KONTYNUACJA CYKLU: LIGA KICKBOXINGU

Emocjonujemy się wielkimi walkami, ale gdzieś tam w Polsce są miejsca, są kluby, gdzie swoje wielkie boje w cichości lokalnych gal toczą 'mali wojownicy'. Tam się sprawdzają, dlatego właśnie w tych miejscach jesteśmy z naszymi kamerami, aby pokazać, gdzie to wszystko kiełkuje. Jakie są korzenie. Jak wiele pracy trzeba włożyć w kształtowanie charakteru. Zapraszamy na kolejną edycję Ligi Kickboxingu, a zapisy jeszcze trwają w trzech klasach, Junior, Senior - więc czekają nas wyrównane walki.

1 walka 
Patryk Henrdzina (Fight Club Knurów) vs Adam Chełmiński (Boom Boxing) PKT 3:0
2 walka 
Maks Tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Gabriel Zapotoczny (Sparta Chrzanów) PKT 0:3
3 walka 
Łukasz Grudziecki (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Ksawier Pażdziorek (Klub Kong-Sao) RSC2
4 walka 
Kamil Fulgoll (Jenel Club) vs Jakub Galiszewski (Cross Fight Radom) PKT 0:3
5 walka 
Patryk Wójcik (Cross Fight Radom) vs Piotr Jarzebiński (Ragnorak/Dexter) RSC3
6 walka 
Bartłomiej Biedrzycki (Klub Kong-Sao) vs Kamil Kozak (Sagat Opole) PKT 0:3
7 walka 
Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Łukasz Kolasa (Sagat Opole) RSC2
8 walka 
Kacper Białas (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Oskar Fundalski (Fight Skład Kraków) PKT 3:0
9 walka 
Marcin Gazda (Klub Kong-Sao) vs Szymon Łetocha (Boom Boxing) PKT 0:3
10 walka 
Szymon Salachna (Beskid Dragon Bystra) vs Rafał Jaworski (Fighter Nowa Sól) PKT 3:0
11 walka 
Patryk Zięba (DFC Kickboxing Kraków ) vs Daniel Ryfiak (Art Fight Rzeszów) PKT 3:0
12 walka 
Tomasz Stachniak (Ring Kraków) vs Alexandre Prokofiev (Małpka Zawiercie) PKT 2:1
13 walka 
Eryk Tadej (Cross Fight Radom) vs Damian Budź (NKSW Hoły Team) PKT 0:3
14 walka 
Kacper Kijas (Małpka Zawiercie) vs Bartłomiej Dzlboh (NKSW Hoły Team) PKT 1:2
15 walka 
Bruno Guc (MVW Academy) vs Bartosz Fruca (NKSW Hoły Team) PKT 0:3
16 walka 
Piotr Tomalski (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Kacper Bury (NKSW Hoły Team) PKT 3:0
17 walka 
Bartłomiej Luberda (Szkoła Walki Urban) vs Łukasz Waliczek (Beskid Dragon Bystra) RSC1
18 walka 
Łukasz Kłos (Art Fight Rzeszów) vs Nikodem Ogohski (Stark Kickboxing Team) REMS:2
19 walka 
Dominik Grygiel (Forma Fight Team Częstochowa) vs Maciej Kiszka (Ring Kraków) PKT 3:0
20 walka 
Hubert Marcisz (Małpka Zawiercie ) vs Adrian Gula (Jenel Club) PKT 3:0
21 walka 
Sławomir Piech (Baca K1 Gdów ) vs Marcin Skwarczek (Ragnorak/Dexter) PKT 3:0
22 walka 
Krzysztof Mariańczyk (Gold Fight Gym Sosnowiec) vs IVbtvii Korziuk (Trojan Team) TKO-2
23 walka 
Dawid Janczak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Krzysztof Twardawski (Sagat Opole) PKT 1:2
24 walka 
Marcin Zubrzycki (Beskid Dragon Bystra) vs Przemysław Jurasz (Daas Berserkers Bielsko Biała) PKT 3:0
25 walka 
Gregory Haluszczenko (Jenel Club) vs Adrian Hejmanowski (Forma Fight Team Częstochowa) PKT 0:3
26 walka 
Daniel Szczyszek (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Artur Zubalski (Ring Kraków) PKT 3:0
27 walka 
Damian Osys (Małpka Zawiercie) vs Łukasz Koper (Red Fighter Sieradz) PKT 0:3
28 walka 
Sławomir Włodek (Fight Skład Kraków) vs Artur Karbowiak (Red Fighter Sieradz) 2:REMS
29 walka 
Bartosz Godyń (Fight Skład Kraków) vs Adam Muzyka (NKSW Hoły Team) PKT 0:3
30 walka 
Przemysław Cielemecki (Jenel Club ) vs Konrad Chlebda (Grappling Kraków) PKT 2:1
31 walka 
Nikodem Świerczek (Art Fight Rzeszów) vs Kacper Pieprzak (Szkoła Walki Urban) PKT 3:0
32 walka 
Artur Caba (Fight Skład Kraków) vs Paweł Baran (Art Fight Rzeszów) PKT 0:3
33 walka 
Damian Strychalski (Red Fighter Sieradz) vs Maciej Wieczorek (IVMAAcademy Staworzyński Eryk) PKT 0:3
34 walka 
Dominik Machalica (Klub Kong-Sao) vs Eryk Staworzyński (Boom Boxing) PKT 0:3
35 walka 
Mikołaj Gąsowskl (Forma Fight Team Częstochowa) vs Patryk Knysak (Gota Underground) REMS
36 walka 
Dawid Kaniecki (Forma Fight Team Częstochowa) vs Przemysław Chamik (KS Gladiator Jarosław) DISQ3
37 walka 
Armando Szczyrba (Daas Berserkers Bielsko Biała) vs Bartosz Kapała (KS Gladiator Jarosław) PKT 3:0


1 walka 
Michalina Krakowiak (Ring Kraków) vs Edyta Obrochta (Szopa Fight Team) PKT 1:2
2 walka 
Weronika Podres (Fight Skład Kraków) vs Natalia Bień (Jenel Club) PKT 3:0
3 walka 
Natalia Przygocka (Cross Fight Radom) vs Katarzyna Franckiewicz (Jenel Club) PKT 3:0
4 walka 
Katarzyna Kołaczyńska (Boon Boxing) vs Marta Korman (Sagat Opole) PKT 3:0
5 walka 
Justyna Krosta (Ring Kraków) vs Adrianna Płachta (Art Fight Rzeszów) PKT 3:0
6 walka 
Dominika Urbaś (Szkoła Walki Urban) vs Karolina Ludwin (MVA Academy) PKT 3:0
7 walka 
Magdalena Pluta (Ring Kraków) vs Weronika Wójcik (IVMA Academy) PKT 1:2
8 walka 
Hubert Muzyk (Fighter Nowa Sól) vs Kamil Kasprzak (Fight House) PKT 0:3
9 walka 
Julian Bandrowczak (Grappling Kraków) vs Tymoteusz Litwiak (KS Gladiator Jarosław) PKT 0:3
10 walka 
Karol Kisiel (Cross Fight Radom) vs Dawid Kwiecień (IVMA Academy) AB2
11 walka 
Fabian Tokarek (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Borys Wojtyna (KS Gladiator Jarosław) RSC2
12 walka 
Wiktor Banasiak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Jakub Gaik (Rangnorak/Dexter) PKT 0:3
13 walka 
Adrian Talar (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Olaf Leńczkowski (Champion Fight Team) PKT 0:3
14 walka 
Michał Walczyński (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Marcin Maciusik (Boom Boxing) PKT 1:2
15 walka 
Maciej Kaczmarek (Jenel Club) vs Wojciech Lonc (KS Gladiator Jarosław) PKT 3:0
16 walka 
Artur Dzierżawa (Klub Kong-Sao) vs Łukasz Rusnak (NKSW Hoły Team) PKT 2:1
17 walka 
Tomasz Kawa (Art Fight Rzeszów) vs Kamil Vogtman (Jenel Club) PKT 3:0
18 walka 
Kuba Ciesielka (Fight House) vs Rafał Balbierz (Silesian Fight Gym) TKO3
19 walka 
Karol Siewior (Klub Kong-Sao) vs Igor Greczel (Silesian Fight Gym) PKT 0:3
20 walka 
Rafał Kużma (KSW Sokół Jarosław) vs Patryk Fliśnlk (Ring Kraków) PKT 0:3
21 walka 
Piotr Piwowarski (Szopa Fight Team) vs Łukasz Borowczak (Jenel Club) PKT 0:3
22 walka 
Patryk Rogoż (Grappling Kraków) vs Mateusz Kopeć (Jenel Club) RSC3
23 walka 
Marcin Jarmóż-Gałdyn (Szkoła Walki Urban) vs Bogdan Kołodziej (Jenel Club) PKT 0:3
24 walka 
Grzegorz Chmielowiec (Fight Skład Kraków) vs Mateusz Chojnacki (Jenel Club) PKT 3:0
25 walka 
Damian Carbol (Daas Berserkers Bielsko Biała) vs Kamil Szymanek (Forma Fight Team Częstochowa) PKT 3:0
26 walka 
Szymon Godecki (Ring Kraków) vs Mateusz Mamak (Rangnorak/Dexter) PKT 0:3
27 walka 
Michał Leja (Szkoła Walki Urban) vs Bartłomiej Kasprzyk (Rangnorak/Dexter) REMIS
28 walka 
Dariusz Sosnowski (Szopa Fight Team) vs Konrad Tlałka (Daas Berserkers Bielsko Biała) PKT 0:3
29 walka 
Krzysztof Smoleń (Trojan Team) vs Mkołaj Zwierzyński (Ring Kraków) PKT 3:0
30 walka 
Mateusz Twardawski (Sagat Opole) vs Benn Panda (MVA Academy) PKT 0:3
31 walka 
Piotr Urzędowski (Gorlicki Klub Sportów Walki) vs Patryk Gwóżdz (Jenel Club) PKT 1:2
32 walka 
Sylwester Aurzadniczek (Art Fight Rzeszów) vs Norbert Mucha (KSW Sokół Jarosław) RSC2
33 walka 
Jacek Cyklis (Fight Skład Kraków) vs Maciej Grzegorek (Red Fight Sieradz) PKT 2:1
34 walka 
Mikołaj Grzegorczyk (Cross Fight Radom) vs Krystian Ogorzałek (Rangnorak/Dexter) PKT 0:3
35 walka 
Paweł Baran (Art Fight Rzeszów) vs Łukasz Fyda (Rangnorak/Dexter) WO

Transmisja dzięki SZOPA Fight Team, pod szczytnym, ale jakże trudnym w swej wymowie hasłem: Kickboxing w walce z nałogami. Trudne dlatego, że to główny zainteresowany musi zmierzyć się z samym sobą, aby zacząć znaczyć coś w życia ringu.

Więcej informacji i system zgłoszeń dostępny na stronie głównego partnera PZKB >>>

Liga Kickboxingu Kraków Rafał Szopa

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.