THE WAR 3: TURNIEJE MĘŻCZYZN I KOBIET

Redakcja, Informacja własna

2021-10-07

To już pewne! Na gali THE WAR 3, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia, odbędą się aż dwa turnieje indywidualne. Mężczyźni będą rywalizować na zasadach K-1, a kobiety w boksie - w obu przypadkach na gołe pięści aż do nokautu. Tylko zwycięzca i zwyciężczyni finałów zgarną nagrody główne.

Organizatorzy THE WAR postanowili urozmaicić i wzbogacić swoją kolejną imprezę. Oprócz zmienionej scenografii i wprowadzenia kilku nowości dojdzie też drugi turniej indywidualny. Duża ilość zgłoszeń poskutkowała tym, że oprócz zaległego finału turnieju 3 vs 3: GLADIATORZY vs WARRIORS na kolejnej gali odbędą się także aż dwa turnieje indywidualne na gołe pięści - osobno dla mężczyzn i kobiet.

- Zgłosiły się do nas takie uczestniczki, że po prostu musieliśmy zrobić dla nich turniej - tłumaczy Denis "BAD BOY" Załęcki. - Kto widział walkę grupową na The WAR 2, ten zdaje sobie sprawę, że kobiety często mają większe jaja niż faceci. Co do naszego turnieju, to wystąpią w nim naprawdę twarde laski wychowane na ulicach. Każda z tych dziewczyn chce się sprawdzić i wygrać nagrodę główną, więc będą ostro walczyły do samego końca. To będą prawdziwe uliczne walki bez kalkulacji, już nie mogę się tego doczekać!