KRZYSIEK SOSZYŃSKI WRACA DO OKTAGONU

Czasami zazdroszczę tym, którzy mieszkają blisko niemieckiej granicy. Dzisiaj mam kolejny powód, dla którego powinienem zazdrościć im jeszcze bardziej. Krzysztof  Soszyński (21-10-1), urodzony w Polsce Kanadyjczyk, który znakomicie mówi po Polsku, zmierzy się podczas UFC 122 w Konig Pilsener Arena w Oberhausen z Chorwatem Goranem Rejlicem (8-2).

Będzie to jedna z niewielu okazji do zobaczenia 'Polskiego' zawodnika walczącego w najlepszej organizacji MMA na świecie i to na żywo. Tak więc drodzy fani zapraszamy do Oberhausen, by dopingować Krzysztofa.

Krzysiek ostatnio stoczył dwa ciężkie  boje ze Stephanem Bonnarem. Jeden zakończył się zwycięstwem naszego zawodnika, w drugim niestety musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej wygrywał z  Brianem Stannem, uczestniczył w 8. sezonie reality show The Ultimate Fighter a na UFC 102 przegrał przez decyzje po ciężkiej walce z Brandonem Verą. 

Rejlic natomiast wygrał 1 walkę w UFC (decyzja z Wilsonem Gouveią), a dwie ostatnie przegrał: Kendall Grove i C.B. Dollaway przez decyzję. Jego największym atutem jest jiu-jitsu, w którym odnosił sukcesy na scenie europejskiej. 

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać i dopingować Krzyśka, najlepiej na żywo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gegard
Data: 18-08-2010 09:16:16 
Cholera!!!!! Dlaczego ja mieszkam przy wschodniej???!!??!?!?!?!?

Ktoś z was kochani się wybiera???
 Autor komentarza: juniorkrk
Data: 18-08-2010 10:30:22 
będzie świetna walka. Krzysiek to jeden z tych zawodników, którzy mimo średnio korzystnego rekordu w oktagonie - nie musi się na razie martwić o swoje zatrudnienie. Każda jego walka , to prawdziwa batalia, i jeśli nie dostaje bonusa za walkę wieczoru (jak z Bonnarem) , to na pewno jest brany pod uwagę. Poza tym - to po prostu fajny facet, poświęcony temu sportowi.

TRZYMAM KCIUKI ZA POLISH EXPERIMENT :)
 Autor komentarza: juniorkrk
Data: 18-08-2010 10:31:49 
strasznie żałuję że człwoeik nie ma trochę więcej pieniędzy - byłem na paru polskich galach mma, i strasznie chciałbym zobaczyć jaka jest różnica między nimi a światowym liderem , jeśli chodzi o atmosferę
 Autor komentarza: IDrakeI
Data: 18-08-2010 10:38:21 
gegard - ja też mieszkam przy wschodniej w dodatku przy granicy z Białorusią... Zero perspektyw...
 Autor komentarza: gegard
Data: 18-08-2010 10:47:27 
Dokładnie zero... Jesteśmy w czarnej dupie MMA ;(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.