OVEREEM WYZYWA DO WALKI LESNARA

- Wychodząc naprzeciw Rogersa byłem w najlepszej formie w życiu. Przed walką byłem więc pewny swego. Zawsze lubię dyktować warunki, atakować i spektakularnie kończyć swoje występy - tak oto skomentował swoje ubiegłotygodniowe zwycięstwo nad Brettem Rogersem mistrz wagi ciężkiej organizacji Strikeforce, Alistair Overeem (33-11). Jeden z najlepszych "stójkowiczów" MMA stawia przed sobą wysokie cele i po tym jak wyzwał na pojedynek legendarnego Fedora Emelianenko, tym razem rzucił wyzwanie innemu niszczycielowi, wspaniałemu zapaśnikowi i mistrzowi federacji UFC w jednym, Brockowi Lesnarowi.

- Właśnie negocjujemy na temat mojej przyszłości z moim menadżerem. Mamy wiele opcji, ale bardzo chciałbym powalczyć z Brockiem Lesnarem. Zwycięzca zunifikowałby tytuł Strikeforce i UFC. Może Scott Cooker, szef Strikeforce i prezydent UFC Dana White będą w stanie dojść do porozumienia i zorganizować tą super walkę? Bardzo bym tego chciał. Jestem prawdziwym mistrzem i stanę do walki z każdym kogo mi wystawią. Oczywiście nie mogę się również doczekać pojedynku z Fedorem - zakończył Holender, znany również kibicom z występów na galach K-1.

ZOBACZ WALKĘ OVEREEM vs ROGERS

Tymczasem wspaniały Fedor Emelianenko (31-1) swój drugi pojedynek pod banderą Strikeforce stoczy 26 czerwca w San Jose, mając za rywala Fabricio Werduma (13-4-1). Overeem nie daje mu większych szans z Rosjaninem, ale jak twierdzi, w MMA wszystko jest możliwe - Każda walka jest inna i tak naprawdę wszystko może się zdarzyć, jednak doświadczenie pokazuje, że Werdum w najważniejszych występach się spalał i miewał problemy - zakończył mocno bijący Holender.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 24-05-2010 09:37:07 
ojj chciał bym tą walkę zobaczyć !
 Autor komentarza: Furmi
Data: 24-05-2010 09:39:08 
Dla mnie Overeem to teraz numer trzy - właśnie za Lesnarem (2) i Fedorem (1)
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 24-05-2010 22:41:17 
Z Fedorem mam wrażenie że by przegrał ale z Lesnaram liczył bym na wyrównaną walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.