AMATORSKA LIGA BOKSERSKA - FINAŁ W DZIERŻONIOWIE

18 grudnia 2021, w sobotę, o godz. 16:00 rozpoczną się walki finałowe drugiej edycji Maxligi na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie! W sprzedaży są już dostępne bilety na to wydarzenie.

Zapraszamy:

1. NA TRYBUNY

- 40 zł w przedsprzedaży internetowej (www.maxliga.pl/sklep-2/)

- 50 zł w dniu gali na miejscu

2. DO STOLIKÓW W STREFIE VIP - możliwość wykupienia pojedynczego miejsca w cenie 300 zł

3. DO ZAKUPU STOLIKA VIP NA WYŁĄCZNOŚĆ - miejsce dla 8 osób - w cenie 2000 zł

W cenie biletów:

TRYBUNY - wejście na galę, możliwość obejrzenia największych maxligowych twardzieli, fenomenalnego widowiska bokserskiego i pokazu talentów sportowych wśród amatorskich zawodników boksu z całej Polski.

Pamiętajmy, że zawodnicy Maxligi to przede wszystkim świeżo upieczeni debiutanci, nie związani ze sportem, dlatego emocje towarzyszące walkom są nieporównywalnie większe w porównaniu z galami boksu zawodowego!!!

STOLIK VIP - w cenie biletów dodatkowo jest lampka szampana i przekąski przy stoliku oraz wstęp do specjalnej strefy VIP z cateringiem. Stoliki ustawione są w pobliżu ringu, dzięki czemu nasi goście mają możliwość oglądać walki z bliska i być świadkiem narożnikowych emocji!!

JEŚLI JESTEŚ PRZEDSIĘBIORCĄ - zakup miejsc przy stoliku na wyłączność może się okazać świetnym pomysłem na firmowe spotkanie integracyjne w kontekście nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Nie masz pomysłu na wigilie firmową? Być może nasza gala będzie eventem idealnym dla Twojego zespołu na tą okazję! Za zakup biletów wystawiamy rachunek. Zapraszamy gorąco!

Wszystkie bilety (trybuny i stoliki VIP) można zakupić bardzo łatwo i szybko poprzez stronę: www.maxliga.pl/sklep-2/

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.