NA ŻYWO: LIGA KICKBOXINGU - GRYBÓW

Po sobotnich starciach w Krakowie - retransmisja z dwóch ringów TUTAJ >>>, zapraszamy na kolejną relację z Ligi Kickboxingu - tym razem jesteśmy z kamerami w Grybowie - poprzednia edycja dostępna w retransmisji TUTAJ >>>, gdzie szlifują charaktery od najmłodszych lat, dlatego na wstępie zobaczymy w ich wykonaniu dziesięć pojedynków i stopniowo przejdziemy do 'rekinów maty' - zapowiada się jak zwykle ciekawe sportowe widowisko, a to przecież dopiero początek wakacji - lecz prawdziwi wojownicy skorzystają z każdej możliwości, aby sprawdzić poziom zdobytych w ciężkim treningu umiejętności.

Grybowska Liga Kickboxingu (11.07.2021) Grybów

1 walka w kategorii Dzieci -20kg
Bartosz Mazgaj (GLADIATOR) vs Krzysztof Gruca (GLADIATOR) PKT 3:0
2 walka w kategorii Dzieci -28kg
Kacper Fałowski (GLADIATOR) vs Piotr Biros (GLADIATOR) PKT 3:0
3 walka w kategorii Dzieci -32kg
Filip Blicharz (GLADIATOR) vs Klaudiusz Hat (GLADIATOR) TKO2
4 walka w kategorii Dzieci -32kg
Jakub Zając (GLADIATOR) vs Karol Niewiadomski (GLADIATOR) PKT 0:3
5 walka w kategorii Dzieci -20kg
Jan Krzeszowski (GLADIATOR) vs Bartosz Mazgaj (GLADIATOR) TKO2
6 walka w kategorii Dzieci -42kg
Mateusz Romanek (GLADIATOR) vs Mikołaj Biros (GLADIATOR) PKT 3:0
7 walka w kategorii Dzieci -28kg
Gabriel Gruca (GLADIATOR) vs zwycięzca walki 2 (GLADIATOR) TKO1
8 walka w kategorii Dzieci -37kg
Joanna Krzeszowska (GLADIATOR) vs Amelia Gaborek (GLADIATOR) Remis
9 walka w kategorii Kadet Młodszy -42kg
Martyna Wiświewska (Dragon Bielsko Biała) vs Magdalena Gruca (GLADIATOR) PKT 3:0
10 walka w kategorii Kadet Młodszy -46kg
Zuzanna Łatka (Fight House Nowy Sącz) vs Samanta Szczypka (Dragon Bielsko Biała) PKT 0:3
11 walka w kategorii Dzieci -32kg
Karol Niewiadomski (GLADIATOR) vs Michał Borgieł (Dragon Bielsko Biała) PKT 0:3
12 walka w kategorii Kadet Starszy -52kg
Filip Marek (Polonia Leszno) vs Jakub Borgieł (Dragon Bielsko Biała) PKT 0:3
13 walka w kategorii Junior -55kg
Agnieszka Gaborek (GLADIATOR) vs Weronika Basiaga (Viking Team) PKT 3:0
14 walka w kategorii Kadet Starszy -55kg
Emilia Borkowska (GLADIATOR) vs Amelia Lodek (Dragon Bielsko Biała) PKT 2:0
15 walka w kategorii Senior -65kg
Karolina Sekuła (GLADIATOR) vs Aleksandra Ciężka (Dragon Bielsko Biała) DSQ
16 walka w kategorii Senior -79kg
Szymon Szulc (ŁKS ŁÓDZ) vs Krzysztof Trybuła (Fight House Nowy Sącz) WO
17 walka w kategorii Kadet Młodszy -42kg
Jakub Mikulski (GLADIATOR) vs Bartosz Zdanowicz (Polonia Leszno) PKT 3:0
18 walka w kategorii Senior -94kg
Kamil Padula (Fight House Nowy Sącz) vs Adam Szczypka (Dragon Bielsko Biała) PKT 3:0
19 walka w kategorii Junior -55kg
Oliwia Czader (Dragon Bielsko Biała) vs Agnieszka Gaborek (GLADIATOR) PKT 3:0
20 walka w kategorii Kadet Młodszy -42kg
Weronika Ogorzałek (GLADIATOR) vs Martyna Wiświewska (Dragon Bielsko Biała) PKT 0:3
21 walka w kategorii Kadet Starszy -52kg
Hubert Gruca (GLADIATOR) vs Jakub Borgieł (Dragon Bielsko Biała) PKT 0:3
22 walka w kategorii Senior -74kg
Jakub Kanik (Dragon Bielsko Biała) vs Michał Marek (Polonia Leszno) DSQ
23 walka w kategorii Kadet Starszy -55kg
Wiktoria Kręcichwost (Dragon Bielsko Biała) vs Emilia Borkowska (GLADIATOR) TKO2
24 walka w kategorii Senior -94kg
Arkadiusz Cieślar (Dragon Bielsko Biała) vs Kamil Padula (Fight House Nowy Sącz) PKT 0:3
25 walka w kategorii Senior -79kg
Jakub Kanik (Dragon Bielsko Biała) vs Szymon Szulc (ŁKS ŁÓDZ) PKT 3:0

Najlepszy zawodnik: Jakub Mikulski (Gladiator)

Najlepsza zawodniczka: Wiktoria Kręcichwost (Dragon Bielsko Biała)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.