WAŻENIE ZAWODNIKÓW PRZED KSW FIGHT CLUB

Jak dowiedziała się redakcja SPORTY-WALKI.ORG, 30 września w warszawskim klubie The Eve dojdzie do oficjalnego ważenia polskich zawodników i inauguracji przed pierwszą galą KSW Fight Club, która odbedzie się 9 października. Rozpoczęcie jest przewidywane na godzinę 20:00, lecz na te wydarzenie mogą wejść jedynie zaproszeni goście przez federację KSW.

PEŁNA KARTA WALK W ROZWINIĘCIU >>

W walkach wieczoru Antoni Chmielewski (18-7) zmierzy się z Gregorym Babenem (12-7), a Wojciech Orłowski (3-3) z Mateo Minozzio (12-12).

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 23-09-2010 07:29:59 
Błazelak... na tej gali ??? śmiech na sali i obniżenie jej poziomu...
 Autor komentarza: takietam
Data: 23-09-2010 08:40:36 
Może chcą go budować na Pudziana? Sama idea zamkniętych vipowskich gal mnie jakoś nie przekonuje. Pomysł niby fajny, ale jakoś mam wrażenie, że będzie to po prostu spęd wieśniackich nuworyszy co to się na.j.ebią droższym szampanem niż zwykle i troche ładniejsze k.rewki przelecą:)
 Autor komentarza: Albercik
Data: 23-09-2010 10:24:34 
Ciekaw jestem wyniku walki Bartkiewicz - Bazelak. Ten pierwszy ma pseudo "Doktor" i jest kumplem Popka, można go zobaczyć w jego teledyskach. Oto jego profil na Sherdogu: http://www.sherdog.com/fighter/Marcin-Bartkiewicz-33937
Bazelak to z kolei strongman i typ znany na razie praktycznie tylko z tego, że ciągle wyzywa Pudziana na pojedynek (twierdzi, że ma z nim jakieś porachunki, a Pudzian się go boi i kiedyś ponoć nawet przed nim uciekał, na co podobno ma licznych świadków). Ta walka zapewne zadecyduje, czy w ogóle może kiedykolwiek o takim pojedynku marzyć, ale nie sądzę by do tego doszło nawet jak wygra kilka walk, bo jest zbyt mało medialny i sam dopiero zaczyna w MMA.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.