KSW 65: ADAM NIEDŹWIEDŹ NA REMIS

Podczas KSW 65 nie zabrakło klasycznego starcia parterowca ze stójkowiczem, w którym Adam Niedźwiedź zmierzył się z Miroslavem Brozem.

Dosłownie po kilkunastu sekundach walka trafiła do parteru, w którym Adam Niedźwiedź czuje się najlepiej. Polak kontrolował starcie na macie i szybko zaatakował próbą duszenia, ale nie udało się dobrze dopiąć techniki. Prawie do końca rundy Adam cały czas walczył z góry i ani na chwilę nie tracił inicjatywy w boju, ale pod koniec rundy walka wróciła do stójki, a w niej to Bro~ ruszył do ataku.

Druga odsłona rozpoczęła się podobnie i Adam Niedźwiedź szybko obalił rywala. Do końca rundy Polak próbował znaleźć odpowiednią pozycję do poddania, ale nie powiodła mu się ta sztuka. W ostatnich sekundach Bro~ znalazł się z góry i mocno zaatakował Niedźwiedzia.

Na początku trzeciej rundy Adam Niedźwiedź zainkasował kilka mocnych uderzeń od rywala próbując wciągnąć go do parteru. Widać było, że Polak stracił dużo sił w pierwszych dwóch odsłonach walki. W końcu starcie trafiło do parteru, ale to Miroslav znalazł się z góry. Po pewnym czasie walka ponownie wróciła do stójki, ale Adam Niedźwiedź siadał na macie próbując zaprosić rywala do parteru. Sędzia podnosił jednak walkę do stójki, a tam Bro~ mocno atakował. W ostatniej minucie starcie ponownie znalazło się w parterze i ponownie to Miroslaw znalazł się z góry.

W końcu sędziowie zdecydowali, że pojedynek zakończył się remisem.

Wynik: Adam Niedźwiedź zremisował z Miroslavem Bro~em przez większościowy remis (2 x 28-28, 29-28)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.