KOCIAO WIERZY W SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Co o swoim najbliższym pojedynku z Krzysztofem Kułakiem sądzi pochodzący ze Szczecina Daniel Dowda? Jak na zaczepki "Modela" reaguje "Kociao"? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy czytając poniższy wywiad.

Słyszałem Daniel, że jesteś zawodnikiem Dragon Ball-a, walczysz nierówno i Krzysiek Kułak liczy na to, że w walce z nim twoja forma będzie spadkowa. Skomentuj to proszę?
- Krzysiek Kułak może liczyć na co tylko chce. Na zła pogodę, moją słabszą formę… Ja liczę na swoje umiejętności, pracę jaką wykonuję przed walką i serce. Oczywiście w jednej kwestii ma rację, walczę nie równo, ale nie tym razem.


Internauci w większości wskazują, że to on wygra walkę z tobą na KSW 14. Kułak również jest tego pewien. Co o tym sądzisz?
- Spekulacje przed pojedynkiem nigdy mnie nie interesowały. Ludzie mogą myśleć co tylko chcą, a ja wiem, że Krzysiek nie myśli tak jak mówi, bo wie co go czeka…

Cały wywiad do przeczytania na oficjalnej stronie federacji KSW

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 21-07-2010 13:57:57 
Daniel jest fajnym zawodnikiem. Lubie go ogladac, ale Krzysiek jest teraz "na fali" i chyba mimo wszystko jest troche poza zasiegiem Kociao...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.