TIME OF MASTERS 7: POZNALIŚMY KARTĘ WALK

Redakcja, Informacja własna

2021-06-22

Niezwykle ciekawie zapowiada się karta walk najbliżesz gali organizacji Time of Masters. Już w najbliższą sobotę podczas Time of Masters 7: Lucky Seven w Rumi odbędzie się dziewięć pojedynków w tym jedna walka na zasadsch K1.

Tym razem na karcie roi się od młodych talentów!
Zdecydowanie na uwagę załuguje amatorski pojedynek Kamila Smętocha z Pawłem Kryńskim z warszawskiej Copacabany. Obaj Panowie są świeżo upieczonymi Mistrzami Polski organizowanych ostatnio przez stowarzyszenie Martina Lewandowskiego Mistrzostw Polski MMA Polska. Smętoch wygrał w kategorii wiekowej do 21 lat z kolei Kryński był bezkonkurencyjny wśród seniorów. Nie mniejszego ognia możemy spodziewać się w walce dwóch niepokananych amatorów Karola Możucha (2-0) i Nodara Phatiana (2-0), czy Krystiana Wiki z Oliwierem FIlipiakiem. Filipiak to świetny grappler, niepokanany w amatorskim MMA. Wika to świetnie wyszkolony zapasniczo i parterowo zawodnik, który tryumfował na ostatnich Amatorskich Mistrzotwach Polski Time of Masters.

Miejscowi kibice z uwagą bedą spoglądać na czwartą walke przed dużą publicznością Dawida Zawitowskiego (3-0), który w zwycięsko wychodził ze wszystkich poprzednich trzech pojedynków. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego tym razem rękawice skrzyżuje z Zenonem Ficnerem z klubu Kohorta Poznań. Wielkie oczekiwania z pewnością są też wobec walki w kategorii półśredniej pomiedzy Piotrem Stajszczykiem, a Kacprem Klasą. Klasa ostatnio wygrywa wszystko gdzie się pokaże, Stajszczyk z kolei ma zdecydowanie większe doświadczenie i wraca do pojedynków przed szeroką publicznością po dłuższej przerwie.

W zawodowych zmaganiach zaprezentuje się także kolejny zawodnik gdyńskiego Mighty Bulls. Vladislav Bilorus podejmuje "na wlasnym podwórku" Pawła Gawrońskiego z Słubicki Klub Sportowy Streetfighters. Bilorus przegrał w swoim zawodowym debiucie w ubieglym roku podczas gali Krwawy Sport w Gdańsku. Od tamtego czasu zaczął trenować pod okiem legendy Polskiego MMA Grzegorza Jakubowskiego i bardzo się rozwinął. Wywodzacy się z zapasów Bilorus jest zdecydowanie bardziej kompletnym zawodnikiem niż rok temu i zapowiada twardą walke o wyrownanie rekordu.

W walce wieczoru do klatki organizacji powraca jej weteran, bohater pierwszej zawodowej gali Time of Masters. W jedynej tego wieczoru walce Alan Kalski z gdyńskiego Figh Gymu podejmie reprezentującego Makarewicz Team Fight Club Ełk Karola Rubina. Rubin to mocny i bardzo ambitny zawodnik młodego pokolenia, który do walki wychodzi tylko po zwycięstwo-inny wynik go nie interesuje. Czy to wystarczy na doświadczonego Kalskiego, u który zdecydowanie możemy spodziewć się ogromnego dopingu z trybun?

Odpowiedź na wszystkie pytania już w sobotę.

Karta walk Time of Masters 7: Lucky Seven

WALKA NR 1:
MMA 61KG: Artur Hajmowicz (Mighty Bulls Gdynia) vs Michał Wilma (MMA Furia Bytów)-  semi pro

WALKA NR 2:
MMA 73KG: Karol Możuch (Agoga Gym Lębork) vs Nodar Phatian(Grappler Grudziądz) - semi pro

WALKA NR 3:
MMA 66KG: Krystian Wika (Fantom Kartuzy) vs Oliwier Filipiak (Grappler Grudziądz)- semi pro

WALKA NR 4:
MMA PRO 77KG: Piotr Stajszczyk (Mighty Bulls Gdynia) vs Kacper Klasa (Baltic Fighters Gdańsk) - semi pro

WALKA NR 5
MMA 66KG  Krystian Kuś (Sajewski Team) vs Mateusz Miotke (Fighter Lębork)-semi pro

WALKA NR 6
MMA 61KG: Dawid Zawitowski (Mighty Bulls Gdynia) vs Zenon Ficner (Kohorta Poznań)-semi pro

WALKA NR 7
MMA 84KG: Kamil Smętoch (Fantom Kartuzy) vs Paweł Kryński (Copacabana Warszawa)- semi pro

WALKA NR 8
MMA 74,5KG: Vladislav Bilorus (Mighty Bulls Gdynia) vs Paweł Gawroński (Slubicki Klub Sportowy Streetfighters ) -pro

WALKA WIECZORU:
K1 81 KG: Alan Kalski (Fight Gym Gdynia) vs Karol Rubin (Makarewicz Team Fight Club Ełk)