HENDERSON O KARIERZE BROCKA LESNARA

Wielkimi krokami zbliża się historyczny turniej UFC 100. Główną walką wieczoru będzie próba rewanżu aktualnego mistrza wagi ciężkiej Brocka Lesnara (3-1 - na zdjęciu) nad Frankiem Mirem (12-3) za jedyną porażkę w karierze. Dana White przygotował dla kibiców noc pełną atrakcji, a jedną z nich będzie starcie Dana Hendersona (24-7) z Anglikiem Michaelem Bispingiem (17-1). I właśnie Henderson udzielił ostatnio wywiadu, w którym nie mówi o sobie, a o kontrowersjach związanych z Lesnarem i jego pasem mistrzowskim.

"Nie do końca podoba mi się fakt, że on (Lesnar) dostał walkę o tytuł mając rekord 2-1. Oczywiście udowodnił, że jest bardzo niebezpieczny, ale ktoś nowy w grze, kto nie pokonał wcześniej nikogo znaczącego i walka o pas ? Moim zdaniem powinien na to zasłużyć, nie dostając wszystkiego dzięki swojej dobrej reputacji lub potencjalnym przychodom z PPV" - powiedział Henderson, od razu zaznaczając, że jest na świecie kilku zawodników wagi ciężkiej, którzy mieliby spore szanse na zwycięstwo z Brockiem.  Na koniec dodał jednak - "Wierzę, iż jeśli Lesnar będzie dużo ćwiczyć i uczyć się ciągle nowych rzeczy, w przyszłości może być nie do zatrzymania".

Na zdjęciu Brock Lesnar atakujący Randy Couture'a. 15. listopada 2008 roku - Lesnar zostaje nowym championem federacji UFC w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.