NA ŻYWO: PZO BOXING DAY 7

Wczoraj do pięściarskiego maratonu dołączyły emocje na Suzuki Boxing 8, a dziś prócz finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski, mamy bogatą imprezę w Gliwicach - PZO Boxing Day 7. Zapraszamy do relacji z dwóch ringów, bo 240 zawodników i zawodniczek z Austrii, Czech, Słowacji i Polski przewinie się w hali przy ulicy Kozielskiej, gdzie Henryk Wilk szkoli przyszłość Polskiego pięściarstwa.

Ring A

 

Adept

1 walka w kategorii 44kg

HALBINA Aleksandra (Akademia Bokserska Libiąż) vs Lena Podobyćko (Bytomska Akademia Boksu)

2 walka w kategorii 46kg

Nadia Kowalska (MKS Boks Imielin) vs Nadia Potempa (Bytomska Akademia Boksu)

3 walka w kategorii 32kg

Łazuchiewicz Bartłomiej (GUKS Carbo Gliwice) vs Makarski Kacper (RMKS Rybnik)

4 walka w kategorii 34kg

Skóra Szymon (GUKS Carbo Gliwice) vs Paweł Siadkowski (Piosek Team Mysłowice)

5 walka w kategorii 36kg

Makarski Mateusz (RMKS Rybnik) vs Sojka Paweł (GUKS Carbo Gliwice)

6 walka w kategorii 38kg

Marcus Martinik (Boxing Club Hlohovec Słowacja) vs Charkin Fiodor (GUKS Carbo Gliwice)

7 walka w kategorii 42kg

Kucher Aleksander (GUKS Carbo Gliwice) vs Martin Bohun ák (BA Trnava Słowacja)

8 walka w kategorii 57kg

Kubieczek Oskar (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Kotapka Radosław (GUKS Carbo Gliwice)

9 walka w kategorii 57kg

Mirek Terkely (Boxing Club Paruba Czechy) vs Łoziński Marcin (GUKS Carbo Gliwice)

10 walka w kategorii 80kg

Marian Pitek (Best Boxing Club Słowacja) vs Dawicki Tymoteusz (GUKS Carbo Gliwice)

Towarzyskie

11 walka w kategorii 86kg

Pankiewicz Michał (GUKS Carbo Gliwice) vs Dominik Volek (BC Krnov CZECHY)

12 walka w kategorii 50kg

Kacper Słomka (KS "Górnik" Sosnowiec) vs Pawlik Nikolas (Bytomska Akademia Boksu)

Senior

1 walka w kategorii 51kg

Rdest Beata (GUKS Carbo Gliwice) vs Olczak Anna (Akademia Walki Warszawa)

2 walka w kategorii 57kg

Kurzaj Agnieszka (GUKS Carbo Gliwice) vs KATEXINA FRKALOVÁ (BAIL Club Vitkovice Czechy)

3 walka w kategorii 60kg

Knapik Anna (GUKS Carbo Gliwice) vs Jana DuchoHová (Best Boxing Club Słowacja)

4 walka w kategorii 60kg

Klaudia Simsak (KS "Górnik" Sosnowiec) vs Monika Serafin (06 Kleofas AZS AWF Katowice)

5 walka w kategorii 75kg

Romana Haren áková (Spider Box Club Olomouc Czechy) vs Załuska Oliwia (GUKS Carbo Gliwice)

Młodzik

6 walka w kategorii 40kgKristian Harasnik (Boxing Club Holic Słowacja) vs Igor Soczówka (KS "Górnik" Sosnowiec)

7 walka w kategorii 42kg

Emil Plachý (BA Trnava Słowacja) vs Surdel Maciej (GUKS Carbo Gliwice)

8 walka w kategorii 43kg

Kucher Roman (GUKS Carbo Gliwice) vs SKOWRONEK Fabian (Akademia Bokserska Libiąż)

9 walka w kategorii 44kg

Kacper Godyń (Akademia Bokserska Libiąż) vs Kamil Dudziński (KS "Górnik" Sosnowiec)

10 walka w kategorii 48kg

Maxim Mikláš (Best Boxing Club Słowacja) vs Marcinów Jakub (GUKS Carbo Gliwice)

11 walka w kategorii 60kg

Laskowski Krzysztof (GUKS Carbo Gliwice) vs Noworolnik Miłosz (Olimpijczyk Katowice)

12 walka w kategorii 80kg

Oliver Ntuk (GUKS Carbo Gliwice) vs Jakub Woliński (LKS "Myszków")

Kadet

13 walka w kategorii 48kg

Kawulok Sebastian (GUKS Carbo Gliwice) vs Libor Kotlár (BC Krnov CZECHY)

14 walka w kategorii 54kg

König Patryk (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Matúš Janí ek (Best Boxing Club Słowacja)

15 walka w kategorii 57kg

Kacper Teczar (Akademia Bokserska Libiąż) vs Kołodziejczyk Kacper (GUKS Carbo Gliwice)

16 walka w kategorii 57kg

Tomáš Farkaš (Boxing Club Hlohovec Słowacja) vs Oskar Hibner (KLUB SPARTAN Knurów)

17 walka w kategorii 63kg

Cejka Marek (BC BRUISER KROMERIZ CZECHY) vs Chundzyński Oliver (GUKS Carbo Gliwice)

18 walka w kategorii 66kg

Czornyi Nikita (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Jakub Korczyński (SPORTY WALKI RAWICZ)

19 walka w kategorii 70kg

Szymon Baran (Boks Team Oława) vs Stępniak Jakub (GUKS Carbo Gliwice)

20 walka w kategorii 75kg

Manuel Hidalgo (ASK Koprivnice Czechy) vs Jakub Łukaszyk (Sporty Walki Rawicz)

Junior

21 walka w kategorii 63kg

Oliwier Szot (Bytomska Akademia Boksu) vs Ruciński Dawid (BKS Jastrzębie)

22 walka w kategorii 67kg

Zając Nikodem (GUKS Carbo Gliwice) vs Lukáš Pastorek (Boxing Club Hlohovec Słowacja)

23 walka w kategorii 67kg

Szweda Kamil (GUKS Carbo Gliwice) vs Gracjan Krupa (Old school Boxing GYM)

24 walka w kategorii 71kg

Ladislav Skalský (Spider Box Club Olomouc Czechy) vs Stanisławczyk Tobiasz (Boks Ciszewski Piława Górna)

25 walka w kategorii 71kg

Krawczyk Oliwier (GUKS Carbo Gliwice) vs Nikolas Królikowski (Akademia Boksu w Będzinie)

26 walka w kategorii 80kg

Dymiński Bartłomiej (GUKS Carbo Gliwice) vs Y1ld1z Emin (Boxclub Wiedeń)

27 walka w kategorii 92kg

Iskierka Mikołaj (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Wiśniowski Kacper (GUKS Carbo Gliwice)

Senior

28 walka w kategorii 67kg

Bogdan Yudin (BKS "Sokół") vs SALEHI Balal (Boxclub Wiedeń)

29 walka w kategorii 71kg

Petr Orlovski (Boxing Club Paruba Czechy) vs KHANGEREV Malik (Boxclub Wiedeń)

30 walka w kategorii 75kg

Dawid Chwałkowski (Akademia Boksu w Będzinie) vs Wiktor Koziorz (MKS Boks Imielin)

31 walka w kategorii 75kg

Wiktor Czopek (MKS Boks Imielin) vs Çetinkaya Tunahan (Boxclub Wiedeń)

32 walka w kategorii 75kg

Barabasz Łukasz (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Patrik Molnár (Best Boxing Club Słowacja)

33 walka w kategorii 86kg

Piotr Osuch (MOSM Tychy) vs Sikora Dawid (GUKS Carbo Gliwice)

34 walka w kategorii 86kg

Jan Bezoušek (Spider Box Club Olomouc Czechy) vs Klemens Szczepaniak (NIEZRZESZONY)

35 walka w kategorii 92kg

Petr Xezní ek (Spider Box Club Olomouc Czechy) vs Janusz Chrzanowski (BKS "Sokół")

36 walka w kategorii 92kg

Jonatan Nowak (06 Kleofas AZS AWF Katowice BUTOWICZ) vs Hamidovic Husein (Boxclub Wiedeń)

37 walka w kategorii +92kg

Patryk Polasik (BKS "Sokół") vs Mateusz Piłat (Akademia Boksu w Będzinie)

Ring B

Adept 
1 walka w kategorii 40kg
Franek Wójcik (Bytomska Akademia Boksu) vs Patryk Rachel (Piosek Team Mysłowice)
2 walka w kategorii 40kg
Piotr Koziorz (KS 'Górnik' Sosnowiec) vs Kevin Fejer (BEST BOXING CLUB SŁOWACJA)
3 walka w kategorii 40kg
Igor Czerwieński (MKS Boks Imielin) vs Brajan Wółkewicz (Piosek Team Mysłowice)
4 walka w kategorii 42kg
Filip Karcz (KS 'Górnik' Sosnowiec) vs Filip Biecki (MKS Boks Imielin)
5 walka w kategorii 42kg
Aleksander Pawlak (Bytomska Akademia Boksu) vs Szymon Rzepus (MKS Boks Imielin)
6 walka w kategorii 46kg
Krzysztof Saternus (MKS Boks Imielin) vs Filip Jóżwiak (Bytomska Akademia Boksu)
7 walka w kategorii 44kg
Danill Trastseniuk (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) vs Szymon Drabik (Bytomska Akademia Boksu)
8 walka w kategorii 50kg
Milan Škapik (BOXING CLUB PORUBA CZECHY) vs Aleksander Kaczmarek (SZKB 'BOKS ZABRZE')
9 walka w kategorii 50kg
Janek Charenza (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) vs Michał Gruszczyński (SZKB 'BOKS ZABRZE')
10 walka w kategorii 52kg
Kirił Danilchenko (BKS 'Sokół') vs Urban Marcel (Olimpijczyk Katowice)
11 walka w kategorii 60kg
Szymon Ostrowicki (Bytomska Akademia Boksu) vs BERSANOV Muhammed (Boxclub Wiedeń)
Kadet 
1 walka w kategorii 52kg
Hanna Rożniatowska (Boks Team Oława) vs Simka Maria (MOSM Tychy)
Junior 
2 walka w kategorii 57kg
Cvoligova Petra (BC BRUISER KROMERIZ CZECHY) vs Nicola Kowalska (MKS Boks Imielin)
3 walka w kategorii 63kg
Tamara Kubalová (BEST BOXING CLUB SŁOWACJA) vs Kamila Wachal (Kuźnia Boksu Opole)
Młodzik 
4 walka w kategorii 54kg
Matta Lukas (BC BRUISER KROMERIZ CZECHY) vs Tobias Zelenak (BEST BOXING CLUB SŁOWACJA)
5 walka w kategorii 60kg
Kacper Konieczny (SPORTY WALKI RAWICZ) vs Pinkowski Kasper (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
6 walka w kategorii 66kg
Peter Horá ek (BA TRNAVA SŁOWACJA) vs Maciej Tomczak (Bytomska Akademia Boksu)
7 walka w kategorii 75kg
Jonasz Walenczak (SPORTY WALKI RAWICZ) vs Karol Krzystała (BKS Jastrzębie)
8 walka w kategorii 70kg
Keistro Kiryło (MOSM Tychy) vs Artur Andrushenko (Boks Team Oława)
Kadet 
9 walka w kategorii 50kg
Filip Kaniewski (Animmals Zawiercie) vs Patryk Haus (LKS 'Myszków')
10 walka w kategorii 52kg
Julli Judin (BKS 'Sokół') vs Nowinski Karol (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
11 walka w kategorii 57kg
Bartosz Dudziński (KS 'Górnik' Sosnowiec) vs SATERNUS Alan (Akademia Bokserska Libiąż)
12 walka w kategorii 57kg
Konrad Leszczyński (SZKB 'BOKS ZABRZE') vs Matej i manec (BEST BOXING CLUB SŁOWACJA)
13 walka w kategorii 60kg
Marek Węglowski (Bytomska Akademia Boksu) vs Alan Olszowski (Piosek Team Mysłowice)
14 walka w kategorii 63kg
Miłosz Skiba (Akademia Boksu w Będzinie) vs Kiril Miksiuk (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław)
15 walka w kategorii 63kg
BERSANOV Achmad (Boxclub Wiedeń) vs Marko Nagy (BC HLOHOVEC SŁOWACJA)
16 walka w kategorii 66kg
Konrad Nanowski (Boks Lubin) vs Bartłomiej Środa  (Akademia Bokserska Libiąż)
17 walka w kategorii 66kg
Kacper Mrowiec (SZKB 'BOKS ZABRZE') vs Hubert Cieleń (Boks Lubin)
18 walka w kategorii 66kg
Nikodem Gogol (Bytomska Akademia Boksu) vs RASHID Adnan (Boxclub Wiedeń)
19 walka w kategorii 70kg
Milan Matuška (Spider Box Club Olomouc CZECHY ) vs Dominik Mazij (Boks Lubin)
20 walka w kategorii 70kg
Szymon Żak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) vs Michał Mucha (LKS 'Myszków')
21 walka w kategorii 75kg
Oliwier Bielawski (SZKB 'BOKS ZABRZE') vs Mikołaj Garlik (Animmals Zawiercie)
22 walka w kategorii 75kg
Konrad Kopka (Old school Boxing GYM) vs Bartek Płuciennik  (Bytomska Akademia Boksu)
23 walka w kategorii 80kg
Szpot Stanislaw (RMKS RYBNIK) vs Nikodem Godek (Bytomska Akademia Boksu)
Junior 
24 walka w kategorii 60kg
Petr Martinek (Spider Box Club Olomouc CZECHY) vs Alex Zelka (BEST BOXING CLUB SŁOWACJA)
25 walka w kategorii 60kg
Nguyen Karel (BC BRUISER KROMERIZ CZECHY) vs Łukasz Dudziński (KS 'Górnik' Sosnowiec)
26 walka w kategorii 63kg
Samuel Dimitru (BC Krnov CZECHY) vs Damian Górski (Animmals Zawiercie)
27 walka w kategorii 71kg
Bartek Rogalski (Bytomska Akademia Boksu) vs Patryk Żuchowski (SZKB 'BOKS ZABRZE')
28 walka w kategorii 75kg
Szpot Christophe (RMKS RYBNIK) vs Przemysław Kwiatkowski (KS 'Górnik' Sosnowiec)
29 walka w kategorii 75kg
Łukasz Szczurek (UKS Ślask Ruda Śląska) vs Fredik Maksymilian (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
30 walka w kategorii 75kg
Skalny Dawid (Boks Ciszewski Piława Górna) vs Adam Mikuła (KS 'Górnik' Sosnowiec)
31 walka w kategorii 75kg
Wiktor Mendera (UKS Ślask Ruda Śląska) vs Simasek Michal (BC BRUISER KROMERIZ CZECHY)
32 walka w kategorii 80kg
Kamil Zabłocki (Old school Boxing GYM) vs Aimufua Lucky (Boxclub Wiedeń)
33 walka w kategorii 80kg
Talha Tetik (Boxclub Wiedeń) vs Tomáš Vilašek (BOXING CLUB PORUBA CZECHY)
Senior 
34 walka w kategorii 71kg
Matej Reisky (BOXING CLUB PORUBA CZECHY) vs Ciszewski Patryk (Boks Ciszewski Piława Górna)
35 walka w kategorii 75kg
Dominik S (RMKS RYBNIK) vs Szymon Stylok (Piosek Team Mysłowice)
36 walka w kategorii 75kg
Dawid Nowak (06 Kleofas AZS AWF Katowice BUTOWICZ) vs Tomasz Sytaliś (BKS 'Sokół')
37 walka w kategorii 75kg
Łukasz Zganiacz (Piosek Team Mysłowice) vs Kocisz Patryk (Old school Boxing GYM)

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.