HL 3: KAMIL KOSSAKOWSKI vs ŁUKASZ WDOWIAK

Na HIGH League 3 dojdzie do rewanżu z pierwszej gali! Łukasz “Lukas TV” Wdowiak i Kamil Kossakowski ponownie zmierzą się w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

“Lukas TV” i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian “Bunio” Szabunio.

Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza “Yoczooka” Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić.

Ostatecznie starcie zwyciężył Łukasz Wdowiak. Ten werdykt nie spodobał się jednak wszystkim. Podczas HIGH League 3 dojdzie do zasłużonego rewanżu!

“Lukas TV” zasłynął jako najpopularniejszy prankster w Polsce. Na YouTubie obserwuje go prawie milion subskrybentów. Jego filmy zyskały ponad 200 milionów wyświetleń. Nagrywał też piosenki, napisał książkę. W ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na treningach MMA!

Jego rywal, Kamil Kossakowski, to jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów i disco-polowców. Jest liderem zespołu DiscoBoys i autorem takich hitów jak “Niebieskie oczy” czy “Zarąbista blondi”.

Starcie zakontraktowano w limicie wagowym do 77 kilogramów.

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w środę, 4 maja, w Warszawie. Początek o godzinie 19:00. Ostatnie bilety w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na YouTube.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel.

HIGH League 3 to osiem niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel

Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika

Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)

Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.