NA ŻYWO: FINAŁ MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI FULL CONTACT

Mija rok od gali finałowej, dlatego grudzień należy przywitać walkami prawdziwych fighterów mierzących się nie tylko ze słabościami swego organizmu, ale stając naprzeciw wyzwaniom społecznej równowagi i trzeźwości umysłu, bo hartu ducha nie sposób im odmówić. Zapraszamy do obejrzenia transmisji walk finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski (04-05.12.2021) Kalisz Rozpoczęliśmy walkami w sobotnie południe TUTAJ >>>

Kontynuacja wczorajzych pojedynków >>>

Walka 11 w formule Full Contact w kategorii -63.5kg
Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice) vs Mateusz Kupijaj (LZS POPRAWA Siedlików)
Walka 12 w formule Full Contact w kategorii -71kg
Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
Walka 13 w formule Full Contact w kategorii -71kg
Kamil Laskowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) vs Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
Walka 14 w formule Full Contact w kategorii -60kg
Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików) vs Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Walka 15 w formule Full Contact w kategorii -60kg
Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz) vs Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
Walka 16 w formule Full Contact w kategorii -52kg
Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice) vs Aneta Tlałka (KKS Sporty Walki Poznań)
Walka 17 w formule Full Contact w kategorii -81kg
Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Mateusz Felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Walka 18 w formule Full Contact w kategorii -86kg
Rafał Dobies (LKS Puncher Płock) vs Artur Maury (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Walka 19 w formule Full Contact w kategorii -86kg
Bartosz Grudziński (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Zapraszamy po przerwie od godziny 14:00
Walka 20 w formule Full Contact w kategorii -70kg
Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Anna Łochowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
Walka 21 w formule Full Contact w kategorii -63.5kg
Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) vs Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
Walka 22 w formule Full Contact w kategorii +91kg
Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek) vs Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Walka 23 w formule Full Contact w kategorii -71kg
Jakub Janiszewski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Hubert Sikora (Center Team Odolanów)
Walka 24 w formule Full Contact w kategorii -60kg
Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików) vs Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
Walka 25 w formule Full Contact w kategorii -52kg
Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Natalia Maćkiewicz (GSWW Najemnik Gliwice)
Walka 26 w formule Full Contact w kategorii -81kg
Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Jan Matyjaszczyk (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Walka 27 w formule Full Contact w kategorii -86kg
Rafał Dobies (LKS Puncher Płock) vs Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.