THE WAR 3: FEDERACJA ZACZYNA REKRUTACJĘ

Organizacja THE WAR ogłosiła nabór do trzeciej edycji, która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia. Denis "BAD BOY" Załęcki znów szuka najodważniejszych ulicznych wojowników, którzy są gotowi stanąć do walki na gołe pięści w turnieju 1 na 1 lub w starciach ekip. - Myślimy bardzo poważnie o walce 5 na 5, na pewno powrócą też dziewczyny, które tak porwały całą halę na drugiej edycji - mówi organizator. Gala The WAR 3 będzie dostępna tylko w systemie PPV.

- Uczymy się z edycji na edycję i teraz zrobimy jeszcze lepszą galę od bardzo udanej The WAR 2 - zapewnia Denis Załęcki, który 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii sam zabłysnął efektownym, bardzo ciężkim nokautem. "BAD BOY" dotrzymał obietnicy złożonej kibicom i w 36 sekund rozprawił się w formule CAGE BOX z zawodnikiem MMA z Finlandii Jussim Halonenem.

Na The WAR 3 znów odbędzie się 8-osobowy turniej indywidualny w K-1 na gołe pięści. W pierwszej edycji (na zasadach Vale Tudo) zwyciężył Adam "VIKING" Biegański, a w drugiej najlepszy był Sergiusz Zając. Powrócą też walki grupowe - ale w zmienionej formie. Organizatorzy chcą na kolejnych edycjach zorganizować finały pomiędzy WARRIORS a GLADIATORAMI oraz ELANĄ TORUŃ a WISŁOKĄ DĘBICĄ.

- Zanosi się na to, że zmienimy zasady turniejów grupowych, bo nie możemy znów dopuścić do sytuacji, że fani czekają na finał, a ten nie może się odbyć z powodu kontuzji odniesionych w półfinałach. Dla bezpieczeństwa finały będą się odbywać na kolejnych galach, w ten sposób obie ekipy będą miały równe szanse, a nam pozwoli to zbudować odpowiednią atmosferę wokół tych walk. Na gali The WAR 3 zobaczymy pierwszy finał 3 na 3 - WARRIORS zmierzą się w nim z GLADIATORAMI. Dodatkowo planujemy SuperWalki 3 na 3 oraz 5 na 5. Myślimy też o turnieju kobiet, bo dostaliśmy bardzo wiele zgłoszeń i fani piszą nam, że chcieliby to zobaczyć. Dziewczyny wrócą na pewno, mogę to obiecać już teraz - relacjonuje Denis Załęcki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.