NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA vol.65

Bardzo pracowity weekend w naszej redakcji. Dopiero co relacjonowaliśmy jubileusz klubu Garda w Gliwicach walkami boksu olimpijskiego, starciami na Pucharze Polski K-1 Rules, a już przenieśliśmy się do Kęt z MGP i do Warszawy na Grandę K-1, a dzień wczesniej też się działo - TUTAJ >>>. Zapraszamy do oglądania transmisji z dwóch ringów. 

Karta walk Warszawska Granda K-1 (28.11.2021) Torwar, Łazienkowska 6a


Ring B 1 walka w kategorii 42kg
Maciej Bojerowski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Dawid Jaros (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring A 2 walka w kategorii 52kg
Aleksander Krejpowicz (Hunter Kickboxing Łomża) vs Oskar Łapat (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring B 3 walka w kategorii 63kg
Marcel Kulesza (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs Szymon Biniek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring A 4 walka w kategorii 42kg
Kamil Donjakowski (Pretorium Poznań) vs Daniil Muntian (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring B 5 walka w kategorii 52kg
Danis Khrystan (KO Gym Świebodzice) vs Sasza Macherowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring A 6 walka w kategorii 75kg
Piotr Prusiński (Fight Academy Ostrołęka) vs Bartosz Kowalewski (CTG Gościnna Warszawa)
Ring B 7 walka w kategorii 86kg
Hróbjartur Arnason (Imperium Muaythai Reykiavik) vs Krystian Szczęsny (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring A 8 walka w kategorii 91kg
Artur Chrabota (Boom Boxing Studio) vs Piotr Lewandowski (Toruńska Akademia Sportów Walki)
Ring B 9 walka w kategorii 56kg
Magdalena Kwiatkowska (Fight Gym Lublin) vs Zuzanna Olszewska (MAWT Warszawa)
Ring A 10 walka w kategorii 60kg
Aleksandra Weśniuk (Fight Point Biała Podlaska) vs Weronika Bończak (Knockout Gym Bielany)
Ring B 11 walka w kategorii 67kg
Piotr Stefaniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaska) vs Nigiel Scigliński (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring A 12 walka w kategorii 67kg
Maciej Nowak (Cross Fight Radom) vs Mateusz Lasoń (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka)
Ring B 13 walka w kategorii 71kg
Mateusz Przybył (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Jakub Rembiszewski (Hunter Kickboxing Łomża)
Ring A 14 walka w kategorii 71kg
Dawid Chłanda (CTG Gościnna) vs Eduard Fedotov (Legia Fight Club Warszawa)
Ring B 15 walka w kategorii 71kg
Mateusz Papus (Fight Gym Lublin) vs Mikołai Oksieiuk (Red Lion Międzyrzec Podlaska)
Ring A 16 walka w kategorii 63,5kg
Karol Kisiel (Cross Fight Radom) vs Andrea De Donatis (MAWT Warszawa)
Ring B 17 walka w kategorii 67kg
Efthymios Stamoulis (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Kacper Pająk (Gorila Tomaszów Mazowiecki)
Ring A 18 walka w kategorii 67kg
Laura Kortoniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaska) vs Wanesa Mikołajska (KO Gym Świebodzice)
Ring B 19 walka w kategorii 67kg
Michał Gruszka (Cross Fight Radom) vs Beniamin Bartelak (Toruńska Akademia Sportów Walki)
Ring A 20 walka w kategorii 71kg
Benedikt Benediktsson (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Dominik Grygiel (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring B 21 walka w kategorii 71kg
Jakub Gaworzyński (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Marcin Wiśniewski (KO Gym Świebodzice)
Ring A 22 walka w kategorii 75kg
Krzysztof Serafin (KO Gym Świebodzice) vs Kacper Rózga (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring B 23 walka w kategorii 81kg
Szymon Radziszewski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Wiktor Domel (Panzer Suwałki)
Ring A 24 walka w kategorii 81kg
Adrian Andryszek (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Eryk Maciołek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring B 25 walka w kategorii 56kg
Nikola Piekarska (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Zuzanna Mirosz (Cross Fight Radom)
Ring A 26 walka w kategorii 63,5kg
Karol Kopyrjaniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaska) vs Bartosz Mosakowski (Panzer Suwałki)
Ring B 27 walka w kategorii 63.5kg
Giuseppe Gueli (Fighter Jelcz-Laskowice) vs Kuba Andrulewicz (Panzer Suwałki)
Ring A 28 walka w kategorii +91kg
Mariusz Skrzyp (Dojo United Łódź) vs Jakub Urbańczyk (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
Ring B 29 walka w kategorii 75kg
Antoni Predygier (Aligátores FC Warszawa) vs Dmytro Nesterovych (Academia Gorila Olsztyn)
Ring A 30 walka w kategorii 60kg
Wiktor Bałecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Patryk Walczak (Manufaktura Mocy Łódź)
Ring B 31 walka w kategorii 81kg
Patryk Ciosek (Klub Sportów Walki Włocławek) vs Maksymilian Penger (Academia Gorila Olsztyn)
Ring A 32 walka w kategorii +91kg
Łukasz Kulbat (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Stanisław Burdon (Aligatores FC Warszawa)
Ring B 33 walka w kategorii 71kg
Damian Karbowniczek (Boom Boxing Studio) vs Iwo Kołodziej (Aligatores FC Warszawa)
Ring A 34 walka w kategorii 86kg
Przemysław Domalewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs Dawid Kaniecki (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring B 35 walka w kategorii 71kg
Rafał Kotowicz (Ragnarok Białystok) vs Oskar Cencelewicz (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring A 36 walka w kategorii 75kg
Gisli Magnusson (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Dominik Olejniczak (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring B 37 walka w kategorii 75kg
Mateusz Kaździoł (Giria Ninja Biała Podlaska) vs Rafał Jagielski (Academia Gorila Ostrów Maz)
Ring A 38 walka w kategorii 81kg
Bartosz Kowalski (Toruńska Akademia Sportów Walki) vs Mikołaj Gąsowski (Forma Fight Team Częstochowa)
Ring B 39 walka w kategorii 81kg
Bartłomiei Bernat (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Łukasz Tymiński (Giria Ninja Biała Podlaska)
Ring A 40 walka w kategorii 86kg
Marcin Krasuski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Michał Pyszniak (Fight Gym Lublin)
Ring B 41 walka w kategorii 86kg
Piotr Górski (Fighter Jelcz-Laskowice) vs Przemek Świercz (Fight Gym Lublin)
Ring A 42 walka w kategorii 91kg
Dariusz Rożej (Cross Fight Radom) vs Dawid Czerwieniec (Fight Point Biała Podlaska)
Ring B 43 walka w kategorii 91kg
Mateusz Lewicki (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Kamil Szymanek (Forma Fight Team Częstochowa)

Ring A

1 walka w kategorii 52kg
Aleksander Krejpowicz (Hunter Kickboxing Łomża) vs Oskar Łapat (Forma Fight Team Częstochowa)
2 walka w kategorii 42kg
Kamil Donjakowski (Pretorium Poznań) vs Daniil Muntian (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
3 walka w kategorii 75kg
Piotr Prusiński (Fight Academy Ostrołęka) vs Bartosz Kowalewski (CTG Gościnna Warszawa)
4 walka w kategorii 91kg
Artur Chrabota (Boom Boxing Studio) vs Piotr Lewandowski (Toruńska Akademia Sportów Walki)
5 walka w kategorii 60kg
Aleksandra Weśniuk (Fight Point Biała Podlaski) vs Weronika Bończak (Knockout Gym Bielany)
6 walka w kategorii 67kg
Maciej Nowak (Cross Fight Radom) vs Mateusz Lasoń (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka)
7 walka w kategorii 71kg
Dawid Chłanda (CTG Gościnna) vs Eduard Fedotov (Legia Fight Club Warszawa)
8 walka w kategorii 63,5kg
Karol Kisiel (Cross Fight Radom) vs Andrea De Donatis (MAWT Warszawa)
9 walka w kategorii 67kg
Laura Kortoniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaski) vs Wanesa Mikołajska (KO Gym Świebodzice)
10 walka w kategorii 71kg
Benedikt Benediktsson (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Dominik Grygiel (Forma Fight Team Częstochowa)
11 walka w kategorii 75kg
Krzysztof Serafin (KO Gym Świebodzice) vs Kacper Rózga (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
12 walka w kategorii 81kg
Adrian Andryszek (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Eryk Maciołek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
13 walka w kategorii 63,5kg
Karol Kopyrjaniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaski) vs Bartosz Mosakowski (Panzer Suwałki)
14 walka w kategorii +91kg
Mariusz Skrzyp (Dojo United Łódź) vs Jakub Urbańczyk (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
15 walka w kategorii 60kg
Wiktor Bałecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Patryk Walczak (Manufaktura Mocy Łódź)
16 walka w kategorii +91kg
Łukasz Kulbat (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Stanisław Burdon (Aligatores FC Warszawa)
17 walka w kategorii 86kg
Przemysław Domalewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs Dawid Kaniecki (Forma Fight Team Częstochowa)
18 walka w kategorii 75kg
Gisli Magnusson (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Dominik Olejniczak (Forma Fight Team Częstochowa)
19 walka w kategorii 81kg
Bartosz Kowalski (Toruńska Akademia Sportów Walki) vs Mikołaj Gąsowski (Forma Fight Team Częstochowa)
20 walka w kategorii 86kg
Marcin Krasuski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Michał Pyszniak (Fight Gym Lublin)
21 walka w kategorii 91kg
Dariusz Rożej (Cross Fight Radom) vs Dawid Czerwieniec (Fight Point Biała Podlaski)

Ring B

 

1 walka w kategorii 42kg
Maciej Bojerowski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Dawid Jaros (Forma Fight Team Częstochowa)
2 walka w kategorii 63kg
Marcel Kulesza (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs Szymon Biniek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
3 walka w kategorii 52kg
Danis Khrystan (KO Gym Świebodzice) vs Sasza Macherowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
4 walka w kategorii 86kg
Hróbjartur Arnason (Imperium Muaythai Reykiavik) vs Krystian Szczęsny (Forma Fight Team Częstochowa)
5 walka w kategorii 56kg
Magdalena Kwiatkowska (Fight Gym Lublin) vs Zuzanna Olszewska (MAWT Warszawa)
6 walka w kategorii 67kg
Piotr Stefaniuk (Red Lion Międzyrzec Podlaski) vs Nigiel Scigliński (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center)
7 walka w kategorii 71kg
Mateusz Przybył (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center) vs Jakub Rembiszewski (Hunter Kickboxing Łomża)
8 walka w kategorii 71kg
Mateusz Papus (Fight Gym Lublin) vs Mikołai Oksieiuk (Red Lion Międzyrzec Podlaski)
9 walka w kategorii 67kg
Efthymios Stamoulis (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Kacper Pająk (Gorila Tomaszów Mazowiecki)
10 walka w kategorii 67kg
Michał Gruszka (Cross Fight Radom) vs Beniamin Bartelak (Toruńska Akademia Sportów Walki)
11 walka w kategorii 71kg
Jakub Gaworzyński (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Marcin Wiśniewski (KO Gym Świebodzice)
12 walka w kategorii 81kg
Szymon Radziszewski (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Wiktor Domel (Panzer Suwałki)
13 walka w kategorii 56kg
Nikola Piekarska (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Zuzanna Mirosz (Cross Fight Radom)
14 walka w kategorii 63.5kg
Giuseppe Gueli (Fighter Jelcz-Laskowice) vs Kuba Andrulewicz (Panzer Suwałki)
15 walka w kategorii 75kg
Antoni Predygier (Aligátores FC Warszawa) vs Dmytro Nesterovych (Academia Gorila Olsztyn)
16 walka w kategorii 81kg
Patryk Ciosek (Klub Sportów Walki Włocławek) vs Maksymilian Penger (Academia Gorila Olsztyn)
17 walka w kategorii 71kg
Damian Karbowniczek (Boom Boxing Studio) vs Iwo Kołodziej (Aligatores FC Warszawa)
18 walka w kategorii 71kg
Rafał Kotowicz (Ragnarok Białystok) vs Oskar Cencelewicz (Forma Fight Team Częstochowa)
19 walka w kategorii 75kg
Mateusz Kaździoł (Giria Ninja Biała Podlaska) vs Rafał Jagielski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka)
20 walka w kategorii 81kg
Bartłomiei Bernat (Gorila Tomaszów Mazowiecki) vs Łukasz Tymiński (Giria Ninja Biała Podlaska)
21 walka w kategorii 86kg
Piotr Górski (Fighter Jelcz-Laskowice) vs Przemek Świercz (Fight Gym Lublin)
22 walka w kategorii 91kg
Mateusz Lewicki (Imperium Muaythai Reykjavik) vs Kamil Szymanek (Forma Fight Team Częstochowa)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.