WARSZAWSKA GRANDA MIKOŁAJÓW

Zapraszamy do sali Legia Fight Club - DOJAZD >>>, gdzie firma Orzeł i Syrenka i Karat Napalm Grupa organizuje Warszawską Grandę - cieszącą się coraz większym zainteresowaniem klubów z całej polski impreza, a już 12 grudnia zobaczymy jej sześciedziątą szóstą odsłonę - udostępniajcie: https://youtu.be/q7zA3JrwxTU

Wszyscy zgłaszający powinni posiadać licencje zawodnicze i atestowany sprzęt z atestem AIBA. Seniorzy zawodnicy walczą bez kasków, zaś koneserzy w kaskach. Osoby nie posiadające rękawic lub kasków na czas walki otrzymają od organizatora sprzęt atestowany.
W zgłoszeniach został zmieniony podział na zawodników i koneserów, a walki będą dobierane na podstawie doświadczenia i na podstawie ilości pojedynków, dlatego prosimy by podawać autentyczną ilość walk.  wszystkich starujących przewidziane są atrakcyjne puchary i nagrody.

Zapisy na wydarzenie trwają do 6 grudnia przez stronę www.granda.orzel-syrenka.pl 

Dla wielu zawodników, regularne starty na zawodach dały efekty w postaci medali mistrzostw Polski - dla przykładu Maciej Jewdokin (-54 kg), Marek Pietruczuk (- 63,5 kg) czy Jacek Gałązka (+92 kg).

Zachęcamy do współpracy firmy, które chciałyby mieć swój wkład w promowanie dyscypliny wśród młodych zawodników walczących, by w przyszłości osiągać sukcesy na miarę Mistrzostw Europy, Świata czy Igrzysk Olimpijskich.

Warszawska Granda na Pięści

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.