KONTYNUACJA CYKLU: LIGA KICKBOXINGU

Emocjonujemy się wielkimi walkami, ale gdzieś tam w Polsce są miejsca, są kluby, gdzie swoje wielkie boje w cichości lokalnych gal toczą 'mali wojownicy'. Tam się sprawdzają, dlatego właśnie w tych miejscach jesteśmy z naszymi kamerami, aby pokazać, gdzie to wszystko kiełkuje. Jakie są korzenie. Jak wiele pracy trzeba włożyć w kształtowanie charakteru. Zapraszamy na kolejną edycję Ligi Kickboxingu, a zapisy jeszcze trwają w trzech klasach, Junior, Senior - więc czekają nas wyrównane walki.

Zapisy można realizowac poprzez maila liga_k1@interia.pl oraz telefonicznie 504599730. Waga przewidziana jest w dni imprezy tj. 6 listopada (sobota) od godziny 8:00 do 10:00 hali sportowej przy ulicy Kalwaryjskiej 9/15 w Krakowie - DOJAZD >>>.

Start transmisji przewidziano na godzinę 11:00, a wszystko dzięki SZOPA Fight Team, pod szczytnym, ale jakże trudnym w swej wymowie hasłem: Kickboxing w walce z nałogami. Trudne dlatego, że to główny zainteresowany musi zmierzyć się z samym sobą, aby zacząć znaczyć coś w życia ringu.

Więcej informacji i system zgłoszeń dostępny na stronie głównego partnera PZKB >>>

Liga Kickboxingu Kraków Rafał Szopa

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.