ZAPOWIEDŹ: FIRST CLASH 10 BALTIC WARRIORS

Wakacje z przytupem, a właściwie z mocnym kopnięciem! Zapraszamy na bezpośrednią relację z dziesiątej edycji First Clash & Baltic Warriors. Zaczniemy od użycia samych rąk, czyli walki bokserskie, a następnie dołączamy kopnięcia, czyli przechodzimy na kanał kickboxerski, aby obejrzeć zmagania właśnie w Kickboxingu i K1.

Wszystko to co będzie się działo w Brzeźnie obejrzycie na żywo, ale oczywiście zapraszamy także do sali klubu 'Corpus Gym' Gdańsk, ul. Krasickiego 7B, wjazd od ul.Gałczyńskiego - DOJAZD >>>

Walki First Clash & Baltic Warriors

Przedwalka
Filip Wetland vs Nikodem Bril PKT 3:0
Walka 1 w kategorii -81kg
Oskar Turzeniecki (Corpus Gym Gdańsk) vs Konrad Karol (FIGHTER Nowa Sól) PKT 1:2
Walka 2 w kategorii -81kg
Marcin Głódkowski (Corpus Gym Gdańsk) vs Oskar Zmysłowski (Knockout Fight Club - Gdańsk) -TKO3
Walka 3 w kategorii +91kg
Mateusz Tratkiewicz (Corpus Gym Gdańsk) vs Łukasz Kusiński (Corpus Gym Gdańsk) PKT 1:2
Walka 4
Arkadiusz Skurski (FIGHTER Nowa Sól) vs Fabian Bitwic PKT 0:3
Walka 4a
Damian Miłek (FIGHTER Nowa Sól) vs Igor Skielnik (Knockout FC Gdańsk) PKT 1:2
Walka 5 w kategorii -67kg
Jordan Kociołowicz (FIGHTER Nowa Sól) vs Maciej Ożygar (SKF NAK MUAY Szczecin) TKO2
Walka 6 w kategorii -71kg
Norbert Polek (SKF NAK MUAY Szczecin) vs Dominik Kulwiec (Knockout Fight Club - Gdańsk) TKO2
Walka 7 w kategorii -75kg
Daniel Miłek (FIGHTER Nowa Sól) vs Dominik Dziubek (SKF NAK MUAY Szczecin) PKT 3:0
Walka 8 w kategorii -86kg
Sebastian Parat (Corpus Gym Gdańsk) vs Przemysław Mańka (FIGHTER Nowa Sól) DSQ3
Walka 9 w kategorii -91kg
Sebastian Myszke (Corpus Gym Gdańsk) vs Tomasz Zagórski (SKF NAK MUAY Szczecin) KO
Walka 10 w kategorii -81kg
Konrad Karol (FIGHTER Nowa Sól) vs Oskar Zmysłowski (Knockout Fight Club - Gdańsk) WO
Walka 11 w kategorii +91kg
Filip Wentland (Corpus Gym Gdańsk) vs Łukasz Kusiński (Corpus Gym Gdańsk) PKT 0:3
Walka 12 w kategorii -75kg
Marcin Jurczyński (SKF NAK MUAY Szczecin) vs Fabian Litwitz PKT 2:1

Przyjazd zawodników i rejestracja od godz. 7:00, następnie konferencja i losowanie, a start turnieju planowany jest od godziny 10:00. Przypominamy, że wcześniej rozgrzeją nas walki bokserskie.

Walki bokserskie (28.08.2021) start godz. 9:00

Kategoria 76kg
Maciej Kaczanowski (Apollo Wejherowo) vs Tigran Poghosyan (Corpus Gdańsk) PKT 0:3

Kategoria 86kg
Waldemar Rychlo (Corpus Gdańsk) vs Rafał Kozłowski (Knockout Gdańsk) TKO2

Kategoria 91kg
Jakub Mierzwa (Jabłoński Boxing Team) vs Miłosz Gruchała (Corpus Gdańsk) PKT 2:1

Kategoria 93kg
Marcin Ciach (Knockout Warszawa) vs Michał Skibiński (Corpus Gdańsk) PKT 3:0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.