PTW: KOLEJNY ZAGRANICZNY ZAWODNIK W KARCIE

Gala federacji Prime Time Wrestling PTW#1 - REVOLUCJA zbliża się wielkimi krokami! Każdego dnia otrzymujemy nowe wieści, które tylko podgrzewają atmosferę przed nadchodzącym wydarzeniem, ale dzisiejsze ogłoszenie może przyćmić wszystkie dotychczasowe!

Kolejnym zawodnikiem, który pojawi się 09.10.2021 r. na gali w Chorzowie jest Santino lepiej znany pod pseudonimem Santino Marella! Ten kanadyjski wrestler jest najbardziej znany z występów w WWE, gdzie jego obecność elektryzowała publiczność i wprawiała ją w doskonały nastrój. Carelli jest najlepiej kojarzony z komediową rolą, którą odgrywał na telewizyjnych tygodniówkach WWE, ale nie można zapominać o jego umiejętnościach ringowych. Osiągnięcia Kanadyjczyka mówią same za siebie; jest dwukrotnym posiadaczem pasa Intercontinental Championship a także WWE United States Championship i WWE Tag Team Championship z Vladimirem Kozlovem. Santino był jednym z najbardziej rozpoznawalnych, unikalnych i powszechnie lubianych zawodników, którzy kiedykolwiek postawili nogę w ringu WWE.

Santino na PTW#1 – REVOLUCJA wystąpi w walce tag teamowej. Jego partnerem będzie reprezentujący grupę PAKA Pablo. Ich rywalami będą Marius Al-Ani, niemiecki mistrz federacji wXw i Syriusz Dziedzic, młody i piekielnie zdolny polski zawodnik określany mianem „przyszłości polskiego wrestlingu”.

Jest to już trzecia walka, którą zapowiedziało Prime Time Wrestling.

W otwierającym galę pojedynku zmierzą się Taras i Axel Tischer. Taras jest zawodnikiem akademii PTW, członkiem stajni PAKA. Tischer to pochodzący z Niemiec były zawodnik WWE.

Naprzeciwko siebie w ringu staną również Robert Star i Chris Masters. Star to najbardziej utytułowany polski wrestler ostatnich lat, a jego przeciwnik to aktualny posiadacz pasa NWA National Championship, w przeszłości występujący także w WWE.

Poznaliśmy również benefity, które przysługują posiadaczom biletów VIP w cenie 350 zł.

- catering,
- wstęp na after party,
- meet and greet (z dostępnymi zawodnikami),
- wstęp na konferencję prasową dzień przed galą,
- early entrance.

Liczba biletów ograniczona!

Gala już 9 października 2021 r. w Hali MORiS w Chorzowie! Bilety nabyć można pod adresem: https://tinyurl.com/yn8yet23

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Chorzowa, Andrzej Kotala

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.