DR. JEKYLL AND MR. HYDE - NOWA TWARZ

Projekt został stworzony przez Arkadiusza Pana Pawłowskiego (do niedawna głos FAME MMA, obecnie konferansjer High League, pionier polskiego pro wrestlingu promujący tę dyscyplinę w naszym kraju od ponad 12 lat) oraz Marcina Rzeźniczka (reżysera, producenta, człowieka od lat współtworzącego projekty takie jak FAME MMA, Wotore, Knockout Boxing Night, współpracującego z Polsatem przy FEN, KSW i więcej) i stawia sobie za cel stworzenie nietuzinkowego widowiska, w którym widz nie jest jedynie biernym obserwatorem, a częścią show.

Wrestlingowe gale to nie tylko pokazy mrożących krew w żyłach akrobacji w wykonaniu barwnych, charyzmatycznych postaci ale też zaskakujące historie pełne zwrotów akcji jak w najlepszych filmach.

Na tę chwilę poza założycielami poznaliśmy czterech zawodników. Są to Joe E. Legend, kanadyjska legenda wrestlingu, zawodnik, który osiągał sukcesy na całym świecie, a w historii polskiego pro wrestlingu zapisał się jako pierwszy mistrz w naszym kraju; zblazowany Gracjan Korpo, jeden z najlepszych wrestlerów wagi ciężkiej w Polsce, który lepiej niż przeciwnikami rzuca tylko ciętymi ripostami; latynoski powiew świeżego powietrza i ulubieniec publiczności "Starboy" Nano Lopez oraz doskonale wszystkim znany były taksówkarz i pogromca Marcina Najmana i Bonusa BGC Szymon "Złotówa" Wrzesień.

Zaprezentowany został trailer, w którym widzimy więcej interesujących postaci, które zostaną ogłoszone przez federację w najbliższym czasie. Zainteresowani dołączeniem do federacji adepci mogą wysyłać zgłoszenia przez formularz na stronie www.primetimewrestling.pl i sami spróbować sił w ringu czy w jednej z wielu ról pozaringowych. Czekacie na poczynania polskich wrestlerów?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.