NA ŻYWO: FINAŁ PZO BOXING DAY

Redakcja, Nagranie własne

2021-12-11

Weekend rozpoczynamy walkami pięściarskimi w Gliwicach, bo wieczorem jesteśmy w Krakowie na finale Ligi Kickboxingu, a rano świąteczna Granda w Warszawie. Zapowiada się walczący przedświąteczny okres. Teraz zapraszamy na rywalizację pięściarską na dwóch ringach na finale PZO Boxing Day z mekki pięściarstwa, jaką staje się hala Jasna 31. Pisaliśmy o tym w artykule TUTAJ >>>

Dekoracje

Walki finałowe PZO Boxing Day (11.12.20210 Gliwice, Jasna 31

Ring A

Ring A
1 walka w kategorii 52kg
Beata Rdest (GUKS Carbo Gliwice) vs Marta Rylska (MKS Boks Imielin)
2 walka w kategorii 57kg
Kinga Rewińska (GUKS Carbo Gliwice) vs Nicola Kowalska (MKS Boks Imielin)
3 walka w kategorii 60kg
Aleksandra Czerniecka (OKB Odra Opole) vs Anna Knapik (GUKS Carbo Gliwice)
4 walka w kategorii 50kg
Kacper Słomka (KS Górnik Sosnowiec) vs Tomáš Ondra (SKP Kometa Brno - CZE)

Młodzik
5 walka w kategorii 42kg
Maciej Surdel (GUKS Carbo Gliwice) vs Pavlo Paslavski (Mostyska Boxing Team - UKR)
6 walka w kategorii 42kg
Roman Kucher (GUKS Carbo Gliwice) vs Dorian Kropog (BC Bruiser Kromeriż - CZE)
7 walka w kategorii 46kg
Kamil Wołosz (Bytomska Akademia Boksu) vs Aleksander Kucher (GUKS Carbo Gliwice)
8 walka w kategorii 48kg
Jakub Marcinów (GUKS Carbo Gliwice) vs Marceli Sztafa (DKB Dzierżoniów)
9 walka w kategorii 57kg
Tomas Glov ík (Rival Opava - CZE) vs Kevin Karol (OKB Odra Opole)

Kadet
10 walka w kategorii 54kg
Bartosz Taraszkiewicz (DKB Dzierżoniów) vs Kacper Kołodziejczyk (GUKS Carbo Gliwice)
11 walka w kategorii 54kg
Patryk König (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Šimon Kavalec (BC Bruiser Kromeriż - CZE)
12 walka w kategorii 63kg
Maciej Tomczak (Bytomska Akademia Boksu) vs Oliver Chundzyński (GUKS Carbo Gliwice)
13 walka w kategorii 63kg
Volodymir Savayda (Mostyska Boxing Team - UKR) vs Oliwier Szot (Bytomska Akademia Boksu)
14 walka w kategorii 63kg
Roman Gavryliak (Mostyska Boxing Team - UKR) vs Ilia Bader (BBB Serca Krakowa)
15 walka w kategorii 66kg
Jakub Stępniak (GUKS Carbo Gliwice) vs Filip Majchrzak (OKB Odra Opole)
16 walka w kategorii +80kg
Tymon Wojtanowski (DKB Dzierżoniów) vs Tomasz Klimczak (GUKS Carbo Gliwice)
17 walka w kategorii +80kg
Arsen Nestor (Mostyska Boxing Team - UKR) vs Maksymilian Kula (BBB Serca Krakowa)

Junior
18 walka w kategorii 71kg
Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice) vs Patryk Żuchowski (SZKB Boks Zabrze)
19 walka w kategorii 67kg
Wiktor Lustig (OKB Odra Opole) vs Samuel Kor ek (SKP Kometa Brno - CZE)
20 walka w kategorii 75kg
Oliwier Krawczyk (GUKS Carbo Gliwice) vs Mateusz Smatlik (LKS 'Myszków')
21 walka w kategorii 80kg
JindYich Jane ka (SKP Kometa Brno - CZE) vs Michał Pankiewicz (GUKS Carbo Gliwice)
22 walka w kategorii 92kg
Kacper Wiśniowski (GUKS Carbo Gliwice) vs Wojtek Sosna (Piosek Team Mysłowice)

Senior
23 walka w kategorii 80kg
Dawid Sikora (GUKS Carbo Gliwice) vs Dawid Malski (OKB Odra Opole)

Walki finałowe PZO Boxing Day (11.12.20210 Gliwice, Jasna 31

Ring B

Młodzik
1 walka w kategorii 48kg
Matyas Tarnawa (Rival Opava - CZE) vs Patryk Haus (LKS "Myszków" )
2 walka w kategorii 66kg
Szymon Jakowienko (Bytomska Akademia Boksu) vs Mateusz Szelagiewicz (Dąbrowski Klub Bokserski)

Kadet
3 walka w kategorii 54kg
Julli Judin (BKS 'Sokół' Gliwice) vs Jan Choderny (DKB Dzierżoniów)
4 walka w kategorii 60kg
Łukasz Dudziński (KS Górnik Sosnowiec) vs Yuriy Pysko (Mostyska Boxing Team - UKR)
5 walka w kategorii 60kg
Alan Olszowski (Piosek Team Mysłowice) vs Kiril Miksiuk (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław)
6 walka w kategorii 63kg
Oleksander Suhoviy (Mostyska Boxing Team - UKR) vs Marcel Hoffman (KS Górnik Sosnowiec)
7 walka w kategorii 66kg
Nikodem Gogol (Bytomska Akademia Boksu) vs Dawid Warwas (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
8 walka w kategorii 70kg
Kacper Szałkiewicz (Piosek Team Mysłowice) vs Szymon Żak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław)
9 walka w kategorii 70kg
Michał Mucha (LKS "Myszków") vs Kacper Szczepańczyk (San Paulo Masłońskie)
10 walka w kategorii 75kg
Oliwier Bielawski (SZKB Boks Zabrze) vs Hubert Rapacz (Niestow. Dobczyce)
11 walka w kategorii 80kg
Nikodem Godek (Bytomska Akademia Boksu) vs Yuriy Svityy (Mostyska Boxing Team - UKR)

Junior
12 walka w kategorii 63kg
Patrik Halm (BC Bruiser Kromeriż - CZE) vs Piotr Siadkowski (Piosek Team Mysłowice)
13 walka w kategorii 75kg
Jakub Leszczyk (KS START Częstochowa) vs Maksymilian Fredyk (06 Kleofas AZS AWF Katowice)

Senior
14 walka w kategorii +92kg
Artur Horzela (Shark Top Team) vs Jakub Poroszewski (KS START Częstochowa)
15 walka w kategorii 63kg
Dawid Posiłek (MOSM Tychy) vs Tomasz Skoczylas (KS START Częstochowa)
16 walka w kategorii 71kg
Damian Stanisławski (Bytomska Akademia Boksu) vs Patryk Ciszewski (Boks Ciszewski Piława Górna)
17 walka w kategorii 75kg
Tomasz Staliś (BKS "Sokół" Gliwice) vs Jakub Zaleski (Animmals Zawiercie)
18 walka w kategorii 75kg
Petr Orlovsky (BC Poruba - CZE) vs Łukasz Barabasz (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
19 walka w kategorii 86kg
Mariusz Gala (OKB Odra Opole) vs Piotr Osuch (Mosm Tychy)
20 walka w kategorii 86kg
Marco Gyorgy (SKP Kometa Brno - CZE) vs Dominik Głowacki (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
21 walka w kategorii +92kg
Patryk Polasik (BKS "Sokół" Gliwice) vs Miłosz Wodecki (LKS 'Myszków')