NA ŻYWO: 6 SEZON II MPG 2021 SKAWINA

Redakcja, Nagranie własne

2021-09-26

Wielkie walki w blasku jupiterów zaczynają się na takich imprezach - zapraszamy na szósty sezon Międzynarodowego Grand Prix Małopolski - tym razem zawitaliśmy z naszymi kamerami do Skawiny. Tak - to juz szósty sezon - inauguracja była przed wakacjami - informacja TUTAJ >>> Cykliczność startów kilka razy do roku podniosła z kolan boks w okręgu, stając się kuźnią dla najmłodszych, a efekty widać na centralnych imprezach - więcej informacji na stronie organizatora MZB >>>

III Małopolskie Grand Prix (26.09.2021) Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina - DOJAZD >>>

1 walka w kategorii 42kg Adept

Gabriela Wawszczyk (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs. Aleksandra Halbina (Akademia Bokserska Libiaż)

2 walka w kategorii 48kg Adept

Alan Hlebda (niezrzeszony OZB Małopolska) vs. Mikołaj Majchrowski (UKS Evan Nowy Sącz)

3 walka w kategorii 60kg Adept

Patrycja Bystroń (Magic Boxing Brzesko) vs. Michalina Kotyza  (Smok Zabierzów)

4 walka w kategorii 36kg Młodzik

Filip Bochenek (Akademia Bokserska Libiaż) vs. Jakub Wawszczyk (Akademia Boksu Roberta Gortata)

5 walka w kategorii 54kg Młodzik

Patryk Dudek (MUKS Iryda Mielec) vs. Kevin Karol (Opolski Klub Bokserski Odra Opole)

6 walka w kategorii 52kg Kadet

Jonasz Gil (PTB Tiger Tarnów) vs. Max Pajer (Akademia Bokserska Libiąż)

7 walka w kategorii 63kg Kadet

Filip Lisak (TS Wisła Kraków) vs. Roman Golets (MUKS Iryda Mielec)

8 walka w kategorii 66kg Kadet

Nikodem Łukasik (Magic Boxing Brzesko) vs. Konrad Romik (Matyja Boxing Academy)

9 walka w kategorii 66kg Kadet

Filip Majchrzak (Opolski Klub Bokserski Odra Opole) vs. Bartosz Kałuża  (Akademia Bokserska Libiaż)

10 walka w kategorii 75kg Kadet

Dawid Zwierz (Magic Boxing Brzesko) vs. Kamil Konieczko (Kuźnia Boksu Opole)

11 walka w kategorii 50kg Junior

Gabriela Migda (UKS Evan Nowy Sącz) vs. Dorota Wawszczyk (Akademia Boksu Roberta Gortata)

12 walka w kategorii 60kg Junior

Nikola Maksymowicz (TS Wisła Kraków) vs. Martyna Janc (BBB SERCA KRAKOWA)

13 walka w kategorii 70kg Junior

Konstancja Nawrocka (Opolski Klub Bokserski Odra Opole) vs. Andżelika Mędzik (BBB SERCA KRAKOWA) sparing

14 walka w kategorii 67kg Junior

Wiktor Lustig (Opolski Klub Bokserski Odra Opole) vs. Oliwer Lizurek (Kuźnia Boksu Opole)

15 walka w kategorii 80kg Junior

Arkadiusz Ruszaj (Magic Boxing Brzesko) vs. Kamil Sumera (BBB SERCA KRAKOWA)

16 walka w kategorii 80kg Junior

Konrad Pietraszko (Klub Bokserski Ring Bielsko) vs. Filip Twardowski (Opolski Klub Bokserski Odra Opole)

17 walka w kategorii 60kg Senior

Aleksandra Czerniecka (Opolski Klub Bokserski Odra Opole) vs. Maria Kasprzak (BBB SERCA KRAKOWA)

18 walka w kategorii 60kg Senior

Kinga Arendarczyk (Hutnik Kraków) vs. Kamila Wachal (Kuźnia Boksu Opole)

19 walka w kategorii 66kg Senior

Julia Chudy (BBB SERCA KRAKOWA) vs. Wiktoria Tereszczak (Klub Bokserski Ring Bielsko)

20 walka w kategorii 60kg Senior

Serhii Kishko (Smok Zabierzów) vs. Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica)

21 walka w kategorii 63,5kg Senior

Maciej Madej (Smok Zabierzów) vs. Kacper Rzepka (Optimus Fight Club Krosno)

22 walka w kategorii 63,5kg Senior

Mateusz Ptasiński (Magic Boxing Brzesko sparing vs. Ilia Bader (BBB SERCA KRAKOWA)

23 walka w kategorii 67kg Senior

Grzegorz Cebula (BBB SERCA KRAKOWA) vs. Dawid Honkisz (Matyja Boxing Academy)

24 walka w kategorii 67kg Senior

Adam Czernik (niezrzeszony OZB Małopolska) vs. Jan Sadowski (UKS FENIX Warszawa)

25 walka w kategorii 67kg Senior

Bartosz Ukleja (Gota Underground) vs. Mateusz Pędrak (UKS Morsy Dębica)

26 walka w kategorii 67kg Senior

Filip Oszczepalski (UKB Fighter Kielce) vs. Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków)

27 walka w kategorii 71kg Senior

Ronald Iwaszkiewicz (KOCEMBA BOXING NOWY SĄCZ) vs. Paweł Kloc (Matyja Boxing Academy)

28 walka w kategorii 71kg Senior

Miłosz Siwik (Klub Bokserski Ring Bielsko) vs. Patryk Łukowski (Opolski Klub Bokserski Odra Opole)

29 walka w kategorii 75kg Senior

Dawid Francuz  (TS Wisła Kraków) vs. Grzegorz Gawłowski (Klub Bokserski Ring Bielsko)

30 walka w kategorii 75kg Senior

Michał Hir (TS Wisła Kraków) vs. Sebastian Steuer (Kuźnia Boksu Opole)

31 walka w kategorii 75kg Senior

Adnan Al Naser (Gota Underground) vs. Grzegorz Mardyła (niezrzeszony OZB Małopolska)

32 walka w kategorii 80kg Senior

Kamil Wcisło (Matyja Boxing Academy) vs. Andrzej Kolb (BBB SERCA KRAKOWA)

33 walka w kategorii 80kg Senior

Patryk Musiał (BBB SERCA KRAKOWA) vs. Karol Stępień (Gota Underground)

34 walka w kategorii 80kg Senior

Damian Górzyński (UKS FENIX Warszawa) vs. Hubert Wdowiak (BBB SERCA KRAKOWA)

35 walka w kategorii 80kg Senior

Dominik Głowacki  (KS START Częstochowa) vs. Filip Kamiński (niezrzeszony OZB Łódź)

36 walka w kategorii 86kg Senior

Klemens Szczepaniak (niezrzeszony OZB Małopolska) vs. Krystian Kopeć (MUKS Iryda Mielec)

37 walka w kategorii 86kg Senior

Marek Piskorz (niezrzeszony OZB Małopolska) vs. Patryk Konstanty (Matyja Boxing Academy)

38 walka w kategorii 92kg Senior

Piotr Haja (Matyja Boxing Academy) vs. Kamil Więch (Gota Underground)