LIGA KICKBOXINGU - ZAPOWIEDŹ

Przed nami kolejna już edycja Grybowskiej Ligi Kickboxingu - tym razem do rywalizacji dołączyli reprezentaci formuły K-1. Zachęcamy do udostepniania linku bezpośredniej relacji https://youtu.be/ACdlC_0S45I , a w oczekiwaniu na niedzielne starcia można zobaczyć jak było na wakacyjnej edycji w retransmisji TUTAJ >>> z wynikami.

Grybowska Liga Kickboxingu (11.07.2021) Grybów, Liceum Grottgera, ul. Kościuszki 18 - DOJAZD >>>

1 walka w kategorii -20kg Dzieci

Bartosz Mazgaj (GLADIATOR) vs Krzysztof Gruca (GLADIATOR)

2 walka w kategorii -24kg Dzieci

Kacper Fałowski (GLADIATOR) vs Piotr Biros (GLADIATOR)

3 walka w kategorii -28kg Dzieci

Gabriel Gruca (GLADIATOR) vs Klaudiusz Hat (GLADIATOR)

4 walka w kategorii -42kg Dzieci

Mikołaj Biros (GLADIATOR) vs Filip Blicharz (GLADIATOR)

5 walka w kategorii -37kg Dzieci

Magdalena Horowska (GLADIATOR) vs Joanna Krzeszowska (GLADIATOR)

6 walka w kategorii -32kg Kadet młodszy

Karol Niewiadomski (GLADIATOR) vs Ksawery Mastalski (FHNS)

7 walka w kategorii -24kg Dzieci

zwycięzca walki 2 () vs Nikodem Szczypka (Beskid Dragon Bielsko Biała)

8 walka w kategorii -28kg Dzieci

zwycięzca walki 3 () vs Jakub Zając (GLADIATOR)

9 walka w kategorii -47kg Kadet młodszy

Kacper Olech (GLADIATOR) vs Karol Bochenek (Viking Team)

10 walka w kategorii -46kg Kadet młodszy

Weronika Ogorzałek (Gladiator) vs Zuzanna Łatka (FHNS)

11 walka w kategorii 42kg Kadet starszy

Jakub Mikulski (GLADIATOR) vs Mateusz Zygmunt (FHNS)

12 walka w kategorii 57kg Kadet starszy

Mateusz Szczepaniak (FHNS) vs Karol Lubas (Sokół Jarosław)

13 walka w kategorii 60kg Senior

Karolina Męcner (Beskid Dragon) vs Paulina Nowakowska (Sokół Jarosław)

14 walka w kategorii 32kg Kadet młodszy

zwycięzca walki 6 () vs Tymon Szczypka (Beskid Dragon Bielsko Biała)

15 walka w kategorii 63kg Junior

Radosław Biel (GLADIATOR) vs Wojciech Matusik (Sokół Jarosław)

16 walka w kategorii -50kg Kadet starszy

Weronika Basiaga (Viking Team) vs Martyna Wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko Biała)

17 walka w kategorii 50kg Junior

Agnieszka Gaborek (GLADIATOR) vs Emilia Dadaś (Viking Team)

18 walka w kategorii 84kg Senior

Szymin Szulc (ŁKSŁódź) vs Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko Biała)

19 walka w kategorii -42kg Kadet starszy

zwycięzca walki 11 () vs Konrad Wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko Biała)

20 walka w kategorii 57kg Kadet starszy

zwycięzca walki 12 () vs Igor Bronowski (Sokół Jarosław)

21 walka w kategorii 69kg Kadet starszy

Grzegorz Musiałek (Diament Pstrągowa) vs Patryk Tomków (Sokół Jarosław)

22 walka w kategorii -50kg Kadet starszy

zwycięzca walki 16 () vs Samanta Szczypka (Beskid Dragon Bielsko Biała)

23 walka w kategorii 60kg Senior

zwycięzca walki 13 () vs Kamila Haczela (Beskid Dragon Bielsko Biała)

24 walka w kategorii +94kg Senior

Adam Szczypka (Beskid Dragon) vs Adrian Migacz (GLADIATOR)

25 walka w kategorii 75kg K1 Senior

Gerard Ciba (4 Fight Team) vs Łukasz Strojny (Legion Team Tarnów)

26 walka w kategorii 81kg K1 Senior

Daniel Furman (CAF Rzeszów) vs Marcin Zubrzycki (Beskid Dragon Bielsko Biała)

27 walka w kategorii 75kg K1 Senior

Maciej Zachwieja (FHSZ) vs Krzysztof Trybuła (FHNS)

28 walka w kategorii 67kg K1 Senior

Michał Chrzastowski (4 Fight Team) vs Kacper Gucwa (Viking Team)

29 walka w kategorii 75kg K1 Senior

Patryk Piętnik (Sokół Jarosław) vs Konrad Makowski (Legion Team Tarnów)

30 walka w kategorii 67kg K1 Senior

Rafał Kuźma (Sokół Jarosław) vs Kamil Sztorc (4 Fight Team)

31 walka w kategorii 86kg K1 Senior

Wiktor Błądek (CAF Rzeszów) vs Michał Bieszczak (4 Fight Team)

Liga Kickboxingu Grybów - Liceum Grotgera, ul. Kościuszki 18

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.