WYNIKI K1 BATTLE OF WARRIORS - KRAKÓW

Za nami owocujący w ligowe starcia weekend, więc warto zaprezentować wyniki kickboxerskich starć w Krakowie - retransmisja w artykule TUTAJ >>>,a wyniki z Grybowa dostępne są TUTAJ >>>

K1 Battle of Warriors - tak jak mogliśmy się spodziewać, było naprawdę gorąco tak na hali jak i na dwóch ringach - oto wyniki walk:

Ring 1 - retransmisja TUTAJ >>>

1 walka w kategorii -51kg Junior Młodszy
Gabiel Zapotoczny (CSE Sparta Chrzanów) vs Adam Hereśniak (4Fight Team) PKT 0:3
2 walka w kategorii -75kg Senior
Jakub Zawada (Puncher Wrocław) vs Kamil Piątkiewicz (Boom Boxing Studio) PKT 0:3
3 walka w kategorii -75kg Senior
Adam Muzyka (NKSW Hoły Team) vs Daniel Przemek (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) TKO2
4 walka w kategorii -75kg Senior
Bartosz Gostyń (Fight Skład Kraków) vs Marcisz Hubert (Małpka Zawiercie) REMIS
5 walka w kategorii -75kg Senior
Jakub Warcholiński (Beskid Dragon) vs Girek Sebastian (Małpka Zawiercie) PKT 0:3
6 walka w kategorii -75kg Senior
Rafał Jaworski (Fighter Nowa Sól) vs Sławomir Pachny (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) REMIS
7 walka w kategorii -81kg Senior
Marcin Zubrzycki (Beskid Dragon) vs Amadeusz Kwieciński (Street Fight Bolesławiec) 2:REMIS
8 walka w kategorii -81kg Senior
Alam Kalski (Gym Fight Gdynia) vs Krzysztof Mariańczyk (Gold Fight Club Sosnowiec) PKT 0:3
9 walka w kategorii -81kg Senior
Michał Staszewski (Gym Fight Gdynia) vs Adrian Gula (Jenel Fight Club) PKT 3:0
10 walka w kategorii -81kg Senior
Adrian Kupaj (Kks Włókniarz 1925 Kalisz) vs Damian Carbol (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) PKT 3:0
11 walka w kategorii -57kg Senior
Tomasz Wojak (Fight Skład Kraków) vs Serhii Shuparskyi (Szopa Fight Team) TKO1
12 walka w kategorii -71kg Junior
Kacper Pietrzak (Szkoła Walki Urban w Nowym Targu) vs Damian Andzel (Rywal Gliwice) PKT 0:3
13 walka w kategorii -67kg Junior
Piotr Burda (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) vs Kuba Ciesielka (Fight Hiouse Nowy Sącz) PKT 0:3
14 walka w kategorii -67kg Junior
Maciej Nowak (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Bartosz Furca (NKSW Hoły Team) PKT 3:0
15 walka w kategorii -67kg Junior
Kacper Sztorc (4Fight Team) vs Karol Młyniec (Boom Boxing Studio) 2:REMIS
16 walka w kategorii -71kg Junior
Piotr Tomalski (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Maciej Wojciechowski (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) PKT 3:0
17 walka w kategorii -63,5kg Junior
Julian Bednarowicz (Grappling Kraków) vs Karol Urnat (NKSW Hoły Team) PKT 3:0
18 walka w kategorii -71kg Junior
Antoni Kanecki (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Bartłomiej Dzioboń (NKSW Hoły Team) PKT 0:3
19 walka w kategorii -60kg Junior
Wojciech Lonc (KS Gladiator Jarosław) vs Szymon Duszyk (Krakowska Akademia Sportu) TKO3
20 walka w kategorii -71kg Junior
Marek Rogóż (Puncher Wrocław) vs Konrad Chlebda (Grappling Kraków) PKT 3:0
21 walka w kategorii -55kg Junior
Laura Niter (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) vs Paulina Nowakowska (KSw Sokół Jarosłąw) PKT 3:0
22 walka w kategorii -55kg Junior
Wiktoria Kosińska (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Zuzanna Nowak (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) 2:REMIS
23 walka w kategorii -65kg Senior
Sabina Krupa (Szkoła Walki Urban w Nowym Targu) vs Adrianna Płachta (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) 2:REMIS
24 walka w kategorii -60kg Junior/Senior
Marcelina Wystemp (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) vs Natalia Przygodzka (Klub Sportowy Cross Fight Radom) PKT 3:0
25 walka w kategorii -60kg Senior
Domonika Urbaś (Szkoła Walki Urban w Nowym Targu) vs Katarzyna Kołaczyńska (Boom Boxing Studio) REMIS
26 walka w kategorii -63,5kg Senior
Łukasz Rusnak (NKSW Hoły Team) vs Adam Chełmiński (Boom Boxing Studio) PKT 0:3
27 walka w kategorii -57kg Junior
Kacper Kopyciński (KS KO Blood Gym Nysa) vs Mateusz Gdański (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) PKT 3:0
28 walka w kategorii -60kg Junior
Patryk Wójcik (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Łukasz Broński (Street Fight Bolesławiec) PKT 3:0
29 walka w kategorii -60kg Junior/Senior
Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Mikołaj Seitz (Boom Boxing Studio) REMIS
30 walka w kategorii -63,5kg Senior
Jakub Bajak (Boom Boxing Kraków) vs Michał Chrząstowski (4Fight Team) TKO1
31 walka w kategorii -67kg Senior
Mateusz Łukasik (Boom Boxing Kraków) vs Ernest Ziółko (Klub Sportowy Cross Fight Radom) TKO2
32 walka w kategorii -67kg Senior
Piotr Piwowarski (Boom Boxing Kraków) vs Piotr Szczepanek (4Fight Team) PKT 2:1
33 walka w kategorii -67kg Senior
Yevhen Cherkukhin (Mma Academy Crakow) vs Piotr Zębal (NKSW Hoły Team) PKT 3:0
34 walka w kategorii -81kg Senior
Michał Bombrych (4Fight Team) vs Dawid Wizner (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) PKT 0:3
35 walka w kategorii -81kg Senior
Maksymilian Góra (Street Fight Bolesławiec) vs Aleksy Bakalarz (Boom Boxing Studio) REMIS
36 walka w kategorii -81kg Senior
Michał Leja (Szkoła Walki Urban Nowy Targ) vs Jan Zębal (NKSW Hoły Team) KO1
37 walka w kategorii -81kg Senior
Tomasz Olechowski (Five Fit Fight Club) vs Kamil Witosz (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) REMIS
38 walka w kategorii -81kg Senior
Mateusz Kuźma (KS Gladiator Jarosław) vs Norbert Muszyński (KS KO Bloodline Gym Nysa) WO
39 walka w kategorii -81kg Senior
Kuba Chwal (Grappling Kraków) vs Mariusz Magdziarczyk (Fight Club Kong Sao Mikołów) PKT 0:3

Ring 2 - retransmisja TUTAJ >>>

1 walka w kategorii -86kg Senior
Karol Dróżbański (Beskid Dragon) vs Mikołaj Kucharski (KS KO Blood Gym Nysa) PKT 3:0
2 walka w kategorii -91kg Senior
Jarosław Wrona (Beskid Dragon) vs Piotr Pochylski (Klub Sportowy Cross Fight Radom) REMIS:2
3 walka w kategorii -67kg Senior
Łukasz Kaleta (Street Fight Bolesławiec) vs Giuseppe Ferro (Grappling  Kraków) PKT 0:3
4 walka w kategorii -91kg Junior
Dawid Małysa (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Marcin Jamróz (Szkoła Walki Urban Nowy Targ) PKT 0:3
5 walka w kategorii -67kg Senior
Artur Setlak (Spartan Jasło) vs Hubert Muzyk (Fighter Nowa Sól) PKT 3:0 
6 walka w kategorii -91kg Senior
Krzysztof Chmielowiec (Fight Skład Kraków) vs Paweł Jarmołkiewicz (Street Fight Bolesławiec) PKT 3:0
7 walka w kategorii - 81kg Senior
Dawid Brzezoń (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Michał Dzierwa (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) PKT 0:3
8 walka w kategorii -52kg Junior
Weronika Podres (Fight Skład Kraków) vs Maja Kamińska (NKSW Hoły Team ) PKT 3:0
9 walka w kategorii - 56kg Senior
Rebeka Larisch (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) vs Justyna Krosta (Ring Kraków) PKT 0:3
10 walka w kategorii - 63,5kg Senior
Adam Rutkowski (Boom Boxing Studio) vs Smoliński Robert (Klub Sportowy Cross Fight Radom) WO
11 walka w kategorii -67kg Junior
Krzysztof Wajda (Grappling Kraków) vs Damian Jaśko (Krakowska Akademia Sportu) KO1
12 walka w kategorii -81kg Junior
Maksymilian Zachradny (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) vs Aleksander Ligęska (4Fight Team) PKT 0:3
13 walka w kategorii -81kg Junior
Przemek Jurasz (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Maksymilian Powrózek (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) PKT 3:0
14 walka w kategorii -71kg Senior
Maciej Zmudczyński (Boom Boxing Studio) vs Patryk Pietnik (KSW Sokół Jarosłąw) PKT 3:0
15 walka w kategorii -81kg Senior
Yevhen Huskov (Boom Boxing Studio) vs Patryk Gwóźdź (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) PKT 1:2
16 walka w kategorii -81kg Senior
Wiktor Nietrzeba (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) vs Damian Bałuc (NKSW Hoły Team ) PKT 0:3
17 walka w kategorii -81kg Senior
Sławek Piech (Klub Sportów Walk Baca K-1 Gdów) vs Mateusz Furmaniak (Jenel Fight Club) PKT 0:3
18 walka w kategorii -71kg Senior
Tomasz Stachnik (Klub Ring Kraków) vs Dawid Świątecki (Absortio Team Rybnik/Leszczyny) PKT 2:1
19 walka w kategorii -67kg Junior/Senior
Daniel Janko (Jenel Fight Club) vs Bury Kacper (NKSW Hoły Team) KO2
20 walka w kategorii -63,5kg Junior/Senior
Maksym Voiyiuk (KS Sparta Knurów) vs Hubert Lipiński (Boom Boxing Studio) 2:REMIS
21 walka w kategorii -75kg Senior
Jacek Cyklis (Fight Skład Kraków) vs Przemysław Krzemiński (Klub Sportowy Cross Fight Radom) PKT 3:0
22 walka w kategorii -9 1kg Senior
Mateusz Mycz (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) vs Artur Chrabota (Boom Boxing Studio) PKT 0:3
23 walka w kategorii -86kg Junior
Jakub Baranik (Jenel Fight Club) vs Wiktor Matzner (Krakowska Akademia Sportu) TKO1
24 walka w kategorii -86kg Junior/Senior
Konrad Tlałka (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Oliwier Hajok (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) PKT 2:1
25 walka w kategorii -86kg Senior
Jakub Twardosz (Boom Boxing Studio) vs Michał Bieszczak (4Fight Team) PKT 3:0
26 walka w kategorii -86kg Senior
Maciej Wieczorek (MMA Academy Cracow) vs Jan Sobecki (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) REMIS:2
27 walka w kategorii -75kg  Junior
Jakub Rybak (KS KO Bloodline Gym Nysa) vs Damian Budz (NKSW Hoły Team ) PKT 0:3
28 walka w kategorii -75kg Junior
Krzysztof Adach (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Mateusz Małczyk (Boom Boxing Studio) REMIS 
29 walka w kategorii -75kg Junior
Mikołaj Gregorczyk (Klub Sportowy Cross Fight Radom) vs Jakub Urnat (NKSW Hoły Team) PKT 3:0
30 walka w kategorii -75kg Senior
Krzysztof Pankiewicz (Spartan Jasło) vs Dawid Pachel (Krakowska Szkoła Smok) PKT 2:1
31 walka w kategorii -75kg Senior
Bartłomiej Piątek (MMA Academy Cracow) vs Armando Szczyrba (DASS Berserkers Team Bielsko Biała) REMIS:2
32 walka w kategorii -67kg Senior
Krystian Jarosz (NKSW Hoły Team ) vs Łukasz Kłos (Centrum Aktywności Fizycznej Rzeszów) PKT 0:3
33 walka w kategorii -71kg Senior
Maciej Zachwieja (Fight House Nowy Sącz) vs Bartosz Grochola (Niezrzeszony) PKT 2:1
34 walka w kategorii -71kg Senior
Filip Kołodziejczyk (Boom Boxing Studio) vs Piotr Jezuit (4Fight Team) PKT 3:0
35 walka w kategorii -71kg Senior
Mateusz Ziegler (Jenel Fight Club) vs Arkadiusz Jarowiecki (Gorlicki Klub Sporów Walki) PKT 0:3
36 walka w kategorii -71kg Senior
Kamil Kasprzak (Fight House Nowy Sącz) vs Dawid Marcinkowski (NKSW Hoły Team ) PKT 3:0
37 walka w kategorii -73kg Senior
Krystian Czarnecki (MMA Academy Cracow) vs Norbert Mucha (KSW Sokół Jarosłąw) PKT 3:0
38 walka w kategorii -75kg Senior
Dawid Mądro (4Fight Team) vs Paweł Macioch (Jenel Fight Club) 2:REMIS
39 walka w kategorii -67kg Low Kick
Przemysław Cielemecki (Jenel Fight Club) vs Norbert Kwiatkowski (MMA Academy Crakov) PKT 3:0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.