NA ŻYWO: LIGA KICKBOXINGU - K1 BATTLE OF WARRIORS

Redakcja, Nagranie własne

2021-07-10

Wakacje wystartowały, ale wraz z nimi nasze relacje z ligowych rywalizacji. Dziś tj. w sobotnie południe startuje K1 Battle of Warriors z blisko setką starć na dwóch ringach w krakowskiej hali Korona, a już jutro Grybowska edycja - pisaliśmy o tym TUTAJ >>>. Poniżej rozpiska walk i relacja z każdego ringu.

K1 BATTLE OF WARRIORS Ring 1 

1 walka - kategoria Junior młodszy -51kg

ZAPOTOCZNY GABIEL (CSE SPARTA CHRZANÓW) vs HEREŚNIAK ADAM (FIGHT TEAM)

2 walka - kategoria Senior -75kg

ZAWADA JAKUB (PUNCHER WROCŁAW) vs PIĄTKIEWICZ KAMIL (BOOM BOXING STUDIO)

3 walka - kategoria Senior -75kg

MUZYKA ADAM (NKSW HOŁY TEAM) vs DANIEL PRZEMEK (DASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA)

4 walka - kategoria Senior -75kg

GOSTYŃ BARTOSZ (FIGHT SKŁAD KRAKÓW) vs HUBERT MARCISZ (MAŁPKA ZAWIERCIE)

5 walka - kategoria Senior -75kg

WARCHOLIŃSKI JAKUB (BESKID DRAGON) vs SEBASTIAN GIREK (MAŁPKA ZAWIERCIE)

6 walka - kategoria Senior -75kg

RAFAŁ JAWORSKI (FIGHTER NOWA SÓL) vs PAĆHNY SŁAWOMIR (DASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA)

7 walka - kategoria Senior -81kg

ZUBRZYCKI MARCIN (BESKID DRAGON) vs KAMIŃSKI MATEUSZ (SREET FIGHT BOLESŁAWIEC)

8 walka - kategoria Senior -81kg

KALSKI ADAM (GYM FIGHT GDYNIA) vs MARIAŃCZYK KRZYSZTOF (GOLD FIGHT CLUB SOSNOWIEC)

9 walka - kategoria Senior -81kg

STASZEWSKI MICHAŁ (GYM FIGHT GDYNIA) vs GULA ADRIAN (JENEL FIGHT CLUB)

10 walka - kategoria Senior -81kg

KUPAJ ADRIAN (IKKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ) vs CARBOL DAMIAN (PASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA)

11 walka - kategoria Senior -57kg

WOJAK TOMASZ (FIGHT SKŁAD KRAKÓW) vs SHUPARSKYI SERHII (NIEZRZESZONY)

12 walka - kategoria Junior -71kg

PIETRZAK KACPER (SZKOŁA WALKI URBAN W NOWYM TARGU) vs ANDZEL DAMINA (RYWAL GLIWICE)

13 walka - kategoria Junior - 67kg

BURDA PIOTR (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ RZESZÓW) vs CIESIELKA KUBA (FIGHT HOUSE NOWY SĄCZ)

14 walka - kategoria Junior -67kg

NOWAK MACIEJ (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADOM) vs FURCA BARTOSZ (NKSW HOŁY TEAM)

15 walka - kategoria Junior -67kg

SZTORC KACPER (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADOM) vs MŁYNIEC KAROL (BOOM BOXING STUDIO)

16  walka - kategoria Junior -71kg

TOMALSKI PIOTR (GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI) vs WOJCIECHOWSKI MACIEJ (ABSORTIO TEAM RY8NIK LESZCZYNY)

17 walka - kategoria Junior -63.5kg

PAWLIKOWSKI OLIWIER (KSW SOKÓŁ JAROSŁAW) vs URNAT KAROL (NKSW HOŁY TEAM)

18 walka - kategoria Junior -71kg

KANECKI ANTONI (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADOM) vs DZIOBON BARTŁOMIEJ (NKSW HOŁY TEAM)

19 walka - kategoria Junior -60kg

LONC WOJCIECH (KS GLADIATOR JAROSŁAW) vs DUSZYK SZYMON (KRAKOWSKA AKADEMIA SPORTU)

20 walka - kategoria Junior -71kg
ROGOŻ MAREK (PUNCHER WROCŁAW) vs CHLEBDA KONRAD (GRAPPLING KRAKÓW)

21 walka - kategoria Junior -55kg
NITER LAURA (ABSORTIO TEAM RYBNIK LESZCZYNY) vs NOWAKOWSKA PAILINA (KSW SOKÓŁ JAROSŁAW)

22 walka - kategoria Junior -55kg
KOSIŃSKA WIKTORIA (GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI) vs NOWAK ZUZANNA (STREFA SPORTÓW WALKI)

23 walka - kategoria Senior -65kg
KRUPA SABINA (SZKOŁA WALKI URBAN) vs PŁACHTA ADRIANNA (STREFA SPORTÓW WALKI)

24 walka - kategoria Senior -60kg
WYSTEMP MARCELINA (ABSORTIO) vs PRZYGODZKA NATALIA (KLUB SPORTOWY CROSS)

25 walka - kategoria Senior -60kg
URBAŚ DOMINIKA (SZKOŁA WALKI URBAN) vs KOŁACZYŃSKA KATARZYNA (BOOM BOXING STUDIO)

26 walka - kategoria Senior -63,5KG
RUSNAK ŁUKASZ (NKSW HOŁY TEAM) vs CHEŁMIŃSKI ADAM (BOOM BOXING STUDIO)

27 walka - kategoria Junior -57KG
KOPYCIŃSKI KACPER (KS KO BLOOD GYM NYSA) vs GDAŃSKI MATEUSZ (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ)

28 walka - kategoria Junior -60KG
WÓJCIK PATRYK (KLUB SPORTOWY CROOS) vs BROŃSKI ŁUKASZ (STREET FIGHT BOLESŁAWIEC)

29 walka - kategoria Senior -60KG
GALISZEWSKI JAKUB (KLUB SPORTOWY CROOS) vs SEITZ MIKOŁAJ (BOOM BOXING STUDIO)

30 walka - kategoria Senior -63,5KG
BAJAK JAKUB (BOOM BOXING KRAKÓW) vs CHRZĄSTKOWSKI MICHAŁ (4 FIGHT TEAM)

31 walka - kategoria Senior -67kg
ŁUKASIK MATEUSZ (BOOM BOXING KRAKÓW) vs ERNEST ZIÓŁKO (KLUB SPORTOWY CROOS)

32 walka - kategoria Senior -67KG
PIWOWARSKI PIOTR (BOOM BOXING KRAKÓW) vs SZCZEPANEK PIOTR (4 FIGHT TEAM)

33 walka - kategoria Senior -67KG
CHERKUKHIN YEVHEN (MMA ACADEMY CRAKOW) vs (ZĘBAL PIOTR (NKSW HOŁY TEAM)

34 walka - kategoria Senior -81KG
BOMBRYCH MICHAŁ (4 FIGHT TEAM) vs WIZNER DAWID (DASS BERSERKERS TEAM BIELAKO BIAŁA)

35 walka - kategoria Senior -81KG
GÓRA MAKSYMILIAN (STREET FIGHT BOLESŁAWIEC) vs BAKALARZ ALEKSY (BOOM BOXING STUDIO)

36 walka - kategoria Senior -81KG
LEJA MICHAŁ (SZKOŁA WALKI URBAN) vs ZĘBAL JAN (NKSW HOŁY TEAM)

37 walka - kategoria Senior -81KG
OLECHOWSKI TOMASZ (FIVE FIT FIGHT CLUB) vs WITOSZ KAMIL (ABSORTIO TEAM RYBNIK LESZCZYNY)

38 walka - kategoria Senior -81KG
KUŹMA MATEUSZ (KS GLADIATOR JAROSŁAW) vs MUSZYŃSKI NORBERT (KS KO BLOODLINE GYM NYSA)

39 walka - kategoria Senior -81KG
CHWAL KUBA (GRAPPLING KRAKÓW) vs MAGDZIARCZYK MARIUSZ (FIGHT CLUB SAO MIKOŁÓW)

K1 BATTLE OF WARRIORS Ring 2

1 walka - kategoria Senior -86kg
DRÓŻBAŃSKI KAROL (BESKID DRAGON) vs KUCHARSKI MIKOŁAJ (KS KO BLOOD GYM NYSA)

2 walka - kategoria Senior -91kg
WRONA JAROSŁAW (BESKID DRAGON) vs POCHYLSKI PIOTR (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADO)

3 walka - kategoria Senior -67kg
KALETA ŁUKASZ (STREET FIGHT BOLESŁAWIEC) vs FERRO GIUSEPPE (GRAPPLING KRAKÓW)

4 walka - kategoria Junior -91kg
MAŁYSA DAWID (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADOM) vs JAMRÓZ MARCIN (SZKOŁA WALKI URBAN NOWY TARG)

5 walka - kategoria Senior -67kg
SETLAK ARTUR (SPARTAN JASŁO) vs MUZYK HUBERT (FIGHTER NOWA SÓL)

6 walka - kategoria Senior -91kg
CHMIELOWIEC KRZYSZTOF (FIGHT SKŁAD KRAKÓW) vs JARMOŁKIEWICZ PAWEŁ (STREET FIGHT BOLESŁAWIEC)

7 walka - kategoria Senior -81kg
BRZEZOŃ DAWID (GORUCKI KLUB SPORTÓW WALKI) vs DZIERWA MICHAŁ (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ RZESZÓW)

8 walka - kategoria Junior -52kg
PODRES WERONIKA (FIGHT SKŁAD KRAKÓW) vs KAMIŃSKA MAJA (NKSW HOŁY TEAM)

9 walka - kategoria Senior  -56kg
LARISCH REBEKA (ABSORTIO TEAM RYBNIK/LESZCZYNY) vs KROSTA JUSTYNA (RING KRAKÓW)

10 walka - kategoria Senior -63.5kg
RUTKOWSKI ADAM (BOOM BOXING STUDIO) vs ROBERT SMOLIŃSKI (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT RADO)

11 walka - kategoria Junior -67kg
WAJDA KRZYSZTOF (GRAPPLING KRAKÓW) vs WAJDA DAMIAN (KRAKOWSKA AKADEMIA SPORTU)

12 walka - kategoria Junior -81kg
ZACHRADNY MAKSYMILIAN (ABSORTIO TEAM RYBNIK/LESZCZYNY) vs LIGĘSKA ALEKSANDER (4FIGHT TEAM)

13 walka - kategoria Junior -81kg
JURASZ PRZEMEK (DASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA) vs POWRÓZEK MAKSYMILIAN (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ RZESZÓW)

14 walka - kategoria Senior -81kg
HUSKOV YEVHE (BOOM BOXING STUDIO) vs NOWAKOWSKI MICHAŁ (KSW SOKÓŁ JAROSŁAW)

15 walka - kategoria Senior -81kg
HUSKOV YEVHEN (BOOM BOXING STUDIO) vs GWÓŹDŹ PATRYK (DASS BERSERKERS TEAM)

16 walka - kategoria Senior -81KG
NIETRZEBA WIKTOR (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ RZESZÓW) vs BAŁUC DAMIAN (NKSW HOŁY TEAM)

17 walka - kategoria Senior -81KG
PIECH SŁAWEK (KLUB SPORTÓW WALKI BACA K01 GDÓW) vs FURMANIAK MATEUSZ (JENEL FIGHT CLUB)

18 walka - kategoria Senior -71KG
STACHNIK TOMASZ (KLUB RING KRAKÓW) vs ŚWIĄTECKI DAWID (ABSORTIO TEAM RYBNIK LESZCZYNY)

19 walka - kategoria Senior -67KG
JANKO DANIEL (JENEL FIGHT CLUB) vs KACPER BURY (NKSW HOŁY TEAM)

20 walka - kategoria Senior -63,5KG
VOIYIUK MAKSYM (KS SPARTA KNURÓW) vs TUŁACZ PAWEŁ (4 FIGHT TEAM)

21 walka - kategoria Senior -75KG
CYKLIS JACEK (FIGHT SKŁAD KRAKÓW) vs KRZEMIŃSKU PRZEMYSŁAW (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT)

22 walka - kategoria Senior -91KG
MYCZ MATEUSZ (cENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ) vs CHRABOTA ARTUR (BOOM BOXING STUDIO)

23 walka - kategoria Junior -86KG
BARANIK JAKUB (JENEL FIGHT CLUB) vs MATZNER WIKTOR (KRAKOWAKA AKADEMIA SPORTÓW WALKI)

24 walka - kategoria Senior -86KG
TLAŁKA KONRAD (DASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA) vs BACIA SZYMON (GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI)

25 walka - kategoria Senior -86KG
TWARDOSZ JAKUB (BOOM BOXING STUDIO) vs BIESZCZAK MICHAŁ (4FIGHT TEAM)

26 walka - kategoria Senior -86KG
WIECZOREK MACIEJ (MMA ACADEMY CRACOW) vs SOBIECKI JAN (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ)

27 walka - kategoria Junior -75KG
RYBAK JAKUB (KS KO BLOODLINE GYM NYSA) vs BUDZ DAMIAN (NKSW HOŁY TEAM)

28 walka - kategoria Junior -75KG
ADACH KRZYSZTOF (KLUB SPORTOWY CROOS FIGHT) vs MAŁCZYK MATEUSZ (BOOM BOXING STUDIO)

29 walka - kategoria Junior -75KG
GREGORCZYK MIKOŁAJ (KLUB SPORTOWY CROSS FIGHT) vs URNAT JAKUB (NKSW HOŁY TEAM)

30 walka - kategoria Senior -75KG
PANKIEWICZ KRZYSZTOF (SPARTAN JASŁO) vs PACHEL DAWID (KRAKOWSKA SZKOŁA SMOK)

31 walka - kategoria Senior -75kg
PIĄTEK BARTŁOMIEJ (MMA ACADEMY CRACOW) vs SZCZYRBA ARMANDO (DASS BERSERKERS TEAM BIELSKO BIAŁA)

32 walka - kategoria Senior -67KG
JAROSZ KRYSTIAN (NKSW HOŁY TEAM) vs KŁOS ŁUKASZ (CENTRUM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ)

33 walka - kategoria Senior -71KG
ZACHWIEJA MACIEJ (FIGHT HOUSE NOWY SĄCZ) vs (GROCHOLA BARTOSZ (NIEZRZESZONY)

34 walka - kategoria Senior -71KG
KOŁODZIEJCZYK FILIP (BOOM BOXING STUDIO) vs JEZUIT PIOTR (4FIGHT TEAM)

35 walka - kategoria Senior -71KG
ZIEGLER MATEUSZ (JENEL FIGHT CLUB) vs JAROWIECKI ARKADIUSZ (GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI)

36 walka - kategoria Senior -71KG
KASPRZAK KAMIL (FIGHT HOSE NOWY SĄCZ) vs MARCINKOWSKI DAWID (NKSW HOŁY TEAM)

37 walka - kategoria Senior -73KG
CZARNECKI KRYSTIAN (MMA ACADEMY CRACOW) vs MUCHA NORBERT (KSW SOKÓŁ JAROSŁAW)

38 walka - kategoria Senior -75KG
MĄDRO DAWID (4FIGHT TEAM) vs MACIOCH PAWEŁ (JENEL FIGHT CLUB)