategorii Junior starszy (-75kg)
Klaudiusz Rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Miłosz Westfal (SMOK Toruń) PKT 0-3
Walka 18 w kategorii Junior starszy (-75kg)
Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Jakub Pysiak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport) TKO1
Walka 19 w kategorii Junior starszy (-71kg)
Dominik Jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików) vs Kacper Oziembała (Quick Shot Kickboxing Częstochowa) PKT 0-3
Walka 20 w kategorii Junior starszy (-71kg)
Tomasz Freitag (KSW POLICE) vs Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów) PKT 0-3
Walka 21 w kategorii Junior starszy (-57kg)
Natan Zieliński (KS Ziętek Team Kalisz) vs Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa) WO
Walka 22 w kategorii Junior starszy (-57kg)
Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików) vs Przemysław Sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin) PKT 3-0
Walka 23 w kategorii Junior starszy (-60kg)
Wanessa Adamska (A&W Team Obrowo) vs Dominika Plichta (Champion Gdańsk) PKT 0-3
Walka 24 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz) vs Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF Warszawa) RSC1
Walka 25 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Dawid Omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik) TKO3
Walka 26 - półfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Alan Tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice) TKO2
Walka 27 - półfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) PKT 3-0
Walka 28 - półfinał w kategorii Junior starszy (-67kg)
Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów) vs Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) PKT 3-0
Walka 29 - półfinał w kategorii Junior starszy (-67kg)
Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) vs Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała) PKT 0-3
Walka 30 - półfinał w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Fabian Czajkowski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów) PKT 0-3
Walka 31 - półfinał w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Bartosz Prusinowski (KSW Łuków) vs Stefan Czarnek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) TKO2
Walka 32 - półfinał w kategorii Junior starszy (-75kg)
Kacper Ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin) PKT 0-3
Walka 33 - półfinał w kategorii Junior starszy (-75kg)
Miłosz Westfal (SMOK Toruń) vs Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) TKO2
Walka 34 - półfinał w kategorii Junior starszy (-71kg)
Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra) vs Kacper Oziembała (Quick Shot Kickboxing Częstochowa) PKT 3-0
Walka 35 - półfinał w kategorii Junior starszy (-71kg)
Kacper Kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie) vs Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów) PKT 0-3
Walka 36 - półfinał w kategorii Junior starszy (-57kg)
Maksymilian Puchaczewski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport) vs Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa) PKT 0-3
Walka 37 - półfinał w kategorii Junior starszy (-57kg)
Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz) vs Hubert Stencel (LZS POPRAWA Siedlików) PKT 3-0
Walka 38 - półfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Nikola Barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa) PKT 0-3
Walka 39 - półfinał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Julia Marciniak (KSW Szczecinek) vs Dominika Plichta (Champion Gdańsk) TKO1
Walka 40 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-71kg)
Filip Staszak (KS Ziętek Team Kalisz) vs Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno) TKO1
Walka 41 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-71kg)
Szymon Jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB Suwałki) vs Cezary Markowicz (SMOK Toruń) TKO1
Walka 42 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek) vs Zofia Andrusyszyn (Klub Sportowy Bulldog Gorzów) TKO1
Walka 43 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Aleksandra Resler (KS POLONIA 1912 Leszno) vs Weronika Garbacka (Center Team Odolanów) PKT 0-3
Walka 44 - półfinał w kategorii Junior starszy (-81kg)
Kacper Brzozowski (KSW Łuków) vs Szymon Sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) DQ3
Walka 45 - półfinał w kategorii Junior starszy (-81kg)
Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Michał Fica (Quick Shot Kickboxing Częstochowa) TKO1
Walka 46 w kategorii Junior starszy (-65kg)
Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła) vs Elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno) PKT 3-0
Walka 47 w kategorii Junior starszy (-70kg)
Martyna Czerepińska (KSW Łuków) vs Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa) TKO1
Walka 48 w kategorii Junior starszy (-86kg)
Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz) vs Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) KO1
Walka 49 w kategorii Junior młodszy (-56kg)
Katarzyna Kalińska (LZS POPRAWA Siedlików) vs Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo) TKO1
Walka 50 w kategorii Junior młodszy (+60kg)
Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań) vs Julia Musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów) PKT 3-0
Walka 51 w kategori Junior młodszy (-63.5kg)
Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) vs Witek Grzesiek (Center Team Odolanów) TKO2
Walka 52 - półfinał w kategorii Junior młodszy (+60kg)
Aleksandra Ambroży (SKF Boksing Zielona Góra) vs Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz) PKT 0-3
Walka 53 - półfinał w kategorii Junior młodszy (+60kg)
Zofia Rychlińska (KS POLONIA 1912 Leszno) vs Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań) TKO2
Walka 54 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-63.5kg)
Kamil Pawlak (Center Team Odolanów) vs Filip Macioszek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) AB2
Walka 55 - półfinał w kategorii Junior młodszy (-63.5kg)
Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz) vs Dawid Tucholski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) PKT 2-1
Walka 56 - finał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Kamil Guziński (Klub Sportowy AZS AWF Warszawa) vs Mieszko Siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik) PKT 0-3
Walka 57 - finał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa) vs Julia Marciniak (KSW Szczecinek) PKT 2-1
Walka 58 - finał w kategorii Junior starszy (-60kg)
Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice) vs Bartłomiej Strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) PKT 3-0
Walka 58a - finał w kategorii Junior starszy (-67kg)
Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów) vs Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała) KO1
Walka 59 - finał w kategorii Junior starszy (-63.5kg)
Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów) vs Bartosz Prusinowski (KSW Łuków) PKT 2-1
Walka 60 - finał w kategorii Junior starszy (-75kg)
Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin) vs Mateusz Dąbrowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) PKT 3-0
Walka 61 - finał w kategorii Junior starszy (-71kg)
Sławomir Malik (SKF Boksing Zielona Góra) vs Filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów) PKT 3-0
Walka 62 - finał w kategorii Junior starszy (-57kg)
Patryk Szczerba (Gladiator Binczarowa) vs Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz) PKT 3-0
Walka 64 - finał w kategorii Junior młodszy (-71kg)
Jakub Mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno) vs Szymon Jakubowski (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI) PKT 3-0
Walka 65 - finał w kategorii Junior młodszy (-60kg)
Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek) vs Weronika Garbacka (Center Team Odolanów) PKT 3-0
Walka 66 - finał w kategorii Junior starszy (-81kg)
Szymon Sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) KO1
Walka 67 - finał w kategorii Junior starszy (-65kg)
Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno) vs Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła) WO
Walka 68 - finał w kategorii Junior starszy (-70kg)
Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra) vs Joanna Mucha (Gladiator Binczarowa) PKT 3-0
Walka 69 - finał w kategorii Junior starszy (-86kg)
Patryk Partyka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin) vs Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) AB2
Walka 70 - finał w kategorii Junior młodszy (-56kg)
Daria Niciporuk (X Fight Piaseczno) vs Julia Szyjkowska (A&W Team Obrowo) PKT 2-1
Walka 71 - finał w kategorii Junior młodszy (+60kg)
Wiktoria Dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz) vs Barbara Skrzypczak (KKS Sporty Walki Poznań) WO
Walka 72 - finał w kategorii Junior młodszy (-63.5kg)
Kamil Pawlak (Center Team Odolanów) vs Adam Małota (KS Ziętek Team Kalisz) PKT 0-3
Walka 73 - finał w kategorii Junior młodszy (-52kg)
Samanta Klein (LUKS ZAMEK EXPOM Kurzętnik) vs Dominika Kondracka (KSW Łuków) PKT 3-0
Walka 74 - finał w kategorii Junior młodszy (-54kg)
Max Kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno) vs Patryk Andrzejewski (KSW POLICE) PKT 3-0
Walka 75 - finał w kategorii Junior młodszy (-57kg)
Piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów) vs Sebastian Podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) TKO2
Walka 76 - finał w kategorii Junior młodszy (-67kg)
Szymon Romaniszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Łukasz Kutyło (ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI) PKT 3-0
Walka 77 - finał w kategorii Junior młodszy (-81kg)
Kamil Kulisz (Klub Sportowy Bulldog Gorzów) vs Sebastian Jędraś (X Fight Piaseczno) PKT 0-3
Walka 78 - finał w kategorii Junior starszy (-52kg)
Wiktoria Gościak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) vs Natalia Zarzycka (KSW Łuków) PKT 3-0
Walka 79 - finał w kategorii Junior starszy (-56kg)
Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra) vs Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo) TKO1
Walka 80 - finał w kategorii Junior starszy (+70kg)
Dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Oliwia Mielczarek (Klub Sportowy AZS AWF Warszawa) PKT 0-3
Walka 81 - finał w kategorii Junior starszy (+91kg)
Jakub Pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra) PKT 0-3

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.