NA ŻYWO: MAŁOPOLSKIE GRAND PRIX 2021 KĘTY

Trwa kolejny, szósty sezon cyklicznego turnieju Małopolskie Grand Prix w Boksie, a My z naszymi kamerami przenosimy się na kolejną odsłonę do Kęt skąd prowadzimy dla was relację  Swoistym finałem będzie Złota Rękawica Wisły Kraków gdzie zobaczymy najlepszych zawodników MGP, a także z kraju i zza granicy jako mocne podsumowanie pracowitego roku. Zapraszamy do relacji z komentarzem sędziego boksu zawodowego Włodzimierza Kromki.

Rozpiska walk Małopolskie Grand Prix (28.11.2021) Kęty

1 walka w kategorii 70kg Kadet
Matylda Miszczyk (Ring Bielsko) vs Andżelika Męzik (BBB Serca Krakowa)
2 walka w kategorii 52kg Junior
Nikola Maksymowicz (Wisła Kraków) vs Patrycja Soból (Red Fighters Jelenia Góra)
3 walka w kategorii 57kg Kadet
Dominik Rączka (Ring Bielsko) vs Maksymilian Pajer (Akademia Bokserska Libiąż)
4 walka w kategorii 63kg Kadet
Karol Owsiany (Factory Oświęcim) vs Paweł Wawro (Matyja Boxing Academy)
5 walka w kategorii 66kg Kadet
Konrad Romik (Matyja Boxing Academy) vs Hubert Cielen (Stowarzyszenie Boks Lubin)
6 walka w kategorii 70kg Kadet
Dominik Mazij (Stowarzyszenie Boks Lubin) vs Filip Suder (Wisła Kraków)
7 walka w kategorii +80kg Kadet
Karol Pinder (Niezrzeszony MZB) vs Dawid Kurdziel (Factory Oświęcim)
8 walka w kategorii 67kg Junior
Przemysław Gawluk (Box Legnica) vs Damian Skutnik (Golden Team Nowy Sącz)
9 walka w kategorii 67kg Junior
Gracjan Krupa (Box Legnica) vs Oliwer Lizurek (Kuźnia Boksu Opole)
10 walka w kategorii 71kg Junior
Borys Lancewicz (BBB Serca Krakowa) vs Patryk Białek (Matyja Boxing Academy)
11 walka w kategorii 67kg Senior
Michał Dawiec (Wisła Kraków) vs Dawid Słabisz (Orzeł Oleśnica)
12 walka w kategorii 75kg Senior
Michał Hir (Wisła Kraków) vs  Krzysztof Gojny (JKB 'Jawor' Team Jaworzno)
13 walka w kategorii 75kg Senior
Grzegorz Mardyła (Niezrzeszony MZB) vs Michał Wasilkowski (Red Fighters Jelenia Góra)
14 walka w kategorii 80kg Senior
Yurri Kolotov (BBB Serca Krakowa) vs Robert Wienke (Red Fighters Jelenia Góra)
15 walka w kategorii 80kg Senior
Hubert Neznal (Golden Team Nowy Sącz) vs Hubert Wdowiak (BBB Serca Krakowa)
16 walka w kategorii 80kg Senior
Maciej Mikołajczyk (BBB Serca Krakowa) vs Dominik Jamrozowicz (Matyja Boxing Academy)
17 walka w kategorii 86kg Senior
Marcin Biel (Golden Team Nowy Sącz) vs Klemens Szczepaniak (Niezrzeszony MZB)
18 walka w kategorii 92kg Senior
Łukasz Rzepecki (Orzeł Oleśnica) vs Tomasz Kot (BBB Serca Krakowa)
19 walka w kategorii +92kg Senior
Michał Bołoz (Golden Team Nowy Sącz) vs Joachim Goj (JKB 'Jawor' Team Jaworzno)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.