ŚWIĄTECZNA LXVI WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Redakcja, Informacja własna

2021-11-26

Zapraszamy do sali Legia Fight Club - DOJAZD >>>, gdzie firma Orzeł i Syrenka i Karat Napalm Grupa organizuje Warszawską Grandę - cieszącą się coraz większym zainteresowaniem klubów z całej polski imprezę, a już 12 grudnia zobaczymy jej sześciedziątą szóstą odsłonę.

Wszyscy zgłaszający powinni posiadać licencje zawodnicze i atestowany sprzęt z atestem AIBA. Seniorzy zawodnicy walczą bez kasków, zaś koneserzy w kaskach. Osoby nie posiadające rękawic lub kasków na czas walki otrzymają od organizatora sprzęt atestowany.
W zgłoszeniach został zmieniony podział na zawodników i koneserów, a walki będą dobierane na podstawie doświadczenia i na podstawie ilości pojedynków, dlatego prosimy by podawać autentyczną ilość walk.  wszystkich starujących przewidziane są atrakcyjne puchary i nagrody.

Zapisy na wydarzenie trwają do 6 grudnia przez stronę www.granda.orzel-syrenka.pl 

Dla wielu zawodników, regularne starty na zawodach dały efekty w postaci medali mistrzostw Polski - dla przykładu Maciej Jewdokin (-54 kg), Marek Pietruczuk (- 63,5 kg) czy Jacek Gałązka (+92 kg).

Zachęcamy do współpracy firmy, które chciałyby mieć swój wkład w promowanie dyscypliny wśród młodych zawodników walczących, by w przyszłości osiągać sukcesy na miarę Mistrzostw Europy, Świata czy Igrzysk Olimpijskich.

Warszawska Granda na Pięści - Legia Fight Club - Łazienkowska 6a

Już teraz inicjatywę 'Warszawskiej Grandy' wsparło kilka firm, którym dziękujemy:
StormCloud, MMANIAK.PL, Legal Cakes, Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski,LukTrans - Transport Medyczny.
Dziękujemy także patronom:
www.BOKSER.ORG, ringpolska.pl, Promo Print drukarnia Warszawa, Sporty-Walki.org, WBC Amateur.