PUDZIANOWSKI: TA PIĘŚC TO ŚMIERĆ...

Dziś w warszawskim hotelu Marriott odbyła się połączona z oficjalnym ważeniem konferencja prasowa przed jutrzejszą galą "KSW 12", której główną atrakcją będzie pojedynek pięciokrotnego zwycięzcy zawodów "Strongman" Mariusza Pudzianowskiego z pięściarzem Marcinem Najmanem. Pudzianowski wniósł na wagę 125 kg, Najman okazał się o 25 kg lżejszy.

 - Bukmacherzy nie dają mi szans, ale ja od początku twierdzę, że szanse są rozłożone bardzo równo - 50 na 50 - oświadczył Najman. - Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by go jutro pokonać- o tym możecie być przekonani. Głęboko wierzę, że tak się stanie.

- Jutro o 23-ej pobawimy się troszkę, będzie fajna zabawa. A kto wygra? Wygra lepszy - brzmiała odpowiedź "Pudziana".

Zapytany o siłę swoich ciosów Pudzianowski odparł, zaciskając w pięść kolejno lewą i prawą dłoń: - Ta to jest śmierć, a tej się sam boję.

- To jest bardzo czytelna gra, ktoś musi wygrać, ktoś musi przegrać. Szanse nie są rozłożone, jak myślą niektórzy tak zwani znawcy sportu. Szanse są dokładnie pół na pół - przekonywał Najman. - Jeśli ja zrealizuję swój plan taktyczny, to zwyciężę. Jeśli uda się Pudzianowskiemu, to wygra on. Takie są reguły tej gry. Wychodzę z nastawieniem, że chcę tę walkę wygrać. Jeżeli mnie przewróci na samym początku walki, będę miał dużo ciężej, natomiast nie będzie to oznaczało tego, że ta walka się zakończy.

- Jeśli dobrze trafię jestem w stanie znokautować każdego. Człowiek, który jest moim wielkim przyjacielem i bardzo dużo mi pomaga, Jerzy Kulej, powiedział kiedyś jedną rzecz, którą teraz powtarzają wszyscy: nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni - zakończył pięściarz z Częstochowy.

VIDEO. OFICJALNE WAŻENIE PUDZIANOWSKIEGO I NAJMANA >>
FOTO. OFICJALNE WAŻENIE ZAWODNIKÓW KSW 12 >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pjaxz
Data: 10-12-2009 22:19:00 
Jest mała nieścisłość "pięciokrotnego zwycięzcy zawodów "Strongman", Mariusz to pięciokrotny zwycięzca mistrzostw Świata World's Strongest Man, bo zawodów strongman wygrał już pewnie kilkadziesiąt.
 Autor komentarza: Boyka
Data: 10-12-2009 22:34:10 
Pudzian bardzo skromny to nie podobne do niego :) Myślę że da rade z najmanem oby:)
 Autor komentarza: Shinobi
Data: 11-12-2009 13:27:15 
Pudzian nie jest najsilniejszym człowiekiem na świecie,bo np. panowie od ciężarów są lepsi, ale na pewno jest najlepszym stongmenem.Jest takim Schwarzeneggerem formuły strong men i to nas powinno cieszyć, bo jest polakiem!!!co do walki, to życzę mu by nie wypadł jak programie fort boyard, gdzie potworna masa sprawiła, że nie mógł wspiąć się na śmieszna line.Wiadomo,że potworna masa i siła w mma to nie wszystko, przekonał się o tym np. Bob Sap w walce z Mirco Cro Copem i Minotauro...no ale Najman to przecież nie Minotauro cz Mirko, moje porównanie dotyczyło tylko warunków fizycznych...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.