KSW 64: KĘSIK WYGRYWA PO WOJNIE Z KRAKOWIAKIEM

Redakcja, Informacja własna

2021-10-23

W trzecim pojedynku gali w klatce spotkali się zawodnicy słynący z kończenia swoich walk przed czasem. Marcin Krakowiak walcząc przed własną publicznością w łódzkiej Atlas Arenie zmierzył się z Cezarym Kęsikiem.

Obaj od początku postawili na mocne wymiany w stójce i szybko rozpętali prawdziwą wojnę w klatce. Marcin Krakowiak przyjmował potężne ciosy, ale nie dawał za wygraną i odgryzał się Cezaremu Kęsikowi mocno trafiając go pięściami. Po blisko czterech minutach brutalnych wymian walka trafiła do parteru, gdzie Krakowiak zdobył dosiad i zaczął obijać Kęsika. Runda zakończyła się brutalnymi łokciami spadającymi na głowę Cezarego.

W drugiej rundzie wycieńczeni zawodnicy ponownie zaczęli wymieniać się potężnymi ciosami. Częściej jednak trafiał Kęsik zdobywając przewagę nad Krakowiakiem. Nagle jednak Marcin udanie obalił Cezarego i tak jak w pierwszej rundzie, zaczął rozbijać go w na macie. W ostatniej minucie Kęsik ponownie przejął inicjatywę i sam znalazł się na Krakowiaku.

W trzeciej rundzie Cezary od początku ruszył do ataku, trafił kilka razy rozbitego Marcina i wówczas wkroczył sędzia przerywając walkę.

Wynik: Cezary Kęsik pokonał Marcina Krakowiaka przez TKO (uderzenia), 0:17, runda 3