ADDC: SKIBIŃSKI I PIECHOTA Z MEDALAMI

Sporty chwytane - ADCC

W sobotę w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Europy ADDC, a nasi reprezentanci wracają z medalami. Po pięciu walkach srebrny medal zdobył Daniel Skibiński, który odniósł kolejne bardzo ważne osiągnięcie. W kategorii PRO -87,9 kg złoty medal zdobył Piotr Fręchowicz, mający czarny pas BJJ. Brązowy medal zdobył utalentowany Oskar Piechota. W tej właśnie kategorii występował też trener Zbigniew Tyszka, który po dwóch efektownych zwycięstwach odpadł z turnieju. [Czytaj więcej]

TRENING PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY ADCC 2016

Kamil Umiński to nie tylko trener parterowy najlepszych polskich zawodników mma, lecz także czynny zawodnik. 'Profesor' wystąpi na najbliższych mistrzostwach Europy ADCC, które odbędą się w Niemczech. Zobaczcie jak sam trenuje 'Profesor', które na co dzień wyciska siódme poty z zawodników UFC. [Czytaj więcej]

KSW: DWÓCH ZAWODNIKÓW Z OSIĄGNIĘCIAMI

Dwóch zawodników organizacji KSW zeszły weekend zakończyły z kolejnymi ważnymi osiągnięciami. W kategorii ciężkiej Jędrzej Maćkowiak został Mistrzem Polski ADCC w kategorii +98,9 PRO. Jego klubowy kolega Mateusz Gamrot, znany z kapitalnych zapasów, także się popisał świetnym wynikiem. 'Gamer' nie próżnuje, przed walką o pas na KSW 35 został Mistrzem Polski ADCC w kategorii -76,0 kg PRO. [Czytaj więcej]

WYNIKI GRAPPLER NIGHT 2

W sobotę 11-ego kwietnia w podwarszawskim Mińsku Mazowieckim w czasie, gdy w Krakowie odbywała się gala UFC, miała miejsce gala Grappler Night 2. Organizatorzy: Marcin i Ewelina Frankiewicz zadbali nie tylko o poziom sportowy, ale również wysoki poziom organizacyjny gali. Walki odbywały się w małej hali przy ul. Kopernika, a zgromadzona publiczność mogła podziwiać 11 walk w formułach MMA, K-1 oraz w boksie. [Czytaj więcej]

MARCIN HELD POWALCZY W ZAWODACH GRAPPLERSKICH

Marcin Held wystąpi na gali Polaris Professional Jiu Jitsu Invitational, już 10 stycznia, gdy stoczy 15 minutowy pojedynek w formule No-Gi. Jego rywalem będzie Garry Tonon, a ich walka została zakontraktowana, ponieważ z rozpiski wypadł pojedynek Victor Estima kontra JT Torres. [Czytaj więcej]

GAMROT I NARKUN Z MEDALAMI

W Sofii odbyły się Mistrzostwa Europy w ADCC. Złote medale zdobyło dwóch uczestników gali KSW 29 w Krakowie, są nimi Mateusz Gamrot i Tomasz Narkun. 'Gamer' z walki na walkę pokazuje się z coraz lepszej strony, ostatnio popisał się świetnym poddaniem na CWFC, teraz dodał kolejne trofeum. Narkun zaś wszystkie swoje walki kończy przez poddanie i tam jest prawdziwym 'Kotem'. [Czytaj więcej]