KSW 63: MICHAŁ DOMIN POKONAŁ KAROLCZYKA

W walce otwierającej galę KSW 63 w okrągłej klatce spotkali się dwaj debiutujący w niej zawodnicy – Michał Domin i Szymon Karolczyk.

Po kilku wymianach w stójce walka trafiła do klinczu, ale zawodnicy szybko wrócili do wymian ciosów i kopnięć. Karolczyk zdecydowanie postawił na kopnięcia, a Domin szukał swojej szansy atakując pięściami. W ostatniej minucie pierwszej rundy Karolczyk złapał rywala w duszenie, ale po chwili przeszedł do ataku pięściami i świetnie zakończył pierwszą odsłonę walki.

Na początku drugiej rundy panowie ponownie postawili na wymiany ciosów. W końcu jednak Domin udanie przeniósł starcie do parteru i tam kontrolował pojedynek. W końcu jednak starcie wróciło do stójki, tam zawodnicy wymienili kilka ciosów, a następnie Domin ponownie obalił i druga runda zakończyła się na macie.

Trzy minuty trzeciej odsłony walki toczyły się w stójce, ale żaden z zawodników nie zdobył w tej płaszczyźnie znaczącej przewagi. Potem walka trafiła do parteru, gdzie kontrolował ją Domin, ale pod koniec rundy to Karolczyk przejął inicjatywę, przetoczył rywala i znalazł się z góry.

Ostatecznie jednak walka zakończyła się na kartach sędziowskich. Zwycięzcą walki otwierającej galę został Michał Domin.

Wynik: Michał Domin pokonał Szymona Karolczyka przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English